Strona główna Działy Mieszkanie Gdzie kupić tanie drewno :)

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    bozenka89
    Participant

Witam, potrzebuję kupić drewno tj. deski tarasowe, deski na ogrodzenie, oczywiście do tego kantówki itp. (ogólnie dość tego sporo w metrach 🙂 )
    Może wiecie gdzie można kupić najtaniej ? (szukałem w tartakach ale jakoś ceny nie szczególne – taniej na ebay-u wyszło 🙂 )
    Ps. dziękuje za odpowiedzi google.co.uk or ebay

D.P.
    Participant

Jak sie rozejrzysz wokolo to nie ma tu za duzo lasow wiec oglonie drewno jest dosyc drogie. Ja staralbym sie szukac ofert typu multibuy tzn: jesli kupisz wieksza ilosc to taniej, ale ogolnie to troche zaplacisz. Wspomonasz o ebay-u, czesto uzywane sa w calkiem dobrej kondycji, warto sprawdzic.

bozenka89
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    D.P. wrote:

Jak sie rozejrzysz wokolo to nie ma tu za duzo lasow wiec oglonie drewno jest dosyc drogie. Ja staralbym sie szukac ofert typu multibuy tzn: jesli kupisz wieksza ilosc to taniej, ale ogolnie to troche zaplacisz. Wspomonasz o ebay-u, czesto uzywane sa w calkiem dobrej kondycji, warto sprawdzic.

no narazie najtanie wychodzi paletami na e-bayu poki co … chyba ze cos macie innego ?

eva
    Participant

jesli zamawiasz naprawde duza ilosc moze pomimo kosztow transportu sporowadzic z polski bedzie taniej

kunegunda
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    eva wrote:

jesli zamawiasz naprawde duza ilosc moze pomimo kosztow transportu sporowadzic z polski bedzie taniej

😆 😆 😆 😆

polska tanie drewno sprowadza z chin to tak dla informacji

stara przejdz sie do skladow drewna i przy duzej ilosci popros o upust czy to taki problem

ile tego potrzebujesz 1000 kubikow 2000 kubikow co dla ciebie jest duzo?

Aneczka2222
    Participant

Hejka wszystkim 🙂 Mam właśnie do porządnego polakierowania ogrodzenie. Mieszkam koło Gliwic i szukam firmy, która mogłaby się tym zająć. Najlepiej, żeby było to lakierowanie proszkowe… Czy macie może w tym jakieś doświadczenie i bylibyście w stanie mi coś sprawdzonego i porządnego polecić? W Sieci jest dość sporo różnych ofert tego typu i nie wiem jak podjąć rzetelną decyzję… Z tego, co popytałem znajomych z Gliwic, to dość często się zdarzało, że polecali tę ofertę http://lakiernia.pl/ Co o niej sądzicie? Czy rzeczywiście jest ona warta uwagi? Może dalibyście radę polecić mi jeszcze coś ciekawego? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym obszarze tematycznym 🙂

Giggs
    Participant

A po co Ci drewno… 😀 ? Wiesz, jeśli chcesz samemu stworzyć oraz stawiać drewniany płot to wiedz, że w dzisiejszych czasach jest to najzwyczajniej w świecie nieopłacalne. Jeśli mi nie wierzysz to zobacz sobie na stronie http://www.pajeczyna.eu/ , możesz znaleźć w tych samych pieniądzach znacznie lepsze ogrodzenia niż takie drewniane. A dodatkowo nie musisz pracować i zyskujesz gwarancję na ogrodzenie. Opłaca się, co nie ?

marekm
    Członek

podbijam pytanie, ostatnio kupiłem nowy kocioł na drewno[/url] i szukam taniego opału.

Aldia
    Participant

A czym macie zadaszone tarasy ? Szukam inspiracji na zadaszenie mojego dużego tarasu, i sama nie wiem na co się zdecydować. Myślałam o płytach pcw falistych albo trapezowych, bo znalazłam firme która wykonuje takie płyty i zajmuje się też montażem https://plexikord.pl . Czy ktoś ma z takich płyt zadaszenie ? jak to się u was sprawdza ? Bo oferta wydaje mi się tutaj dobra cenowo, tym bardziej że nie mam daleko do nich .

blazejris
    Participant

hejka

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.