Strona główna Działy Hobby FC BARCELONA

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    davidov26
    Participant

Witam specjalnie taki temat wpisalem bo licze na odzew.
    A wiec tak z racji tego ,ze jesten kibicem ,fanem ,membersem ,socio FC BARCELONY i jezdze na mecze i ogladam i tak dalej wszystko co z Barca zwiazane to chcialbym sie dowiedziec czy sa moze w west yorkshire tacy sami zapalency jak ja jestem,byloby fajnie pojechac mala grupka na mecz bo z reguly jezdze sam .Podyskutowca mialbym z kim i wogole na temat pilki i nie tylko .Zapraszam wszystkich do dyskusji ,kobiety tez jak najbardziej .Jakby cos to sluze rada i informacjami jakby ktos chcial jechac na mecz i pozwiedzac .

ela1981
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    davidov26 wrote:

Zapraszam wszystkich do dyskusji ,kobiety tez jak najbardziej.

nie wiem skad sie bierze to przekananie, ze kobiety nie lubia pilki noznej, przeciez to najcudowniejszy sport swiata!

Maciek1983
    Participant

a z kad ta milosc do fc barcelony?tak poprostu na dobre i na zle, czy tylko dlatego ze maja teraz najlepsza pake i leo messiego?ja tez ich lubie od zawsze a messi wymiata

davidov26
    Participant

Miloscia do Barcy palam juz od .. niech pomysle od czasow Roamario,Stoichkova,Laudrupa CZYLI GDZIES OD 1992R.A zaczolem jezdzic namecze dopiero od 2006r poniewaz wczesniej w PL nie bylo mnie stac na takie cos tz. wyjazdy i oplacanie czlonkostwa.Nie jestem jakims tam sezonowcem oj nie !!! O temacie myslalem juz wczesniej ale dopiero teraz cos wkoncu napisalem .Mam ten sam proble z zuzlem tz. tez jestem wielkim fanem i do Cardiff na GP jakos sie wybrac nie moge i tez szukam chetnych na wyjazd bo w grupie razniej .pozdro
    ps.ela czyzby to sarkazm przemawial prze Ciebie ? !!!

Sandgirl
    Członek

ela81 mow za siebie 😉 chyba ze to byla jednak ironia 😛

ela1981
    Participant

to nie ironia 🙂

sandi wiesz jaka to przyjemnosc "czuc" te emocje na meczu, nie mowie juz o zobaczeniu takiego Rooneya czy Giggsa z odleglosci 2m albo jak 75tys ludzi spiewa hymn ~ bezcenne przezycie!

juz wiadomo komu kibicuje, choc jakosc gry barcelony doskonale widze i nie neguje 😉

Sandgirl
    Członek

No wlasnie nie wiem jakie to uczucie, bo dla mnie to zupelnie obojetne…

najciekawszy kawalek meczu jaki ostatnio widzialam to jak kot wszedl na boisko… 😉

chociaz kiedys mi sie van Nistelrooy podobal, jak juz mowimy o tym zespole 😉

eR
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ela1981 wrote:

to nie ironia 🙂

albo jak 75tys ludzi spiewa hymn ~ bezcenne przezycie!

Ja jednak wolę "Sen o Warszawie" w wykonaniu całego stadionu na Legii. Angielska piłka jakoś mnie nie kręci, a na meczach cicho jak w kościele.

davidov26
    Participant

do eR
    no widze ,ze znasz sie na pilce !!! pogratulowac tylko pozostaje !!! angielscy kibice (choc ich nie cierpie i za ich liga nie przepadam),sa jednymi z najbardziej rozspiewanych i najglosniejszych na swiecie a ty piszesz takie bzdury !!!

ewelin
    Participant

davidov26 wrote:

no widze ,ze znasz sie na pilce !!! pogratulowac tylko pozostaje !!! angielscy kibice (choc ich nie cierpie i za ich liga nie przepadam),sa jednymi z najbardziej rozspiewanych i najglosniejszych na swiecie a ty piszesz takie bzdury !!!

no jasne, że są rozśpiewani – tyle piw ile oni wypiją w ciągu meczu i przed – to wprawia ich w śpiewających nastrój.
    Osobiście byłam na kilku meczach – bardzo mi się podobało i te śpiewy właśnie – aż ciarki przechodzą 😀

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.