Strona główna Działy Babski kącik pralnia chemiczna

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #21328
  lewitacja
  Participant

  Witam 🙂
  Poszukuję pralni chemicznej w leeds.. czy ktoś może wie gdzie i czy w ogóle jakaś znajduje się tutaj? Nie mam na myśli jakiejś zwykłej na monety. Będę wdzięczna za pomoc 🙂

  #142685
  tive666
  Członek
  #142686
  lewitacja
  Participant

  Super 🙂 dziękuję Ci bardzo. A czy plamami typu sylicon z jeansów? 😉

  #142694
  madlena1978
  Participant

  Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
  tive666 wrote:

  http://www.johnsoncleaners.com/

  sam uzywam

  Równiez polecam 🙂

  #142727
  lewitacja
  Participant

  Eh.. do d**y ta pralnia… ;/ Pani stwierdziła, że jak pranie w pralce nie starczyło to ona nic nie poradzi. Porażka. o.O Szukam dalej… 🙁 tym razem chemicznej….

  #170468
  Tymoteusz1
  Członek

  Bo w takich sytuacjach powinno się polegać na profesjonalnych firmach zajmujących się czyszczeniem. Osobiście polecam wybierać takie jak Damat, bo w nich macie pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z oczekiwaniami. W http://www.damat.pl/oferta-naszej-pralni/trzepanie-dywanow/ znajdziecie więcej informacji na ten temat, sami sprawdźcie.

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.