Strona główna Działy Babski kącik chetne na siłownie i wspólne bieganie:)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    nowicjuszka
    Członek

witam szukam osoby która chciałaby chodzic na siłownie lub pobiegac troszke,jak to się mówi razem raźniej ,a mi tak samej trudno sie zmobilizować:)myslałam tez o zumbie moze macie jakieś namiary:)pozdrawiam goraco:)

justynab
    Participant

mieszkamy na tej samej dzielnicy z tego co kojarze,chetnie bym pobiegala, tylko czas ograniczony,a zumbuje w domu. jesli masz ochote napisz na pw , pozdrawiam

tojamagda
    Członek

a na jakiej dzielnicy mieszkacie dziewczyny?
    napszcie na PW

aksha1
    Participant

Ja też bym sie dołączyła ale niestety nie mogę w każdym tyg. ponieważ pracuje na 3 zmiany. napiszcie gdzie mieszkacie. Ja na ls8…

neonka
    Członek

Ja na ls8… 🙂

nowicjuszka
    Członek

ja mieszkam na ls11 wiec jak co dziewuszki piszcie:))

justynab
    Participant

ja napisalam wam pw

anka82
    Participant

ja tez chetnie sie dolacze 🙂

Netka
    Członek

czy ktoras z was chodzi na silownie w the core w centrum? ja tam chodze

kawafull
    Participant

chętnie sie przylącze mieszkam ls 11 beeston jak co pisac na pw

emgie
    Participant

Ooo widze,ze nie tylko ja mam ochote sie troche pomeczyc,Tylko samej tak smutasnie.Mieszkam na LS12 .. a widze,ze tu dziewczyny z innych okolic niestety. Jestem w Leeds dopiero od tyg i rowniez chcialabym nawiazac z kims kontakt . Niestety mieszkanie z 3 facetami nie wplywa pozytywnie na moja kobieca psychike i juz po tygodniu czuje wielka tesknote za wypiciem kawy i poplotkowaniu o wszystkim i o niczym …

tasmaniatko
    Członek

Cześć Dziewczyny,,,ja tez mieszkam na LS11 mieszkam w Anglii juz od ponad roku ale tez jest mi ciężko gdzies sie ruszyć i zrobić cos ze sobą samej ciężko a w kupie raźniej więc też byłabym chętna na jakies sporty…kawki…piwko…ploteczki więc jak coś to piszcie może jakieś spotkanie?…pozdrawiam

Asia

tasmaniatko
    Członek

nooo to dziewczyny ja wstępnie umówiłam się "na co kolwiek" z Emgie na wtorek więc jak jest ktoś chętny sie dołączyć do nas to zapraszamy wyślijcie na pv profile na facebooku to bedzie latwiej i szybciej sie kontaktować

Pozdrawiam
    Asia

Bianka
    Participant

hej ja mieszkam na ls7, ciezko mi sie zebrac samej zeby chodzic na silownie, jezeli ktoras z was jest chetna chodzic ze mna piszcie na priv 😉

ja777
    Participant

ja też chcę na siłownię, weźmiecie mnie ze sobą? ls14

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.