Strona główna Działy Czarna lista SYLWESTER

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 106)
  • Autor
    Wpisy
    mandaryna1
    Participant

javascript:emoticon(’:twisted:’)

mandaryna1
    Participant

zamiast adamll to powinien być Najsztub szyderca uuuuuuuuuu

mieszkaniec
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    mandaryna1 wrote:

w imieniu pana lewicza przeprosiłam na forum bezczelny typie. naucz się czytać lepiej albo zamilcz na wieki. i nie żądam litości temat zamknięty Lewicz w pace pasuje!.ta strona zarabia na sensacjach typu w rybach są robale w sklepie polskim, polaków czeka deport sporo za dużo ich w Uk do ciebie na pw nie pisałam szkoda klawiatury. napędzasz głupoty na tym forum.
    to sprawa nie dla policji tylko sprawa cywilna ten cały sylwester.

Boże, szkoda gadać!!! Takich idiotyzmów to już dawno nie miałem okazji czytać. Czytam te twoje wypociny i nic z tego nie rozumie. Nie proszę Cię już a jakiekolwiek tłumaczenie się, proszę tylko skończ już wypisywać te nieskładne i nie trzymające się składu wywody. Całość Twoich wypowiedzi nie ma żadnego logicznego sensu. Brzmi jak głos przyciśniętego do ściany desperata, którego ktoś zagonił w ciemny kąt. Nie chce mi się już z Tobą pisać, mam nadzieję że sprawa skończy się sukcesem na korzyść poszkodowanych i w końcu komuś kto myślał że jest wszech… utarto łba 🙂 Brawo rodacy oby tak dalej

mandaryna1
    Participant

ten skazaniec siedzi w pace i po odszkodowaniach nici bo tam ponoć jego miejsce. bo tam go posadziliście.chyba są wszyscy zadowoleni.ty tez znajdź sobie inny temat inne forum ta strona i tak nie jest już dochodowa.kulturo chodząca. ta strona i tak już nikomu nie służy. i niczemu dobremu mili Państwo

mieszkaniec
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    mandaryna1 wrote:

ten skazaniec siedzi w pace i po odszkodowaniach nici bo tam ponoć jego miejsce. bo tam go posadziliście.chyba są wszyscy zadowoleni.ty tez znajdź sobie inny temat inne forum ta strona i tak nie jest już dochodowa.kulturo chodząca. ta strona i tak już nikomu nie służy. i niczemu dobremu mili Państwo

Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli.

— Jan Fedorowicz

beata68
    Participant

mandaryna1
    Tej strony wogole by nie bylo,zeby koles nas nie wyrolowal.Wiec przestan udawac poszkodowana bo chyba sytuacja jest odwrotna.A co do naszego zadowolenia to najbardziej by mi pasowalo isc na tego sylwestra,a nie siedziec w chacie,chociaz nie wiem czy chcialabym jesc ten slawny bigos.A jezeli to prawda ,ze on siedzi to ma to na co zasluzyl.

mandaryna1
    Participant

Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

kunegunda
    Participant

Mandaryna znalazlem twoje zdjecie w sieci :

[img:da16c3090a]http://www.leeds-manchester.pl/forum//upload_img/miniaturki/IMG_4f1a5b4c4fbb63072.jpg[/img:da16c3090a]

[b:da16c3090a]ROZUMIETA LUDZIE JA TU O WOLNOSC I SPRAWIEDLIWOSC WALCZE JAK HITLER[/b:da16c3090a]

mandaryna1
    Participant

To bardzo ciekawa teoria a co więcej snując takie teorie wydaje ci się że twoje IQ przekracza coś ponad 75 ? nie sądze. Celowo nie pisze ty z dużej litery bo nie mam szacunku do takich ludzi jak ty, p …

poznajesz temat cytuje auta na polskich rejestracjach tak wszystkim odpowiadasz na forach jak mają zapytania ty Polaku brawa dla tego pana jesteś skrzywdzony przez los że matka natura to jeszcze toleruje.

Prowokacja to twój sposób na życie widać, idź na spacer.

kunegunda
    Participant

mandaryna1 wrote:

ty Polaku

No tozes mi teraz pojechala 😆 😆 😆

adamll
    Participant

Do dnia dzisiejszego jest ogłoszenie i pewnie potem tylko date zmienią
    http://www.okevents.co.uk/events/leeds-bal-sylwestrowy/

EUPHORIA
    Participant

mandaryna, you sounds nasty, lol

Baggins
    Participant

po polsku zapomnialo a angielskiego jeszcze nie umi?

Anonim
    Gość

Baggins wrote:

po polsku zapomnialo a angielskiego jeszcze nie umi?

jeszcze jakby ten angielski poprawny byl, to pol biedy, ale kolezanka faktycznie lamie jak cholera…

mandaryna1
    Participant

words fail me!!!!!!!!!!!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 106)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.