Strona główna Działy Hobby projekty

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    aguskwiatek
    Participant

Czy umie ktoś projektować logo ? 🙄

jackyl
    Participant

ktos umie 😀

to do tej belkotliwej prozy milosnej? 😛

aguskwiatek
    Participant

to do tej bełkotliwej prozy milosnej?
    Aty nie belkotez z miłości

wrocila, o bosh 🙄 😆

jackyl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    pchla_szachrajka wrote:

wrocila, o bosh 🙄 😆

pewnie po natchnienie 😉

aguskwiatek
    Participant

Wasze wypowiedzi są natchnieniem 🙄

Anonim
    Gość

😯

aguskwiatek
    Participant
    aguskwiatek
    Participant

😉
    Lubicie wypełniając ankiety?
    http://aguskwiatek-projekty.blogspot.com/

ela1981
    Participant

wypelniajac ankiety lubimy 🙄

aguskwiatek
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    aguskwiatek wrote:

😉
    Lubicie wypełniając ankiety?
    http://aguskwiatek-projekty.blogspot.com/

to zapraszam na bloga tam gdzie pisze komentarze

Anonim
    Gość

Mam pytanie , z ciekawosci zajrzalam na ow *blog* , to chyba [b:4f9701af7a]po polskiemu[/b:4f9701af7a] a nie [b:4f9701af7a]po polsku[/b:4f9701af7a] ? cyt. Czy potrzebne jest portfolio, [b:4f9701af7a]do sprzedawszy[/b:4f9701af7a] projektów loga?
    [b:4f9701af7a]Ankieta jest na facebook
    tu na tym blogu tez możesz zamieści opinie [/b:4f9701af7a]

Byc moze sie czepiam ale to jest belkot , na forum wchodza inni ludzie wiec mam pytanie , jaki poziom reprezentuja soba polacy ktorzy nie potrafia pisac po polsku ? Tak latwo sie jezyk ojczysty zapomina ze sie go kaleczy? 😈 To brzmi troche jak : Kali jesc , Kali pic 😀
    Moze bede teraz niemila ale dziewczyno gdzie ty sie uczylas ortografii?! Zero gramatyki , wartosci merytorycznej itd . Jestem w stanie zrozumiec jak ktos takie wypociny chowa dla siebie ale jesli sie je upublicznia to trzeba sie liczyc z krytyka <zwlaszcza uzasadniona > . Za chwile pojawi sie spiewka o dysortografii czy dyslekcji , ale wiekszosc przegladarek ma opcje podkreslania bledow ! Moja propozycja , chcesz pisac publicznie ? Wroc do szkoly , zdaj mature. Amen

aguskwiatek
    Participant

Masz racje ze się czepiasz ,Nie każdy jest tak inteligenty jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonim
    Gość

zanetasliwinska20 wrote:

Mam pytanie , z ciekawosci zajrzalam na ow *blog* , to chyba [b:74d43ef51e]po polskiemu[/b:74d43ef51e] a nie [b:74d43ef51e]po polsku[/b:74d43ef51e] ? cyt. Czy potrzebne jest portfolio, [b:74d43ef51e]do sprzedawszy[/b:74d43ef51e] projektów loga?
    [b:74d43ef51e]Ankieta jest na facebook
    tu na tym blogu tez możesz zamieści opinie [/b:74d43ef51e]

Byc moze sie czepiam ale to jest belkot , na forum wchodza inni ludzie wiec mam pytanie , jaki poziom reprezentuja soba polacy ktorzy nie potrafia pisac po polsku ? Tak latwo sie jezyk ojczysty zapomina ze sie go kaleczy? 😈 To brzmi troche jak : Kali jesc , Kali pic 😀
    Moze bede teraz niemila ale dziewczyno gdzie ty sie uczylas ortografii?! Zero gramatyki , wartosci merytorycznej itd . Jestem w stanie zrozumiec jak ktos takie wypociny chowa dla siebie ale jesli sie je upublicznia to trzeba sie liczyc z krytyka <zwlaszcza uzasadniona > . Za chwile pojawi sie spiewka o dysortografii czy dyslekcji , ale wiekszosc przegladarek ma opcje podkreslania bledow ! Moja propozycja , chcesz pisac publicznie ? Wroc do szkoly , zdaj mature. Amen

podbijam

aguskwiatek
    Participant

Mylisz ze jesteś geniuszem brawo
    Ale nie każdy ma tak wysoki poziom .Za nim będziesz innych krtkowal .
    To proponuje abyś no uczył się nie wypowiadzaci o wszystkim krytycznie.
    Będziesz nie lubiany w swoim towarzystwie .
    Jeśli masz rozum to pozostaw posta bez komentarza 🙄

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.