Strona główna Działy Babski kącik Opinie o fryzjerach w Leeds (2011)

Wyświetlanych postów: 13 (wszystkich: 61)
  • Autor
    Wpisy
    sylwia28
    Członek

cześć.podaje numer do Anety 07414028826 😀

jason
    Participant

wypadałoby chyba wysłać numer na prywatną wiadomość

sylwia28
    Członek

Niekoniecznie bo jak właścicielka numeru telefonu pozwoliła na napisanie go na forum to nie widze problemu.

jason
    Participant

no chyba, że tak 😉

edysiaa
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sylwia28 wrote:

cześć.podaje numer do Anety 07414028826 😀

Dzieki:)

Helka
    Participant

Wie ktos moze co z Iza?Dzwonie do niej i wylaczony telefon ma.

Iza wyjechala do Polski na wakacje na miesiac, wraca 26 sierpnia

Helka
    Participant
    ”dzieczynka wrote:

Iza wyjechala do Polski na wakacje na miesiac, wraca 26 sierpnia

Dzieki za info 😀

karla
    Participant

Mi moja kosmetyczka polecila Anete z Armley i naprawde zrobila mi ladny kolorek blad taki jak chcialam sciecie tez ok Bylam u Justyny pare miesiecy temu i tez blo ok

Motylek01
    Członek

Ja byla ostatnio u prywatnego fryzjera Macka w pn Leeds, polecila mi koleznaka. Bardzo sympatyczny i profesjonalny chlopak. Pracuje na codzien w angielskim salonie i czasami przyjmuje w domu. Robilam kilkukolorowy baleyage i ciecie i zaplacilam tylko £55 funtow z modelowaniem. Pewnie mozna taniej, ale placi sie w koncu za fajny efekt, a taki jest. Polecam. Gdyby ktoras z Was chciala to numer 07590599720, wiem, ze trzeba sie umawiac sporo do przodu bo ma stale kilientki.

motylka12345
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    alyna666 wrote:

ups… potrojny poscik sie zrobil

😀 a czego tu sie spodziewac na leeds pl same negatywne opinie na wszystkich kazdy fryzjer obsmarowany wedlug tego co tu pisza kazdy salon w leeds do d..y tylko ciekawe czemu wciaz tam chodza hehe

nowicjuszka
    Członek

witam ja osobiscie byłam w Elizabeth i jestem zadowolona ,robiłam dwu kolorowy baleyage i wszystko wyszło super , mysle ze opinie o salonach fryzjerskich to rzecz gustu i upodobań:))

elina
    Participant

baby78 wrote:

A ja korzystalam z uslug Wioli,Moniki i bylam rowniez w salonie Shine i wszedzie bylam zadowolona 😀

baby78 czy moglabysmi wyslac numer telefonu do pani Justyny z salonu Shine? Niestety strona internetowa salonu nie dziala, a ja zgubilam wizytowke. bede wdzieczna za pomoc

Wyświetlanych postów: 13 (wszystkich: 61)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.