Strona główna Działy Turystyka Opinia o lowcostholidays.com

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    hummer
    Participant

Witam

Chciałbym wykupić wycieczkę na Majorkę, lecz tutaj pojawia się problem ponieważ nigdy nie korzystałem z usług tutejszych biur podróży.
    Sprawdzałem oferty thomas cook thomson oraz co-operative travel ceny kształtują się jednakowo lecz znalazłem tańszą ofertę na lowcostholiday. Tutaj pojawia się moja prośba czy są na forum osoby które korzystały z tej strony i czy mogły by podzielić się swoją opinią o usługach świadczonych przez tą firmę.

Z góry dziękuję.

D.P.
    Participant

Nigdy osobiscie nie korzystalem z uslug tej firmy. Jest ona sygnowana logo ABTA i ATOL wiec teoretycznie powinno byc ok tzn: nawet jesli firma bankrutuje to turysci nie sa zostawieni samym soba itd. Jak sama nazwa wskazuje jest to low cost firma wiec nie spodziewalbym sie wysokiej jakosci opieki tzn. rezydent firmy moze byc dostepny np dwa razy w tygodniu a nie codziennie. Mysle ze mozna to znalezc w warunkach.
    Jesli chodzi o Tomas Cook to ostatnio mieli ogromne klopoty finansowe wiec ostroznie. Polecam Thompsona. Bylem na wakacjach z T i TC i T byl o niebo lepszy.Zasadniczo trudno odpowiedziec na twoje pytanie. Dostaniesz to za co placisz tzn: all inclusive czy b&b to nie tylko jedzenie ale rowniez standard opieki.
    A probowales bezposrednio w hotelu? Skoro znasz angielski to nie powinno byc problemu.

baby78
    Participant

Ja korzystalam z lowcost. Tyle,ze ja kupowalam sam hotel,przelot natomiast wzielam z thomsona bo wyszlo taniej.
    Nie bylo zadnego problemu.
    Niewiem czy lowcost posiada rezydentow,bo nigdy ich nie potrzebowalam,zreszta w recepcji hotelu zawsze mozna wszystko spokojnie zalatwic i nikt mi nie wciska na sile drogich fakultetow.
    Polak niestety ma taka nature ze lubi narzekac i najczesciej tylko do tego mu potrzebny rezydent 😀

Anonim
    Gość

sprawdz reviews na necie… ja zawsze wszystko sprawdzam na trip advisorze od hoteli/hosteli przez transport po atrakcje turystyczne.

http://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g1-i12290-k3066780-Travel_republic_or_low_cost_holidays_com-Bargain_Travel.html

baby78
    Participant

A dla przykladu,w tym roku kupilam wakacje z first choica i udalo mi sie znalezc takiego deala,ze zaden lowcost czy tez onthebeach nie przebilo tej oferty. Czyli nie zawsze z tymi tanimi firmami jest tak tanio. Bylam juz dwa razy z firstchoicem i nie powiem ani jednego zlego slowa. Wszystko dopiete na ostatni guzik i wakacje zawsze byly udane 🙂
    I mam nadzieje ze w tym roku tez sie nie zawiode 😉

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.