Strona główna Działy Hobby FOOTBALL

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #134751
    Anonim
    Nieaktywny

    my mieszkamy przy LS. ….

    #134752
    JogaBandito
    Participant

    Nie orientuje sie jeszcze zbyt dobrze w lokalizacji Manchesteru,wiec nie wiem co oznacz LS….moj post code mniej wiecej okresla gdzie ja przebywam…A ilu was jest i jezdzicie gdzie,chcecie sie zebrac…??

    #134753
    Anonim
    Nieaktywny

    LS oznacza w kodzie pocztowym Leeds

    #134754
    JogaBandito
    Participant

    Tak myslalem….czyli trudno z wami nie pogram 🙂 Pzdr

    #134755
    Anonim
    Nieaktywny

    może ktos z Man. się odezwie?

    #134757
    JogaBandito
    Participant

    No tak wlasnie licze,ze ktos z Manchesteru przypadkiem tu zajrzy…Boiska sa,trzeba by tylko ustalic termin,godzine,ludzi i mozna by pohasac troche…Pogoda powoli staje sie lepsza…o ile moze byc tu lepsza;d

    #134768
    olcik6
    Członek

    Do tych z LS 🙂 a gdzie gracie?

    #134776
    Anonim
    Nieaktywny

    na razie Fifa11

    #134785
    bartes
    Participant

    Niedrogo mozna pograc na South Leeds Stadium, na granicy Beeston i Belle Isle. Blisko autostrada, dojazd autobusem tez bardzo dobry. Tez jest nas kilku do pileczki, wiec mozna zaczac od wiosny:)

    #134789
    szortys
    Członek

    a czemu od wiosny? ja moge w kazda sobote od 11 jakby co south leeds pasuje ostatnio jak bylismy bylo 22 funciaki za godzine czyli wychodzi 2.20 jak mamy 10 osob

    #134792
    bartes
    Participant

    mozna sie zgadac, w sumie pogoda nie przeszkadza. Jak zbierzemy sie w 10, to mozna pograc godzinke lub 1.5

    #134806
    Anonim
    Nieaktywny

    w sumie to jutro grają chłopaki na kirkstall – ale juz pewnie o tym wiecie

    #134851
    lysa-ns
    Participant

    snickers kto gra na kirkstall?? i cZy mozna sie z nimi zalapac??i w jakie dni zawsze graja??

    #135192
    fristek
    Participant

    probowalem kiedys zebrac kilka osob do wspolnego grania, ale niestety nic z tego nie wyszlo. Moze jednak tym razem sie uda, bo z tego co widze glodnych pilki nie brakuje 😀
    Propozycja to kirkstall lub south leeds stadium sztuczne nawierzchnie, potrzebujemy okolo 10 osob i mozna by bylo zagrac raz w tyg.
    Jesli jednak funkcjonuje juz ekipa ktora gra to czy mozna by dolaczyc? pozdrawiam

    #135194
    szortys
    Członek

    ja moge zagrac ale tylko w sobote najlepiej ok 11 🙂

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.