Strona główna Działy Kwestie techniczne "Kacik dla samotnych"

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    spaw1983
    Członek

brakuje na leeds pl wlasnie kocika dla samotnych

Sandgirl
    Członek

byl kiedys 🙂

korwin1
    Participant

wedlug mnie bardziej sie przyda koacik dla debili… wszyscy wiemy kogo mam na mysli 😀

nierja
    Członek

Kacik dla debili juz sie sam stworzyl, wystarczy przejrzec kilka ostatnich postow, a taki ktos jak kunegunda to bezsprzecznie numer 1 nieprzerwanie na liscie od co najmniej 60 notowan 😀

kunegunda
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    korwin1 wrote:

wedlug mnie bardziej sie przyda koacik dla debili… wszyscy wiemy kogo mam na mysli 😀

korwin dobry pomysl bedziecie mieli gdzie sie wpisywac i moze troche postow powklejasz

korwin1
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    nierja wrote:

Kacik dla debili juz sie sam stworzyl, wystarczy przejrzec kilka ostatnich postow, a taki ktos jak kunegunda to bezsprzecznie numer 1 nieprzerwanie na liscie od co najmniej 60 notowan 😀

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

reeja
    Członek

Chat był dostępny przez dość długi czas na Leeds-Manchester.pl (ładnych kilka lat temu). Delikatnie mówiąc, nie miał zbyt wielu zwolenników, więc przestaliśmy go utrzymywać.

Jestem ciekawy ankiety. Jeśli wyniknie z niej, że znajdą się zainteresowani, to nie widzę przeszkód, by go ponownie uruchomić – nie jest to dla nas zbyt duży wysiłek. Wink

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.