Strona główna Działy Hyde Park Rodziny z korzeniami inne niz polskie czyli mix tradycji

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • Autor
    Wpisy
    kunegunda
    Participant

Dlaczego ma jej kazac? Bo Ona jest niewierna I niegodna muzlumanina. Pozatym uzywajac ich systemu wartosci kobiety zgadnij na jakim szczeblu drabiny spolecznej Ona sie znajduje niedziewica, niewierna, rozwiedziona 🙂 jesli masz jakies znajome muzlumanki to zapytaj je jesli takie by byly to jakie maja szanse na slub. A z inner beczki to prawie tak jakby twoj syn przyszedl I powiedzial zenie sie z tirowka

Anonim
    Gość

Filipek ja już dużo w życiu przeżyłam i uwierz, że i tym razem sobie dam radę. Chciałam tylko nadmienic, ze w Kurdystanie nie ma chodzenia ze sobą tylko jak ludzie się sobie podobają to im rodzina organizuje ślub. A
    kurdyjki to dziewice. Dlatego np dla niego te 5 miesięcy wystarczy żeby myśleć o ślubie. Ja zaś jestem dobrze po 30 i raz już 10 lat czekalam na cud. Nie doczekalam się dziś już nie m tyle czasu
    I nikt mnie nie zmusza do zmiany religii i ja nie mam zamiaru takiego.
    Choc rozumiem czemu by chciał.. jak ja gotuje to on pyta skąd kurczaka wzięłam, czy na Pewno halal hehe

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kunegunda wrote:

Dlaczego ma jej kazac? Bo Ona jest niewierna I niegodna muzlumanina. Pozatym uzywajac ich systemu wartosci kobiety zgadnij na jakim szczeblu drabiny spolecznej Ona sie znajduje niedziewica, niewierna, rozwiedziona 🙂 jesli masz jakies znajome muzlumanki to zapytaj je jesli takie by byly to jakie maja szanse na slub. A z inner beczki to prawie tak jakby twoj syn przyszedl I powiedzial zenie sie z tirowka

Nie sadze aby moj syn po wychowaniu jakie wyniesie z domu zechcial cos takiego zrobic , poza tym wez pod uwage ze to sa zeuropeizowani Kurdowie , mam sasiadow Kurdow ktorzy maja biale zony , jak czasem wychodze na papierosa to znimi rozmawiam i jedyne co im przeszkadza to ,to ze maz musi miec zawsze ostatnie slowo , poza tym byl bys zdziwiony ze ich biale zony nie zakrywaja wlosow i nie wygladaja na bite i poniewierane dla innego przykladu mam sasiadow polakow ktorzy mieszkaja kilka domow dalej a slychac ich u mnie przed domem. Nijak ma sie porownanie prostytutki do normalnej kobiety chocby bialej. Chce Ci po prostu powiedziec ze jezeili nie jest ortodoksyjnym muzulmaninem to szczerze watpie aby ja tak traktowal , mieszkanie z kobieta wiele znaczy . Ja swojego meza znam 11 miesiecy i jestesmy bardzo szczesliwa para wiec raczej to nie czas , w Polsce mial narzeczona 3 lata i nie myslal o slubie , po prostu dwie osoby musza sie znalezc jak dwie polowki pomaranczy jak nie pasuja do siebie to i 50 lat nie wystarczy.

kunegunda
    Participant

Widzisz to jest wlasnie to o czym mowie wychowujesz swojego syna tak aby z tirowka sie nie zenil wiec niech do ciebie w koncu dotrze niedziewica, niewierna, rozwiedziona to wlasnie taka tirowka

kunegunda
    Participant

Pozaty co wy z tym biciem brakuje wam czegos ? A po drugie czy Ty wogole masz pojecie jakiego koloru skory sa muzumanie ? Podpowiem wymi
    en conajmniej 4

Anonim
    Gość

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

zanetasliwinska20 wrote:

kunegunda wrote:

Widzisz to jest wlasnie to o czym mowie wychowujesz swojego syna tak aby z tirowka sie nie zenil wiec niech do ciebie w koncu dotrze niedziewica, niewierna, rozwiedziona to wlasnie taka tirowka

Nie bede rozstrzasac to jest pywatna sprawa i jego i jej , ja szanuje kazdego czlowieka bez wzgledu na rase, wyznanie , kolor skory . Nie zwiazala bym sie z Kurdem , Pakistanczykiem itd dla mnie to zbyt duza roznica ,zbyt duzo kompromisow ale szanuje wszystkich bez wyjatku i jesli komus tak serce mowi i czuje ze to jest to na co czekal cale zycie to jest jego osobista sprawa i uwazam ze oceniac Dore jest po prostu niesmaczne.[/quote]

Anonim
    Gość

Co ja z tym biciem? Ano zjechala biala aryjska rasa panow z Polski i pokazuja Bogu ducha winnej zonie do czego weekend sluzy , a angielscy sasiedzi wzywaja Policje . Policja ma problem bo nie dosc ze klient belkocze to jeszcze polsku rownie dobrze mogl by po chinsku, zanim znajda tlumacza klient trzezwieje a zona twierdzi ze nic sie nie stalo , tak w najwiekszym skrocie.

kunegunda
    Participant

🙂 to prawie jak co z 2 ciapatym ( wiem bo niestety pracowalem w firmie ktora sie nimi zajmowala) a wlasnie zona nie wzywala policji bo inaczej by ja rodzina zajebala I to jej wlasna a za przyklad sluzy sasiadka moich insomuch ktora pruboje rozwiesc sie z mezem wpier.. Dostaje za to regularnie od swoich braci I ojca bo przynosi hanbe rodzinie

Anonim
    Gość

Wszedzie niezaleznie od rasy , wyznania koloru skory zdarzaja sie debile, nikt i nic tego nie zmieni. Ludzie rasa tego nie determinuje jezeli ona sie godzi w kontrakcie na to , wyzbywa sie wlasnej to trudno , tylko wez uwage ze ona nie pochodzi z Europy tak? Z mezczyzna jak z pieskiem nauczony raz zlego nawet pod grozba kary zrobi tak samo , w kazdym narodzie , nie wywyzszajmy sie bo niektorym dalej sloma z butow wystaje w autobusie , urzedzie itd

kunegunda
    Participant

Ale Ty mowisz caly czas ze tylko polacy bija zony wiec sie zdecyduj

Anonim
    Gość

Czytaj ze zrozumieniem ok? Nie tylko ale nie wierze w czystosc rasowa i rase panow ani inne aryjskie pierdoly.

kunegunda
    Participant

Ja czytam ze zrozumieniem to Ty masz z tym problem. Jaki rasizm jaka rasa aryjska skad ci sie to nagle wzielo ? Ja napisaem ze kobieta ktora jest rozwodka niewiezaca I niedziewica jest tak samo traktowan I odbierna jak tirowka w polsce gdzie Ty w tym masz jakies wypowiedzi na temat czystosci rasy jesli tak nienawidzisz bialych ludzi to naprawde masz problem z osobowoscia. Jesli nie masz zadnych argumetow w rozmowie to najwiekrzym debilizmem jest oczernianie rozmowcy bez racjonalnych podstaw.

Anonim
    Gość

Gdybys sie wczytal to byl sarkazm we mnie nie ma nienawisci do nikogo , ani do Ciebie np. mozesz nie lubic kolorowych oni moga nie lubic Ciebie to zreszta nie wazne, ja tez wielu ludzi nie lubie a jakos musze koegzystowac z nimi taki byl sens mojej wypowiedzi. Kunegunda czym Cie obrazilam?

Helka
    Participant

dora750 wrote:

achna wrote:

Wiec mysle, ze w wielu przypadkach kobieta moze byc duzo szczesliwsza z kurdem niz z polakiem, wystarczy ze przy wyborze meza bedzie kierowala sie choc troche tez rozumem, a nie tylko sercem.

Raczej głównie rozumem. Małżeństwo z muzułmaninem to także kontrakt biznesowy. Trzeba w nim zaznaczyć wyraźnie na co się nie zgadzamy, żeby potem nie było problemów. Coś jak nasza intercyza, spisany przez notariusza, z podpisem naszym i 2 świadków.

Wujek mojego chłopaka ma żonę Łotyszkę, brat ma dziewczynę Polkę, przyjaciel żonę Litwinkę, kuzyni żony Polki, Angielki.[/quote]

Witam.Piszesz o tym kontrakcie .Przypomnial mi sie film dokumentalny jak to te kontrakty wygladaja i jakie maja dla muzulmanina znaczenie.
    Jak masz ochote obejrzyj.
    Warto obejrzec wszystkie 4 odcinki zaczynajac od pierwszego.Duzo mozna zrozumiec.

http://www.youtube.com/watch?v=Lpcy4-Q_r8Q&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=NvXFaMG8WY8&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=B2hW2QemDMk&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=jgoEq4v0wZc&feature=player_embedded

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.