Strona główna Działy Babski kącik Moortown!!moze jest jakas osoba co sie nudzi tak jak ja???

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #138537
    Indra
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    efkolaia wrote:

    widzisz zostawilas mnie to teraz sie trzeba blakac po forach w poszukwaniu jakichs dusz 😛

    Z tego co czytam, to tylko chlopcy pija wino 🙂
    Widzisz, ja Ciebie zostawilam i nawet nie mam sie po czym blakac w poszukiwaniu winnych zenskich dusz. Forum u mnie jest tragiczne.

    #138538
    efkolaia
    Participant

    odwiedzalam i wspolczuje 🙄
    ale jak widzisz tutaj wszyscy zajeci wlasnym zyciem nikt nie ma czasu na relaks 😛

    #138539
    Indra
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    efkolaia wrote:

    odwiedzalam i wspolczuje 🙄
    ale jak widzisz tutaj wszyscy zajeci wlasnym zyciem nikt nie ma czasu na relaks 😛

    Musimy jakis video call uskutecznic chyba 😉

    #138540
    efkolaia
    Participant

    lol spoko 🙂
    troche zeszlysmy ze tematu a my nawet z moortown nic wspolnego nie mamy 🙂 mam nadzieje ze nam zalozyciel wybaczy 😳

    #138545
    jackyl
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    efkolaia wrote:

    lol spoko 🙂
    troche zeszlysmy ze tematu a my nawet z moortown nic wspolnego nie mamy 🙂 mam nadzieje ze nam zalozyciel wybaczy 😳

    dasz mu mufina, wszystko Ci wybaczy 😉

    #138547
    efkolaia
    Participant

    lol myslisz ze moje mufiny maja taka moc ??? bo dzisiaj pieke czekoladowo malinowe 🙂

    #138548
    Indra
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    efkolaia wrote:

    lol myslisz ze moje mufiny maja taka moc ??? bo dzisiaj pieke czekoladowo malinowe 🙂

    Sweet Jesus, wyslij DHL!!!!

    #138556
    jackyl
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    efkolaia wrote:

    lol myslisz ze moje mufiny maja taka moc ??? bo dzisiaj pieke czekoladowo malinowe 🙂

    ze tez cholera mnie w leeds nie ma :/

    #138580
    spaw1983
    Członek

    A ja jestem i nikt na muffina nie zaprosi…samoluby…:/

    #138581
    efkolaia
    Participant

    ojj juz samoluby zaraz. obcym mufin nie rozdaje :p trzeba sobie zasluzyc 🙂

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.