Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #20342
    kitkat
    Participant

    czy wiecie gdzie mozna kupić polskie ksiązki bądz wymienić się?

    #135285
    Indra
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kitkat wrote:

    czy wiecie gdzie mozna kupić polskie ksiązki bądz wymienić się?

    W merlinie….

    #135289
    kitkat
    Participant

    a co to jest "w merlinie"?

    #135308
    ewelin
    Participant

    w bibliotece np na armely są polskie książki i możesz je sobie wypożyczyć…

    #135338
    achna
    Participant

    to jak je znasz to po co pytasz?:) malo?
    jest jeszcze np ebay. A takze allegro, byc moze beda chetni na wysylke za granice.
    Sa tez tzw "targowiska" na forach, gdzie mozna wymienic sie ksiazka.
    np tu: http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=68

    #135339
    kitkat
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    achna wrote:

    to jak je znasz to po co pytasz?:) malo?
    jest jeszcze np ebay. A takze allegro, byc moze beda chetni na wysylke za granice.
    Sa tez tzw "targowiska" na forach, gdzie mozna wymienic sie ksiazka.
    np tu: http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=68

    czy ja pytałem o strony www?

    #135347
    achna
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kitkat wrote:

    achna wrote:

    to jak je znasz to po co pytasz?:) malo?
    jest jeszcze np ebay. A takze allegro, byc moze beda chetni na wysylke za granice.
    Sa tez tzw "targowiska" na forach, gdzie mozna wymienic sie ksiazka.
    np tu: http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=68

    czy ja pytałem o strony www?[/quote]
    Pytales ogolnie, a jesli nie chciales stron www trzeba bylo o tym nadmienic.
    Poswiecilam swoj czas tylko po to zeby ci byc moze pomoc, byc moze ulatwic zycie, by byc mila. Wiec jesli ktos wyciaga do Ciebie reke i daje Ci informacje o jakie prosiles, to badz rowniez choc na tyle mily zeby sie nie czepiac i nie miec pretensji do kogos o to ze Ty sam nie potrafisz sprecyzowac czego tak naprawde szukasz i potrzebujesz.
    Z mojej strony EOT.

    #135355
    kitkat
    Participant

    dobra zapłacę ci za twoj czas spedzony ze mna albo strzelę ci w głowę z dubeltówki; wchodzisz?

    #136375
    angana
    Participant

    Dodałam ogłoszenie z listą książek do sprzedania. Poszukaj w ogłoszeniach drobnych, jak dalej jesteś zainteresowany.

    #162737
    Bluebill
    Participant

    Ja polskie książki kupuję w polskich księgarniach internetowych. Trochę tylko dużo trzeba zapłacić za wysyłkę. Dla mnie najlepsze rozwiązanie 🙂

    #162746
    jmat
    Participant

    Również kupuję przez internet. Sprzedaż wysyłkowa jest bardzo wygodna, a same paczki wcale nie idą tak długo. Trzeba tylko znaleźć takie księgarnie, które wysyłają poza PL.

    #162768
    nasturcja
    Członek

    A ja kupuje ksiazki w WH Smith 🙂

    #162851
    wie-syl
    Członek

    Wydaje mi się, że internet jest najlepszym sklepem w tym przypadku 🙂

    #163112
    Adela
    Participant

    Witam,

    Zakupy przez internet to dobre rozwiązanie. Szczególnie o tej porze roku, jak szybko robi się ciemno i jest zimno. Łatwiej też wybrać różne rzeczy z głową – o dowolnej porze dnia lub nocy, bez pospiechu i przepychanek w sklepie. A jeżeli chodzi o książki, to jak pisał jeden z moich przedmówców. Rozwiązuje to problemy z prezentami na Mikołajki i Święta.

    Pozdrawiam

    #163121
    nasturcja
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    wie-syl wrote:

    Wydaje mi się, że internet jest najlepszym sklepem w tym przypadku 🙂

    A ja wole miec swoje zdanie i kupic sobie ksiazke po przeczytaniu w tradycyjnej ksiegarni kilku losowo wybranych w niej stron. Nie zaczynam czytania ksiazki od okladki czy od rekomendacji innych osob. Nic nie zastapi mi tego zapachu nowych ksiazek, kiedy wchodze do ksiegarni i wspomnien z dziecinstwa, kiedy to zostalam na zawsze zarazona czytaniem ksiazek. Uwielbiam wszystkie moje wyprawy do ksiegarni, kiedy moge niejako celebrowac zakup ksiazki i wybrac ja sama dla siebie, a nie przez kogos, kto pojdzie do magazynu, spakuje dla mnie ksiazke, a ksiegowosc dorzuci mi jeszcze do tego oplate za wysylke. Ja wole tradycyjne ksiegarnie 🙂

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.