Strona główna Działy Czarna lista SYLWESTER

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    mieszkaniec
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    beata68 wrote:

Witam
    Jezeli bedziecie zglaszac na policje dajcie znac nas tez oszukal 8 osob nie moze mu to ujsc na sucho

proponuje zebrać sie w jednym miejscu, złożyć wniosek o wszczęcie postępowania w sprawie o oszustwo grupowe, zgromadzić dowody i w końcu zrobić coś "razem i zorganizowanie"

mieszkaniec
    Członek

i jeszcze coś z branży matrymonialnej :):):)

http://www.linkpolonia.com/members/MartinL.aspx

krolewicz12
    Participant

Hej,troche mnie to dziwi teraz wiecie o tym gościu tyle ze to oszust!!Ale myśle że nie którzy go już znali płacili kase za Sylwestra,przeciesz tacy ludzie się nie zmieniają,jak to sie mówi Polak mądry po szkodzie,nie odpuście dupkowi i pod sąd!!!

kitkat
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    J.KOWALSKI wrote:

[b:1d90958ef5]ZDJECIE OSZUSTA I ZŁODZIEJA[/b:1d90958ef5][/color:1d90958ef5]

[img:1d90958ef5]http://www.leeds-manchester.pl/forum//upload_img/miniaturki/IMG_4eff4b3c739f39684.jpg[/img:1d90958ef5]

Mam nadzieje, że i w tym przypadku internauci nie zawiodą. Trzeba skończyć z oszustami znad Wisły
    W tym przypadku koles pojechał za bardzo o bandzie – zbyt duzo oszukanych osób….mam nadzieje, że bede równiez wtedy gdy go złapią

beti111
    Participant

NIKT NIE SPRAWDZAL BO MYSLAL ZE JEST WSZYSTKO OK…BILETY BYLY KUPOWANE W POLSKIM SKLEPIE TO TYLKO ONI GO WIDZIELI….
    MY TEZ ZOSTALISMY OSZUKANI I TEN POMYSL ZEBY SIE SPOTKAC I ZGLOSIC NA POLICJE UWAZAM ZE JEST NAJLEPSZY..
    WIEC KTO Z POSZKODOWANYCH SIE ZGLOSI I ZORGANIZUJE TAKIE SPODKANIE…NAJLEPIESZ ZEBY TA OSOBA MOWILA BARDZO DOBRZE ANGIELSKU…..
    JA MAM W TYM ROKU ZJE……NOWY ROK ALE WSZYSTKIM POZOSTALYM ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJ….W TYM NOWYM ROKU ❗ ❗ ❗

mieszkaniec
    Członek

beti111 wrote:

NIKT NIE SPRAWDZAL BO MYSLAL ZE JEST WSZYSTKO OK…BILETY BYLY KUPOWANE W POLSKIM SKLEPIE TO TYLKO ONI GO WIDZIELI….
    MY TEZ ZOSTALISMY OSZUKANI I TEN POMYSL ZEBY SIE SPOTKAC I ZGLOSIC NA POLICJE UWAZAM ZE JEST NAJLEPSZY..
    WIEC KTO Z POSZKODOWANYCH SIE ZGLOSI I ZORGANIZUJE TAKIE SPODKANIE…NAJLEPIESZ ZEBY TA OSOBA MOWILA BARDZO DOBRZE ANGIELSKU…..
    JA MAM W TYM ROKU ZJE……NOWY ROK ALE WSZYSTKIM POZOSTALYM ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJ….W TYM NOWYM ROKU ❗ ❗ ❗

dzisiaj znajomy rozmawial z jednym z właścicieli polskich biznesów gdzie były rozprowadzane bilety (nie piszę, którego jeżeli masz ochotę wiedzieć to pisz na priva) i mają nagrania z kamer co jest dowodem że kasę odebrał i się zmył. Morda widoczna i moment odbioru kasy.

kitkat
    Participant

ja mysle że on już swietuje nowy rok w polsce

ela1981
    Participant

moja dobra rada ~ z doswiadczenia wiem ze grupowe akcje nie wychodza, bo temu nie pasuje tamten chory itp.. niech jedna osoba zbierze mailowo dane wszytkich oszukanych i pojdzie z tym na policje, a oni juz reszte odwiedza badz zaprosza na przesluchanie w dogodnym dla jednostki czasie

matdokt
    Członek

dzwoneczek wrote:

BAL SYLWESTROWY-OSZUST!!!!
    OSOBY WYBIERAJACE SIE NA BAL SYLWESTROWY Adres: Woodkirk Valley Country Club, Leeds Road, Leeds, West Yorkshire, WF12 7JL
    totalny oszust nie ma zadnej imprezy,niby przenoisl bal do bradford ale nic nie jest zabukowane.
    Oszustwo!!!
    sprawa na pewno trafi na policje[/youtube]

Bal w namiocie?? To coś nowego. Oczywiście szkoda mi oszukanych osób, ale na przyszłość nie polecał bym nikomu udawanie się na bale, i to sylwestrowe, które mają być w namiotach, remizach, szopach, parkingach (zwłaszcza podziemnych), dworcach, autobusach ….
    Może lepiej już do jakiejś restauracji, nawet taki McDonald jest lepszy.

dzwoneczek
    Participant

nie chodzi tu o miejsce czy namiot czy tramwaj bo i tak ludzie spedzaja sylwestra.
    miejsce bylo pewne tylko chodzi o organizatora Pana Marcina Lewicz , ktory wzial na siebie zbyt duza impreze do ogarniecia !!!
    Chcialabym tylko wszystkich poszkodowanych poinformowac ze zostanie zorganizowane spotkanie najprawdopodobniej w sobote w Leeds.
    Wszelkie informacje dotyczace spotkania beda wywieszone w polskich sklepach a takze na forach zwiazanych z oszustwem.

wszystkie media zostaly juz poinformowane ta sprawa.

http://polonia.wp.pl/kat,,title,Wielki-przekret-na-Wyspach-oszukali-ok-300-Polakow,wid,14128930,wiadomosc.html

http://www.emito.net/wiadomosci/wielka_brytania/ok_300_oszukanych_polakow_na_bal_sylwestrowy_w_wielkiej_brytanii_1078496.html

Apeluje do wszystkich poszkodowanych o przybycie na spotkanie i napisanie wspolnego pozwu przeciwko Panu Marcinowi Lewicz!!!

beata68
    Participant

Gdzie jest to spotkanie?

dzwoneczek
    Participant

jak cos juz bedzie ustalone, beda informowac…

Basiunia
    Participant

tez zostalam oszukana, o balu dowiedzialam sie przez znajomego , ktory podal mi strone internetową balu, bylam na tej stronie, widzialam, czytalam i zdecydowalam sie. Czy to glupota? nie, to chec wyrwania sie z domu w TAKA noc. Wydalismy 140 funtow, dzisiaj zaluje .

Co z tym robimy? Nie podaruje łobuzowi

fatamorgana
    Participant

Jak to jest, że takim palantom w ogóle dajecie kasę???
    Przecież robienie publicznych imprez komercyjnych powinno być pod jakąś kontrolą a najlepiej, jak organizatorem jest ktoś, kto ma zaufanie publiczne i wiadomo coś o nim (przynajmniej to, że jest uczciwy i słowny).
    Czy to jest osoba mająca firmę zajmującą się organizacją imprez?
    Wątpię i to bardzo.
    Ma jakieś referencje?
    Wątpię i to bardzo.

Mieszkacie w UK i jeszcze nie nauczyliście się sprawdzać referencji i osoby/firmy której dajecie do rąk kasę???

Nie rozumiem tego…

P.S. Jak dojdziecie do wniosku że zwiał do kraju- dajcie znać.
    Pozdr. 🙂

P.S. To jest do Czarnej Listy…Niech mod przeniesie.

mieszkaniec
    Członek

fatamorgana wrote:

Jak to jest, że takim palantom w ogóle dajecie kasę???
    Przecież robienie publicznych imprez komercyjnych powinno być pod jakąś kontrolą a najlepiej, jak organizatorem jest ktoś, kto ma zaufanie publiczne i wiadomo coś o nim (przynajmniej to, że jest uczciwy i słowny).
    Czy to jest osoba mająca firmę zajmującą się organizacją imprez?
    Wątpię i to bardzo.
    Ma jakieś referencje?
    Wątpię i to bardzo.

Mieszkacie w UK i jeszcze nie nauczyliście się sprawdzać referencji i osoby/firmy której dajecie do rąk kasę???

Nie rozumiem tego…

P.S. Jak dojdziecie do wniosku że zwiał do kraju- dajcie znać.
    Pozdr. 🙂

P.S. To jest do Czarnej Listy…Niech mod przeniesie.

I widzisz kolego tutaj sie mylisz! Akurat gość został sprawdzony i posiada zarejestrowaną agencję rozrywkową, miał zaliczkowaną orkiestrę i zespół taneczny (również sprawdzone) prowadził również rozmowy z właścicielami lokalu gdzie miała odbyć się zabawa oraz posiada referencję jako organizator imprez!!! Gość głupi nie jest i zrobił to perfekcyjnie Więc proszę, nie rób ze wszystkich nieudaczników i niedoinformowanych pół-debili!!! A problem rozwiążemy prawnie a nie w stylu twoich p.s. ……zwiał do kraju – dajcie znać……. żałosne

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.