Strona główna Działy Mieszkanie Ranking

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    zabor08
    Członek

Znalazłem ten artykuł wczoraj i myślę że powinnien się on przydać osobą szukającym nowego lokum.A osobą już tam mieszkającym polecam swoje usługi.Nie jest to wybitnie budujący ranking ale to są fakty a z tymi się nie dyskutuje.

http://money.aol.co.uk/2012/02/03/where-are-britains-burglary-hotspots/?icid=maing-grid7%7Cuk%7Cdl4%7Csec3_lnk3%26pLid%3D94809

kitkat
    Participant

tu racja jest – Bramley pod wzgledem kradziezy to jest na pierwszym miejscu.

Anonim
    Gość

dziwny ten ranking… ze niby na Meanwood jest wiecej wlaman niz na Armley…?!

zabor08
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    alyna666 wrote:

Nie wiem co w tym dziwnego ale jeśli masz inne informacje zawsze możesz się nimi podzielić.

ewelin
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    alyna666 wrote:

może na Meanwood jest więcej wartościowych przedmiotów do "pożyczenia", bo na Armley raczej za dużo cennego towaru nie ma, po za tym złodziej złodziejowi chyba nie ukradnie… 😉

Anonim
    Gość

zabor08 wrote:

alyna666 wrote:

Nie wiem co w tym dziwnego ale jeśli masz inne informacje zawsze możesz się nimi podzielić.[/quote]

Prodsze bardzo…

Meanwood:

http://www.police.uk/overview/?q=Leeds,%20West%20Yorkshire%20LS6%204LB,%20UK

Armley:

http://www.police.uk/overview/?q=Leeds,%20West%20Yorkshire%20LS6%204LB,%20UK

Dla przykladu jedynie moj postcode teraz i moj postcode kiedys…

W sumie Headingle czy Hyde Park to sie nie dziwie… Duzo studenckich lupow no i ten sam postcode co Meanwood… Podejrzewam ze chodzilo im o cale ls6 generalnie… niewazne zreszta… ja na pewno czuje sie o wiele bezpieczniej na Meanwood niz na Armley

zabor08
    Członek

Dokładnie tak jak w artykule alyna666 ,niestety masz racje .Wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe generalizują i wrzucają do jednego worka wszystko z okolicy ,co jest ujete w tekscie a co nie znaczy ,że jeśli ktoś kupi dom to będzie do tego dopłacał 😥
    Ale w ramach anegnoty mogę przytoczyć swój przykład.Otóż krótko po tym jak się przeprowadziliśmy do nowego domu tzn. po około czterech dniach próbowano sie do nas włamać.Niezdążyłem jeszcze ani założyć alarmy ,bo jak to mówia szewc w dziurawych butach chodzi ani , przełożyć ubezpieczenia.Jak nie trudno się domyśleć zrobiłem to następnego dnia.
    No coż, to oni pilnują nas a nie my ich dlatego nie należy im w tym pomagać.

Sandgirl
    Członek

Mieszkalam na Meanwood to wiem – kradziezy tam od groma, gangi narkotykowe grasuja…

Anonim
    Gość

Mieszkam na Meanwood od 3 lat (okolice parku) i jak wszedzie wlamanie sie zdarzylo u sasiada i nawet do mojego wspollokatora kilka miesiecy temu probowali wejsc do sypialni przez otwarte okno, ale okolica jest bardzo spokojna i rodzinna. Kolesie, ktorzy probowali sie do nas wbic, okazali sie 16latkami z calkiem dobrych domow (co nuda robi w prawie bezkarnym panstwie z mlodzieza!). Gangi narkotykowe… hmmm, gdzies czytalam ze rozbili jakas szajke w okolicach Beckhills.

Jakkolwiek mi sie tu mieszka swietnie i zawsze bede polecac ta dzielnice.

kitkat
    Participant

Gangi, bijatyki, handel koksem, kradzieże, rabunki, rozboje, włamania ale…

alyna666 wrote:

Jakkolwiek mi sie tu mieszka swietnie i zawsze bede polecac ta dzielnice.

…masochizm?

Anonim
    Gość

masochizm to jest czytanie twoich postow stary…

kitkat
    Participant

alyna666 wrote:

masochizm to jest czytanie twoich postow stary…

i vice versa

ela1981
    Participant

alyna666 wrote:

Mieszkam na Meanwood od 3 lat (okolice parku) i jak wszedzie wlamanie sie zdarzylo u sasiada i nawet do mojego wspollokatora kilka miesiecy temu probowali wejsc do sypialni przez otwarte okno, ale okolica jest bardzo spokojna .

😕 wlamuja sie do sasiada, do wspollokatora! a ty mowisz ze to spokojna dzielnica?

Anonim
    Gość

A na ktorej dzielnicy nie ma zadnych wlaman…?! Na Armley mieszkalam rok, a incydentow tego typu u nas czy znajomych w sasiedztwie bylo przynajmniej 7 w tym okresie, pomijajac pamietny boxing day kiedy to 2 czawki rzucily sie na mnie i na trojke moich znajomych na Town Street bez powodu. Zreszta nie mam zamiaru sie tu licytowac. Ja sie na Meanwood czuje bezpiecznie i nie boje sie poznym wieczorem sama wracac do domu…

hrv
    Participant

Generalnie ta strona Meanwood od Stonegate Rd w strone parku jest spoko, nieco gorzej jest po przeciwnej stronie.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.