Strona główna Działy Nauka prawo jazdy

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    roksana187
    Członek

Witam,szukam polskiego instruktora prawa jazdy z Wakefield lub Barnsley.Może ktos ma namiary?pozdrawiam:)

justynab
    Participant

mam na zbyciu komplet testow po polsku do oddania nie chce zadnych pieniedzy poprostu moze byc drobny upominek dla dzieci chlopczyk 2 latka dziewczynak 6 mies( ale niekoniecznie)

http://polishexpress.polacy.co.uk/sklep,produkt,13.html

prosze pisac na privat

derailed
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    justynab wrote:

mam [b:a9027d7355]na zbyciu [/b:a9027d7355]komplet testow po polsku [b:a9027d7355]do oddania nie chce zadnych pieniedzy [/b:a9027d7355]poprostu [u:a9027d7355]moze byc drobny upominek dla dzieci chlopczyk 2 latka dziewczynak 6 mies[/u:a9027d7355]( ale niekoniecznie)

a wiec jednak nie bezinteresownie… 😉

Ciekawe czy w Polsce da sie zrobic prawko chinskim instruktorem i po chinsku… 😯

justynab
    Participant

w sumie tak 🙄 , poprostu szkoda mi oddac tak calkiem za darmo, a dzieci zawsze sie uciesza z upominku, nawet za funta.
    a komus sie testy przydadza zamiast lezec i sie kurzyc 😀

Anonim
    Nieaktywny

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    justynab wrote:

mam na zbyciu komplet testow po polsku do oddania nie chce zadnych pieniedzy poprostu moze byc drobny upominek dla dzieci chlopczyk 2 latka dziewczynak 6 mies( ale niekoniecznie)

http://polishexpress.polacy.co.uk/sklep,produkt,13.html

prosze pisac na privat

To tak teraz się nazywa bezintersowna pomoc – wiochą śmierdzi

justynab
    Participant

Snickers wiele zlego mowia o ludziach z Krakowa i wlasnie sie potwierdzilo.Dla scislosci napisalam niekoniecznie jesli komus zalezy oddam za darmo, a jesli nie potrzebujesz po co komentujesz.
    Ach zapomnialam wlasnie z tego slynie to forum.
    w zyciu mieszkalam w wielu miastach a i wies tez sie zdazala wiec i moze cos smierdzi 😆

Anonim
    Nieaktywny

w zyciu mieszkalam w wielu miastach a i wies tez sie zdazala wiec i moze cos smierdzi

powinnas to napisać raczej w odwrotnej kolejności. A po za tym każdy może wyrazic swoje zdanie na forum; czy się to komus podoba czy nie. Pozdro z Krakowa

Anonim
    Gość

justynab wrote:

Snickers wiele zlego mowia o ludziach z Krakowa i wlasnie sie potwierdzilo.Dla scislosci napisalam niekoniecznie jesli komus zalezy oddam za darmo, a jesli nie potrzebujesz po co komentujesz.
    Ach zapomnialam wlasnie z tego slynie to forum.
    w zyciu mieszkalam w wielu miastach a i wies tez sie zdazala wiec i moze cos smierdzi 😆

Chyba trochę przesadzasz! Nie wiem, co ci ludzie z Krakowa zrobili (i ludzie z tego forum), ale cokolwiek to było, to obrażanie ich jest CO NAJMNIEJ (!) niegrzeczne.

justynab
    Participant

DORA nie wydaje mi sie zebym kogos obrazala poprostu napisac cos na tym forum wiaze sie ze zmiana tematu na inny tor( tor zlosliwosci) ale ok skoro poczulas sie urazona sorki akurat twoje posty nie bija zlosliwoscia i wiele z nich znam.

wracajac do tematu jesli ktos chce te testy piszcie oddam juz za darmo.
    😳

Anonim
    Gość

justynab wrote:

DORA(…) akurat twoje posty nie bija zlosliwoscia i wiele z nich znam.

No to nie znasz wszystkich, bo złośliwość to ja mam na drugie 😛 😉

justynab
    Participant

czasem jesli slusznie to czemu nie. Zreszta to chyba to nasza taka natura. No nic chyba nikt nie robi prawa jazdy albo ma juz ksiazki. Jakby co piszcie komplet kosztuje 89funtow. Ja jak juz pisalam oddam za darmo. 😳
    pozdrawaim slusznie uszczypliwych forumowiczow 😮 😆

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.