Strona główna Działy Kwestie techniczne do moderatora

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #19371
    wiki
    Członek

    Wydaje mi się dziwnym, że na takim forum nie można zamieścić ogłoszenia, często odwiedzam różne fora i nie ma tam takich restrykcji…dlaczego takie dziwne zasady?

    #127868
    nowy_nowa
    Członek

    nie jestem wprawdzie moderatorem ale moge ci podpowiedziec czemu. mianowicie jest na leeds.pl dzial ogloszen ( odplatny) i tam umieszcza sie ogloszenia. 😀 😀 😀

    #127870
    KwiateK
    Participant

    Ogłoszenia publikujemy jedynie w wydzielonym dziale ogłoszeń. Forum nie jest odpowiednim miejscem.

    Rzeczywiście, większość ogłoszeń jest płatna.
    Nie pobieramy opłat za ogłoszenia typu "Oddam za darmo" (osoba publikująca takie ogłoszenie nic na nim nie zyskuje, więc byłoby to nie fair).

    Leeds-Manchester.pl jest jednym z największych serwisów polonijnych w UK. Ogłoszenia publikowane w naszym serwisie docierają do bardzo dużej grupy odbiorców, jednak wiąże się to z pewnymi kosztami ponoszonymi przez Administrację (serwery, koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, koszty tech supportu etc.).
    Dlatego pozwalamy sobie pobierać drobne opłaty za publikację ogłoszeń. Jeśli uważasz, że kwota za publikację Twojego ogłoszenia jest zbyt wysoka – skontaktuj się proszę z nami.

    #127873
    bolek
    Participant

    hehe…: "Nie pobieramy opłat za ogłoszenia typu "Oddam za darmo" (osoba publikująca takie ogłoszenie nic na nim nie zyskuje, więc byłoby to nie fair)

    …ależ, oczywiście że zyskuje… wolną przestrzeń… rzecz nieocenioną/niedocenioną….

    w PL wystawiało się po prostu do śmietnika, w PL często nie było nas stać na częste wymiany wyposażenia, kto tu jednak pomieszka chwilę, to wie, że po pewnym czasie zaczyna to stanowić niemały problem… 😀 / co nie znaczy że jestem za wprowadzeniem jakichkolwiek opłat w tym temacie!

    #159940
    reeja
    Członek

    Chat był dostępny przez dość długi czas na Leeds-Manchester.pl (ładnych kilka lat temu). Delikatnie mówiąc, nie miał zbyt wielu zwolenników, więc przestaliśmy go utrzymywać.

    Jestem ciekawy ankiety. Jeśli wyniknie z niej, że znajdą się zainteresowani, to nie widzę przeszkód, by go ponownie uruchomić – nie jest to dla nas zbyt duży wysiłek. Wink

    ________________________________________
    Get free demos for 156-315.75 brain dumps exam and mcts exam with testking.biz – 501-01 brain dumps guaranteed success. Our best quality usuhs[/url] prepares you well before appearing in the final exams of http://www.bgsp.edu[/url%5D and mcts with Quincy University

    #168017
    Onieznajomy
    Członek

    zalozylem nowy temat, albo tylko mi sie tak wydaje : )
    chcialem zebysmy dzielili sie swoimi ulubionymi, lub moze nowouslyszanymi nagraniami, nie wiem jak tu wszystko funkcjonuje, na razie nie moge znalezc swojego tematu, moze ktos moglby mi pomoc jak go szukac, jak wklejac filmiki z YT i moze pomoc rozruszac
    moze mielibysmy fajna zabawe
    Onieznajomy

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.