Strona główna Działy Hobby projekty

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    Sandgirl
    Członek

to matura to taki wysoki poziom? :/ WOW

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    aguskwiatek wrote:

Mylisz ze jesteś geniuszem brawo
    Ale nie każdy ma tak wysoki poziom .Za nim będziesz innych krtkowal .
    To proponuje abyś no uczył się nie wypowiadzaci o wszystkim krytycznie.
    Będziesz nie lubiany w swoim towarzystwie .
    Jeśli masz rozum to pozostaw posta bez komentarza 🙄

Dziewczynko 🙂 Po pierwsze jestem KOBIETA i stosuj odpowiednia odmiane w jezyku polskim . Jak ktos slusznie zauwazyl geniuszem nie trzeba byc aby miec mature . Ja ja mam a nawet sporo ponad to , nie matura jest co prawda wyznacznikiem ilorazu inteligencji ktorej Tobie brakuje ale jak wczesniej nadmienilam publikujesz BELKOT wiec badz przygotowana na to ze te wypociny spotkaja sie z krytyka . Boli mnie nieuctwo i kaleczenie jezyka bo to forum jest chocby czesciowo odbiciem polonii na emigracji , czytaja je rozni ludzie . Bledy ortograficzne moze by mnie tak nie razily gdyby nie infantylna (pewnie nie zrozumiesz) tematyka tego bloga. Jezeli ktos ma cos ciekawego do powiedzenia , z sensem nikt by sie nie czepial ale Twoja nieudolnosc wprost bije po oczach. 😛

GAWEL
    Participant

ortografia na wesolo …. 😉

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.