Strona główna Działy Prawo Wypadek w pracy

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Czarna
    Participant

Moja mama miala wypadek w swojej starej pracy i dopiero niedawno zorientowala sie ze mogla odzyskac za to odszkodowanie bo nie miala zadnego przeszkolenia BHP i nie powiedziano jej jak dolkladnie ma pracowac, na tej hali. Ten zaklad jednak juz nie istnieje , nie wiem teraz czy moza jakos ubiegac sie o odszkodowanie ? wiem ze na zgloszenie tego sa 3 lata a to sie stalo 2 lata temu . Czy ktos moze wie ?

MilenaD
    Członek

Uwazam ze jest jeszcze mozliwosc zgloszenia rozczenia, jesli mozna wysledzic kto byl ubezpieczycielem pracodawcy. Ubezpieczenia odpowiedzialnosci cywilnej pracodawcy wobec rozczenia o odszkodowanie za wypadki sa obowiazakowe z mocy prawnej. Hamilton Brady moze przekierowa Cie do paneli swoich adwokatow w celu rozpatrzenia Twojej sprawy.

tomaszowka
    Członek

oj nie wiem, czy ta sprawa nie będzie przedawniona. ale wiele firm zajmuje się odszkodowaniami za wypadki w miejscu pracy, np. polska firma sos bphc, która zanim zajmie się sprawą bezpłatnie ci doradzi.

Janusz34
    Participant

wlasnie, jak to jest z tymi bezplatnymi uslugami?

tomaszowka
    Członek

no to jest tak z niektorymi firmami, ze one nie biora od ciebie zadnej kasy bo potem ich wynagrodzenie wyplaca ubezpieczyciel sprawcy i przez to ty jako klient nic im nie placisz ale tez kwota twojego odszkodowania sie nie zmniejsza bo to idzie tak jakby osobno. niektore firmy tez nie biora kasy w przypadku przegranej sprawy. ten sos o ktorym wspomnialam wlasnie tak robi, wiec sie "oplaca" do nich isc bo nei wiaza sie z tym zadne koszty.

Janusz34
    Participant

aha, tak to dziala. wlasnie bylem ciekawy 🙂 a ta strona http://facebook.com/sos.pomoc to jest strona firmy, o ktorej piszesz?

tomaszowka
    Członek

tak, to oni 😉

Janusz34
    Participant

no, to teraz mam i adres strony i Facebooka :)))

miganka
    Członek

Janusz34 a jak twoja sprawa przebiega? jakos w podobnym czasie chyba sie do tego SOs zglosilismy?

Janusz34
    Participant

no ciagle cos tam sie dzieje, teraz papiery wszystkie sa juz w sadzie, nie bylo to stresujace za bardzo, ale wydaje mi sie, ze to glownie zasluga firmy, bo po ustaleniu linii dzialan to oni reprezentuja mnie w sadzie i wlasciwie moja obecnosc nie jest tam niezbedna

Misiaa
    Członek

W razie gdyby ktoś miał wypadek w pracy albo w miejscu publicznym to można ubiegać się o odszkodowanie niezależnie od tego czy się miało ubezpieczenie prywatne czy nie.
    Moja sąsiadka wywalczyła sporą kwotę za wypadek w pracy. Co najważniejsze nie zapłaciła ani grosza za wszystko zapłacił pracodawca bo okazało się że nie zabezipeczył należycie stanowiska pracy.
    Wiecej na stronie:
    http://www.odszkodowania.co.uk

[img:1b0a3f57d9]http://www.leeds-manchester.pl/forum//upload_img/miniaturki/IMG_4fbf792e97825212.jpg[/img:1b0a3f57d9]

oteurus
    Członek

Warto by się jeszcze przekonać czy osoba, która uległa wypadkowi miała w ogóle zrobione dobre szkolenie bhp przez internet cena[/color:2bb460d152][/url], bo jeśli nie to mogą z tego być dodatkowe problemy.

tralsel
    Członek

Cześć, jakiś czas temu mój tato też miał wypadek w pracy, również nie było dobrze przeszkolony i nie orientował się jak takie sprawy się załatwia w tych sprawach bardzo pomogła mu firma https://www.i-kancelaria.pl/sad-i-mediacja/proces-sadowy-praktyczne-wskazowki/ . Dostał pieniądze za wszystkie rehabilitacje oraz teraz otrzymuje rentę. Zawsze warto powalczyć o takie sprawy.

marendale
    Członek

Jeśli szkolenie bhp[/url] się nie odbyło, to masz prawo ubiegać się o odszkodowanie z tytułu wypadku w pracy. Na twoim miejscu znalazł bym dobrego radce prawnego, który ci pomoże.

APJ
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    marendale wrote:

Jeśli szkolenie bhp[/url] się nie odbyło, to masz prawo ubiegać się o odszkodowanie z tytułu wypadku w pracy. Na twoim miejscu znalazł bym dobrego radce prawnego, który ci pomoże.

Zajmuje sie pomoca w uzyskaniu odszkodowania za wypadki, m.in w pracy, wiec zapraszam do kontaktu – 01621856204 pozdrawiam 🙂

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.