Strona główna Działy Zdrowie Polski dentysta

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    hummer
    Participant

Witam chcialem sie dowiedziec czy ktos ma namiary na polskiego dentyste w leeds. Wiem o dentyscie z wakefield ale chcialbym zasiegnac opini o kosztach oraz leczeniu u dwoch lekarzy.Wiem iz temat byl walkowany kilkanascie razy lecz zalezy mi na sktualnej informacji a ostatnie posty juz sa troche stare. Z gory dziekuje za pomoc

lineline7
    Participant

przeczytaj PW

neonka
    Członek

ja tez poprosze o jakas wiadomosc na ten temat.

kuba
    Participant

Po co wam polski mozna isc do angielskiego pewnie bedzie duzo taniej tez mialem duze watpliwosci i bardzo sie zdziwilem ze jest tak dobry ( opinia subiektywna na podstawie jednego dentysty) zaznaczam ze od 20 lat zawsze leczylem zeby w polsce prywatnie i nie szczedzilam na to grosza takze wiem co pisze.Za 3 wypelnienia zaplacilem 40 funtow w ramach NHS

neonka
    Członek

kuba a gdzie ten dentysta, moglbys polecic dobrego…ja ostatnio chcialam sie zapisac do jednego na LS7 ale nie przyjmuja nowych pacjentow…i jak to jest, bo sa 3 grupy platnosci, 1-17.50, 2-ok.40f i 3-to jak sie chce jakies koronki, mostki, implanty…i pytanie jest :to 17.50f to jest za 1 zeba? wiem, moze glupie pytanie, ale ja tu nigdy nie bylam u dentysty tylko leczylam w PL zeby no i nie wiem co i jak.
    jesli komus zbierze sie na pisanie glupich odpowiedzi to niech ugryzie sie najpierw w jezyk, bo po to jest forum zeby ludzie pytali i dostawali adekwatne odpowiedzi, a nie zeby byc ochrzanionym za niewiedze.
    dziekuje.

Agnieszka_77
    Participant

sprobuj na chapel allerton, w montreal dental, jest tam dentystka- niemka (suuuper) i jeszcze jeden gosc, ale to juz nie wiem

tel 01132621663

neonka
    Członek

tam wlasnie chcialam sie zapisac ale nie przyjmuja nowych na NHS

hummer
    Participant

a robił ktoś może u dentysty nhs mostek lub implant jak to wygląda cenowo i ogólnie wszystki przydatne informacje.

kuba
    Participant

Najlepiej srawdzic na stronie nhs i zadzwonic pod informacje tam tobie podadza wolne gabinety do rejestracji w poblizu twojego zamieszkania moj dentysta jest na ls9 ale nie pamietam dokladnego adresu jesli chodzi o oplaty to najlepiej dowiedziec sie na miejscu bo ja tez myslalem ze 40 funtow mam zaplacic za zeba ale oni mi zrobili w tej kwocie 3 a ze bylem zadowolony to tematu nie drazylem dlaczego akurat tyle a nie wiecej czy mniej

hummer
    Participant

Tak właśnie zrobiłem. przyjmują nowych pacjentów na nhs na ls15 (halton) dzisiaj pobrałem formę i jutro zanoszę ale własnie ciekawi mnie ponieważ są 3 stawki za usługi i 3cia jest 207 pounds za mostek itp tylko pytanie za cały mostek czy punkt ?:D

ela1981
    Participant
    kuba wrote:

zaznaczam ze od 20 lat zawsze leczylem zeby w polsce prywatnie i nie szczedzilam na to grosza takze wiem co pisze.Za 3 wypelnienia zaplacilem 40 funtow w ramach NHS

ale tu w uk szczedziles na biale plomby, bo nhs ich juz nie pokrywa, ja prywatnie nie wyobrazam sobie miec srebrnych wypelnien

ela1981
    Participant
    kuba wrote:

ja tez myslalem ze 40 funtow mam zaplacic za zeba ale oni mi zrobili w tej kwocie 3 a ze bylem zadowolony to tematu nie drazylem dlaczego akurat tyle a nie wiecej czy mniej

to prawda, jak sie robi kilka wypelnien podczas jednej wizyty moj dentysta tez zalicza to jako pojedyncze leczenie

ela1981
    Participant
    hummer wrote:

własnie ciekawi mnie ponieważ są 3 stawki za usługi i 3cia jest 207 pounds za mostek itp tylko pytanie za cały mostek czy punkt ?:D

hmmm ja za koronke kilka lat temu zaplacilam cos kolo 400 funtow, jak pojdziesz na przeglad to ci "wycenia" cala szczeke

kuba
    Participant
    ela1981 wrote:

kuba wrote:

zaznaczam ze od 20 lat zawsze leczylem zeby w polsce prywatnie i nie szczedzilam na to grosza takze wiem co pisze.Za 3 wypelnienia zaplacilem 40 funtow w ramach NHS

ale tu w uk szczedziles na biale plomby, bo nhs ich juz nie pokrywa, ja prywatnie nie wyobrazam sobie miec srebrnych wypelnien[/quote]

tak sie wystraszylem odnosnie sreberek az pobieglem do lustra na szczescie sa biale i moze sie pomylili?

luca
    Participant

Orientujecie się ile lokalnie kosztuje wstawienie implantu?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.