Strona główna Działy Hobby Wygralam bilet na koncert.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Helka
    Participant

Jak w temacie 😀
    Jestem zaskoczona,bo wygralam bilet na koncert Tatiany Okupnik.
    Konkurs byl wlasnie tutaj na Leeds-manchester.
    Mam pytanie.Czy ktos z bioracych udzial w konkursie tez wygral?

bartes
    Participant

Hej, mi tez udalo sie wygrac:) Niestety tylko jeden, ale drugi sie dokupi. Tak wiec do zobaczenia w marcu, w Wardrobe:)

Helka
    Participant

Gratuluje!!!
    Wiesz cos wiecej na temat odbioru tego biletu?
    Ja bede na 100%.

bartes
    Participant

Tobie rowniez:) Z tego, co sie orientuje, trzeba odeslac maila Pani Paulinie z nazwiskiem osoby, na ktora bilet ma czekac przy wejsciu na koncert. Moze byc ciekawie, choc fanem Tatiany nie jestem, to zawsze jakas odskocznia od angielskich imprez:)

Helka
    Participant

Dzieki 😀
    Tak nazwisko odeslalam juz,ale zadnych wiecej szczegolow nie ma. Dostalismy narazie ta sama wiadomoc .
    Mam nadzieje,ze beda dalsze wskazowki.
    Ja uwielbiam jej glos i wydaje mi sie ,ze kariera solowa to byla dobra decyzja.
    Oby widownia dopisala.

pablito3080
    Członek

😀 witam ja tez wygrałem bilet , ale tez nic nie wiem , gdzie bilet odebrac itp. pozdrawiam

gillian79
    Participant

I ja jestem w gronie szczęśliwców 🙂 Bilecik odbieramy przy wejściu do klubu Wardrobe. Zatem do zobaczenia o 20.00 🙂

Baggins
    Participant

na Tatiane to darmo kazdego chyba beda wpuszczac

joanna77
    Participant

W takim razie ja tez sie pochwale:) Także dostałam bilet:) Może się poznamy przed koncertem:) Do zobaczenia przed koncertem, a może nawet i po:)

Helka
    Participant

Grtulacje dla pozostalych szczesliwcow.
    Przybywa Nas 😀
    Moze byc fajnie.
    Dostaliscie druga wiadomosc? 😀

kitkat
    Participant

taki bilet to bym oddał za darmo

Helka
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kitkat wrote:

taki bilet to bym oddał za darmo

Jakbys GO mial 😆 😆 ,ale nie masz takze…..,a moze masz?To oddaj napewno znajdzie sie nie jeden chetny.

kitkat
    Participant

nie brałem udziału w konkursie

pablito3080
    Członek

kitkat zal ci dupę ściska kup sobie kit kat i włącz kablówkę. i tam posłuchaj muzyki

kitkat
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    pablito3080 wrote:

kitkat zal ci dupę ściska kup sobie kit kat i włącz kablówkę. i tam posłuchaj muzyki

– to dobre jest, muszę zapisać; trochę prymitywne ale jak na emigranta to i tak bardzo dużo

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.