Strona główna Działy Motoryzacja M.O.T po ludzku

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    shy4
    Członek

Witam.
    Niedługo kończy mi się MOT i będę wdzięczny jeśli ktoś może podać namiary na normalny warsztat gdzie będę mógł zrobić przegląd i dokonać ewentualnych napraw/servicing.
    Zaznaczam że nie chodzi mi o tzw "bezstresowy MOT" bo z tym nie mam problemów a nie tego szukam, szukam ludzkiego zakładu gdzie nie będę musiał obawiać się absurdu typu auto nie przeszło MOT bo na siedzeniu jest plama po kawie….potrzebuje po prostu fachowej opinii że to to i to trzeba wymienić czy naprawić bo inaczej nie ma mowy o bezpiecznej jeździe i tyle no i oczywiście ludzka cena też nie zaszkodzi 😉

mala1234
    Participant

chyba wszystkie serwisy powinny ci przeglad i wystawic mot jesli auto sie nadaje do uzytku
    ja robie swoj na harehills kolo silowni za biblioteka u iranijczykow syf maja na zewnatrz zakladu ale auto smiga po naprwach jak nowe i nie drogo- a to najwazniejsze 😀

kunegunda
    Participant

ja tam jede zawsze do dzidka kolo mnie (anglik) i zawsze mot jest klapniete jak cos jest nie tak to dje mi najpierw wycene naprwy (przewznie nisko) i jestem zadowolony
    Dla przykladu za wymiane wszystkich mozliwych filtrow i plynow w samochodzie policzyl sobie £60 + materialy (moze kupic on lub ja)

ToRuNiAk
    Członek

Ja serwisuje samochód w salonie volvo na kirkstall road naprzeciwko stacji shella. Niedrogo a solidnie nie to co u ciapatych 🙂

nowy_nowa
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ToRuNiAk wrote:

Ja serwisuje samochód w salonie volvo na kirkstall road naprzeciwko stacji shella. Niedrogo a solidnie nie to co u ciapatych 🙂

do "ciapatych" bym nawet psa nie zaprowadzil co dopiero auto. to tak na marginesie.

shy4
    Członek

no w zasadzie to źle chyba się wypowiedziałem, nie chodzi mi tyle o MOT co właśnie o servicing(wymiana oleju, filtrów, itp itd) i ewentualne naprawy.
    a z drugiej strony to już za jednym razem wszystko w jednym miejscu wolałbym zrobić.
    auto mam ponad pół roku jak na razie żadnych problemów z nim nie miałem ale lekko się obawiam co będzie po MOT bo autko swoje lata ma chociaż zadbane i garażowane przez poprzednich właścicieli(3).

kunegunda
    Participant

gdzie tam w volvo niedrogo jak zrobili mi serwis i zaczeli wymieniac przyszle koszty naprawy to mi sie galy zrobily jak 5 zl 🙂
    to samo w renomowanym salonie bylo tansze o 60%

mala1234
    Participant

😀

amelia25
    Participant

ja znam innego dobrego mechanika jezdze do niego i zawsze wszytsko super tanio i dobrze 07783416953 polecam… 😀

ela1981
    Participant

polecam zaklad na copleys hill LS12
    my swoje auta tam robimy, zawsze gosciu jest w kontakcie, informuje co trzeba zrobic i ile bedzie kosztowac i do tego ma inne "znajomosci" bo jesli zostawi sie samochod rano to wieczorem jest zrobiony (wszytsko czyli np. pojedzie samochdem wymieni kola czy do elektryka) takze dla zapracowanych dobra opcja

anka211
    Participant

KONKURENCJA NIE SPI
    ISTNIEJE TAKIE COS JAK REKLAMACJA .A CO ADRESU TO POPROSU TO GO JESZCZE NIE ZMIENILISMY .

pj
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    anka211 wrote:

KONKURENCJA NIE SPI
    ISTNIEJE TAKIE COS JAK REKLAMACJA .A CO ADRESU TO POPROSU TO GO JESZCZE NIE ZMIENILISMY .

reklamacja 😆 po kilku odwiedzinach i zadnej poprawy z autem szkoda bylo tracic paliwa na was… (rozumiem ze skoro twierdzisz ze konkurencja nie spi to piszesz w swoim imieniu?) a konkurencja pewnie ze nie spi skoro tacy fachowcy w tym "warsztacie" 😉
    ps. od reklam jest dzial ogloszen

anka211
    Participant

Bzdura totalna

fatamorgana
    Participant

No pewnie- jak zawsze zresztą….
    😆

I komu tu uwierzyć? ❓ 🙄
    Nikt niczego nie zrobił źle, nikt niczego nie schrzanił, nikt nikogo nie naciągnął, nikt nikomu przecież źle nie życzy itd…
    Normalnie, po prostu same ideały i doskonałości na dwóch nogach.
    😯 😉

nowy_nowa
    Członek

fatamorgana wrote:

No pewnie- jak zawsze zresztą….
    😆

I komu tu uwierzyć? ❓ 🙄
    Nikt niczego nie zrobił źle, nikt niczego nie schrzanił, nikt nikogo nie naciągnął, nikt nikomu przecież źle nie życzy itd…
    Normalnie, po prostu same ideały i doskonałości na dwóch nogach.
    😯 😉

nie wiem co sie stalo ale zaczynasz pisac do rzeczy i na temat, nawet nie tylko tutaj. No,no 😀

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.