Strona główna Działy Nauka Szukam nauczyciela j. angielskiego

  • This topic is empty.
Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #21563
    adismi
    Participant

    Szukam kogos kto by pomogl w przygotowaniu do CPE, CAE

    #144397
    D.P.
    Participant

    W dziale ogloszen oglasza sie nauczyciel angielskiego z CPE, CAE. Moze sproboj tam.

    #144469
    vikitoria
    Członek

    jak w/w temacie
    również poszukuję osoby która pomogłaby mojemu tacie mówić po angielsku sama coś go uczę jak mam tylko chwilę ale co fachowiec to fachowiec. widziałam ogłoszenie dotyczące nauki jezyka ang ale to wakefield troche daleko dla mnie. może któs z leeds mógłby mi pomóc???

    #144475
    JoannaBlaszczyk
    Participant

    Prosze sprawdzic skrzynke.Wyslalam Pani wiadomosc.Pozdrawiam.

    #144777
    Okul
    Członek

    A moze ktos sie chce pouczyc z native speaker’em? Mam na podoredziu 2 osoby, z ktorych jedna jest wykwalifikowanym nauczycielem. Drugi znajomy nawet szuka osoby do wymiany jezykowej Polski za Angielski.

    #144784
    Red
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Okul wrote:

    A moze ktos sie chce pouczyc z native speaker’em? Mam na podoredziu 2 osoby, z ktorych jedna jest wykwalifikowanym nauczycielem. Drugi znajomy nawet szuka osoby do wymiany jezykowej Polski za Angielski.

    Hej, poslalam pw 🙂

    #145152
    kajakrasnal
    Participant

    Ja byłabym zainteresowana tą wymianą językową angielski za polski. Nie mam też nic przeciwko korepetycjom z native speaker. Ostatnio uczyłam się u angielskiego nauczyciela, ale niestety on wyemigrował do Londynu i od tego czasu szukam kogoś, kto pomógłby mi poprawić moją znajomość języka angielskiego.
    Podaję mój email: kajakrasnal@poczta.onet.pl
    Muszę tylko dodać, że mieszkam w Warrington. Pozdrawiam

    #146485
    tomekuk
    Członek

    Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą przeznaczoną dla osób, które chcą szlifować swój angielski poprzez świetną zabawę. Wystarczy dołączyć do panelu PolesApartUK[/url], aby otrzymać miesięczny [b:4f10c25822]darmowy[/b:4f10c25822] dostęp do płatnego serwisu z nauką angielskiego English Attack! Wystarczy kwadrans dziennie, aby po paru tygodniach zauważyć wyraźną poprawę. Wciągające multimedialne materiały mają różny poziom trudności, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

    Dodatkowo będąc użytkownikiem panelu PolesApartUK[/url] możesz brać udział w sondażach przeznaczonych dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii i zarabiać prawdziwe pieniądze lub dostawać vouchery na zakupy w sieciach popularnych marketów na Wyspach np. Tesco, Sainsbury’s, John Lewis, Debenhams czy Waitrose. Pamiętaj, że każdy Twój głos się liczy i wpływa na rozwój nowych produktów oraz na poprawienie jakości obsługi. Dlatego jeśli masz tylko chwilę czasu dołącz do serwisu.

    Ja korzystam zarówno z English Attack jak i PolesApartUK[/url] już kilka miesięcy i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Polecam każdemu!

    Pozdrawiam
    Tomek

    #147566
    smerfetka
    Członek

    hey,
    Poszukuję osoby która pomogłaby mojemu tacie w nauce jezyka angielskiego lub kontaktu na kurs ang w Leeds.
    Z gory dzieki 😀 [/color:25e55c61af]

    #169062
    Ekiert
    Participant

    Temat ciekawy. Teraz warto uzyskać certyfikat CAE Cambridge English… Już pomijam pracę za granicą bo już na studia jest to wymagane.

    #171238
    jjusti18
    Participant

    Jak chcesz skutecznie się nauczyć angielskiego to zachęcam do zapisania się do szkoły językowej Lincoln https://www.lincoln.edu.pl/krakow/ . Słyszałam, że panuje tam przyjemna atmosfera, lektorzy są bardzo mili i skutecznie uczą. Najważniejsze jest dla nich, żeby dana grupa jak najwięcej wyniosła z lekcji. Dlatego to właśnie uczniowie najwięcej się wypowiadają podczas spotkań.

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.