Strona główna Działy Kwestie techniczne Chat na Leeds.pl!

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    nowy_nowa
    Członek

Pytanie do admina.

Czy nie mozna by dolaczyc do "naszego" forum cos w rodzaju "Live Chat"? Wprawdzie jest ponizej forum maly MOD typu Shoutbox ale to jednak nie to samo.
    Zauwazylem ze wielu uczestnikow forum prowadzi wrecz dyskusje na zywo i tylko czeka aby strone odswiezyc i zobaczec odpowiedz.
    Mysle ze mozna doinstalowac na serwerze MOD typu:

http://phpbb3.pl/viewtopic.php?f=681&t=4042

lub

http://www.123flashchat.com/phpbb-module-demo

Ewentualnie zainstalowac nowa stronke z chatem i "skleic" ja z forum.
    Naprzyklad ten:

http://x7chat.com/index.php

Dodam ze do tego ostatniego jest mozliwosc 13 jezykow a ja osobiscie posiadam tez 14-polski ktory moge darmowo udostepnic.

Co o tym myslicie?
    Co na to admini?
    Pozwole sobie do pytania dolaczyc mala ankiete.

PS. Prosze ten post traktowac postronnie a nie zwiazany z moja osoba i tak glosowac w ankiecie , gdyz tu chodzi mi o ogol a nie o moja osobe. Wiec choc te miejsce zostawmy bez "wojny i doczepek"

KwiateK
    Participant

Chat był dostępny przez dość długi czas na Leeds-Manchester.pl (ładnych kilka lat temu). Delikatnie mówiąc, nie miał zbyt wielu zwolenników, więc przestaliśmy go utrzymywać.

Jestem ciekawy ankiety. Jeśli wyniknie z niej, że znajdą się zainteresowani, to nie widzę przeszkód, by go ponownie uruchomić – nie jest to dla nas zbyt duży wysiłek. 😉

nowy_nowa
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    KwiateK wrote:

Chat był dostępny przez dość długi czas na Leeds-Manchester.pl (ładnych kilka lat temu). Delikatnie mówiąc, nie miał zbyt wielu zwolenników, więc przestaliśmy go utrzymywać.

Jestem ciekawy ankiety. Jeśli wyniknie z niej, że znajdą się zainteresowani, to nie widzę przeszkód, by go ponownie uruchomić – nie jest to dla nas zbyt duży wysiłek. 😉

I dokladnie to mialem na mysli.
    Po za tym z reka na sercu panie adminie…………kilka lat temu uzytkownikow bylo………….no nie wazne,kazdy wie. Teraz mamy ponad 6tys. wiec warto to przemyslec jeszcze raz.
    Dziekuje za odpowiedz.

filipek
    Participant

jakby malo bylo twoich wypocin tutaj

jackyl
    Participant

haha berti znowu blysnal inteligencja 🙂

6 tys to jest zarejestrowanych kont.. w tym nowy kilka Twoich i faty siedzi.. :]

aktywnych userow jest tak jak i bylo 6 lat temu, jak nie mniej. niecale 30 glosow w ankiecie o czyms chyba swiadczy.. 🙂

nowy_nowa
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    jackyl wrote:

6 tys to jest zarejestrowanych kont.. w tym nowy kilka Twoich i faty siedzi.. :]

aktywnych userow jest tak jak i bylo 6 lat temu, jak nie mniej. niecale 30 glosow w ankiecie o czyms chyba swiadczy.. 🙂

zapomniales chyba o tych 110 glosach na stronie glownej ankiety sieroto a o twoich 50 nickach, po 10 na kazdym z forum to juz nie napiszesz nic ???
    Zenada.

jackyl
    Participant

nowy_nowa wrote:

jackyl wrote:

zapomniales chyba o tych 110 glosach na stronie glownej ankiety sieroto a o twoich 50 nickach, po 10 na kazdym z forum to juz nie napiszesz nic ???
    Zenada.[/quote]

to dla Ciebie 110 glosow odpowiada liczbie 6k zarejestrowanych kont? 🙂

jakbym mial jakies inne nicki to moze bym wspomnial, ale poniewaz nie na wpycham sie na sile gdzie mnie nie chca, tak jak Ty pod nowymi nickami, nie mam o czym pisac 🙂 zenada to jest faktycznie, ale glownie w Twoich postach 🙂

i miales nie reagowac podobno.. krew zalala i nie dales rady? 😛

khushfehmi045
    Participant

aktywnych userow jest tak jak i bylo 6 lat temu, jak nie mniej. niecale 30 glosow w ankiecie o czyms chyba swiadczy.. Smile

Cut down your exam stress by using our latest 1Y0-400 exam dump and high quality testking.net – 70-336 dumps gmat and lynn[/url] We provide updated http://www.sterling.edu[/url%5D with 100% pass guarantee along with Thomas Aquinas College

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.