Strona główna Działy Hobby Wspolne WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W PLENERZE :)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    mloda86
    Członek

Czesc wszystkim odswiezam temacik:) chcialam dowiedziec sie czy sa w Leeds jakies osoby ktore bylyby zainteresowane wspolnymi sesjami w plenerze modelki sie znajda:) chetnych zapraszam na priv

mwg
    Członek

hej no spoko te twoje foty ok ja równięż chcę fotografować ale nuie moge lecz mogę ci coś doradzić w plenerze tym się zajmuje jeśli zainteresujesz si e to odpisz to pa czekam na odp

mloda86
    Członek

wiec mamy juz 2 chetnych na wspolne sesyjki:) Marcin i Monika:) pierwsze wspolna sesje zrobilibysy za 2 tyg w weekend jest jescze ktos chetny z jakims fajnym pomyslem???

mwg
    Członek

pomysłów może być bardzo dużo mógłbym sie przyłączyć może wymyślilibyśmy razem coś fajnego tylko gdzie to spotkanie ?

szada
    Członek

dołączam do zainteresowanych 🙂
    Jestem wolna od po 13 w soboty przez cały weekend 😉

jakby co zapraszam:
    facebook.com/szadafotografia

mloda86
    Członek

hmmmmm wiec miejsca spotkania jeszcze nie mamy:/ moze ktos zna jakas fajna miejscowke gdzie mozna by fajne fotki porobic?:) potem umowimy sie w konkretnym miejscu i tam pojedziemy:) ja mieszkam na Beestonie:P

szada
    Członek

a jak z załatwieniem wizażu i modeliny? Może ruszymy po prostu gdzieś w okolice kanały pod muzeum tam gdzie jest ten "port" mały (jestem nowa i dzielnice mi nic nie mówią;p) i tam coś pokombinujemy. Chyba że na pierwszy raz robimy coś krajobrazowego bardziej? (licze na cykliczne spotkania;p)

antek77
    Participant

A może Roundhay Park,kto nie był to bardzo polecam,tym bardziej o tej porze roku gdy robi się zielono ➡

http://www.google.co.uk/search?hl=en&q=roundhay%20park&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1280&bih=873&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=OgyGT7ydHIjw8QPW2IjSBw

mwg
    Członek

tak myślałem i czekałem aż ktoś zaproponuje to miejsce jednak w leeds jest dużo ciekawszych miejsc i ładniejszych wybranie miejsca powinno zależeć od tego jaką chcemy mieć scenerię .
    bardzo ładne foty można zrobić w samym mieście . chociaż ja bym poczekał jeszcze z dwa tygodnie i jak się już natura rozwinie wyruszyć w plener. pozdrawiam

mwg
    Członek

na pierwsze spotkanie proponuje Temple Newsam

https://www.google.com/search?hl=pl&gbv=2&q=leeds%20temple%20mews&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1366&bih=576&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=li#hl=pl&gbv=2&tbm=isch&sa=1&q=leeds+temple+newsam&oq=leeds+temple+newsam&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=img.3…3630l7702l0l8212l10l10l0l6l0l0l255l693l0j3j1l4l0.frgbld.&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=c3af5dad93619ef9&biw=1366&bih=576

mloda86
    Członek

ja modelki bede miec z 3 🙂 wizazystka tez bedzie:) miejmy nadzieje ze pogoda dopisze bo narazie jest niezaciekawie….:/ co do miejsca to wszystko zalezy od pogody …a z nia roznie bywa:P ale moze juz sie wypada i wyjdzie sloneczko do tego czasu:P

mloda86
    Członek

mysle ze to miejsca byloby fajne 🙂 http://www.google.co.uk/search?hl=en&q=roundhay%20park&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1280&bih=873&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=OgyGT7ydHIjw8QPW2IjSBw

nie dosc ze zielono to jeszcze fajne miejsca jakies altanki itp:) fajnie fajnie kto jest za?????

szada
    Członek

własnie widze że mój post się nie dodał. Myślałam o tym zeby najpierw umówic się gdzięs w jakimś miejscu coby poznać się przy okazji popstrykac coby na plenerze z modelinkami było wiadomo wtedy bedzie kto z kim bedzie umiał pracować i w ogóle. To taka moja sugestia. W każdym razie gdyby ktoś z Was potrzebował kogoś do pomocy/towarzystwa na fotach to polecam się 😉

szada
    Członek

temat umarl? bo ja dalej jestem chetna 🙂

szada
    Członek

Hejka wszystkim 😉
    Założycielka tematu troszkę olała sprawę na forum ale na szczęscie chętni się znajdują.

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie "grupy" osób fotografujących(bardzo spodobało mi się to stwierdzenie) i frekwencja była super bo była nas czwórka.
    Wcześniej był plener na którym byłam ja i Marcin więc taki pilotaż czy to ma w ogóle sens.

Już jeden plener był zrealizowany dzięki temu forum i licze na to że jeszcze znajdą się inni chętni na więcej 🙂

Gdyby ktoś był zainteresowany co chcemy robić, kiedy i jak albo po prostu dołączyć do Nas zapraszam!

Pamiątka z pierwszego wypadu 2 tygodnie temu.
    [img:53d808f741]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/305681_2672700636868_1836745164_1665822_1426135906_n.jpg[/img:53d808f741]

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.