Strona główna Działy Zdrowie Siłownia Centrum Leeds

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    hummer
    Participant

Witam wszystkich chciałbym zasięgnąć opinii na temat nie drogiej lecz w miarę dobrej siłowni. Niestety na razie jestem zmuszony do patrzenia na cenę. Czy możecie polecić coś konkretnego ?Siłownie w Leeds mogę sam wyszukać w necie a bardziej chodzi mi o wasze opinie.

Życzliwym z góry dziękuję.

edysiaa
    Participant
    hummer wrote:

Witam wszystkich chciałbym zasięgnąć opinii na temat nie drogiej lecz w miarę dobrej siłowni. Niestety na razie jestem zmuszony do patrzenia na cenę. Czy możecie polecić coś konkretnego ?Siłownie w Leeds mogę sam wyszukać w necie a bardziej chodzi mi o wasze opinie.

Cześć

Podaje Ci linka;-)http://www.virginactive.co.uk/Content_Intro.aspx

Powodzenia.

edysiaa
    Participant
    edysiaa wrote:

hummer wrote:

Cześć

Podaje Ci linka;-)http://www.virginactive.co.uk/Content_Intro.aspx

Powodzenia.[/quote]
    Centaur House
    91 Great George Street
    LS1 3BR

Sales 01132 441200
    Direct 0845 130 1666

madlena1978
    Participant

Hej. Teraz jest nowa siłownia w city centrum The Pure Gym obok Corn Exchange. Nie ma basenu ale siłownia za to kosztuje tylko 15.99 za miesiąc bez kontraktu albo z kontraktem na 12 miesiecy płacisz 12.99.
    Pozdrawiam

Agnieszka_77
    Participant

[quote:e5f1794299]Nie ma basenu ani siłowni[/quote]

nie ma basenu, silownia jak najbardziej JEST, i nie jest najgorzej za te pieniadze, zwlaszcza jak ktos ma czas pochodzic o mniej popularnych godzinach, nie wiaze cie zaden kontrakt, placisz przez DD a odwolac bez zadnych konsekwencji mozesz w kazdej chwili

Baggins
    Participant

[quote:07c71006a2]Hej. Teraz jest nowa siłownia w city centrum The Pure Gym obok Corn Exchange. Nie ma basenu ani siłowni[/quote]
    fajna silownia bez silowni

ela1981
    Participant

polecam virgin active na kirkstall, silownia, aerobic, personal instructor jesli potrzeba, basen, spa…uwazam ze jak za pakiet cena nie jest wysoka

pantera
    Członek

A czy ktoś może mi powiedzieć czy jest możliwość ćwiczenia z instruktorem w siłowni Pure Gym?bo chciałabym poćwiczyć kilka lekcji z instruktorem rzeby mi pokazał jak prawidłowo ćwiczyc na pewne partie ciała.ewentualnie czy jest jakaś jeszcze siłownia w centrum gdzie jest możliwość ćwiczenia z instruktorem bo Kirkstal to dla mnie za daleko i wole w centrum.

twardy_bat
    Członek

Jest taka możliwość w PureGym Leeds City Centre tak samo jak w VirginActive Leeds City Centre.Ceny są mi nie znane.

pantera
    Członek

Dzięki za informacje 😆

madlena1978
    Participant
    Baggins wrote:

[quote:bf3c0fe8c6]Hej. Teraz jest nowa siłownia w city centrum The Pure Gym obok Corn Exchange. Nie ma basenu ani siłowni

fajna silownia bez silowni[/quote] Upppss drobne przejęzyczenie. Siłownia jak najbardziej jest 🙂

miki19844
    Członek

Witam
    Mam pytanie czy mozecie pomoc mi znalezc silownie najblizej gipton park crescent. Z gory dzieki 😀

CyberPunk
    Participant

Polecam PureGym, świetne wyposażenie super atmosfera.

CyberPunk
    Participant

Polecam PureGym, świetne wyposażenie super atmosfera.

janmarkus
    Participant

Ja śmigam do PureGym, polecam.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.