Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,411)
  • Autor
    Wpisy
    agusia29
    Participant

Nikuś My planujemy w kwietniu poleciec ,już sie doczkekac nie moge 😛
    A co tam u Ciebie skarbie??

Nika 28
    Członek

Bo to dosc dobra dieta malo ograniczen a daje efekty!!!!!!!
    [img:c043630341]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002035E.gif[/img:c043630341]

Nika 28
    Członek

A u mnie poza tym ze wkurzam sie ta ksiazka co zaginela na poczcie oki
    mam lenia jak zawsze 😆
    trzeba by sie wziasc za prace jakas ale nie mam weny
    za to w nast wolne koncze pokoik wiki i wkleje foty te 2dni nicnie robie 😛

a tak nic nowego
    zrobilam sobie wloski tzn pasemka i juz jestem blondi

anetka_sweet
    Participant

ale sie dzis rozpisalyscie.
    Agus dobrze ze jestes z nim w tych chwilach.tego potrzebuje,jak moja mama wtedy.
    Aniu a jak nastroj przed wyjazdem?
    Agusia my bylismy w sobote w szpitalu i wlasnie pluca ma czyste,a juz twdy szczekal tak i tez myslalam ze cos z plucami moze ale nic.ma migdaly ale ten kaszel az go szarpie i coraz gorszy.ma antybiotyk zobaczymy co dalej

agusia29
    Participant

Na pewno super wyglądasz,czekam na foteczki na Nk.
    A ja w Polsce mogłam odwiedzic swoją Kochaną kosmetyczke,wreszcie moje brwi wyglądają rewelacyjnie…..bo tutaj to same jakieś lewe,nic nie umieją,następnym razem zrobie zobie pernamenty i będe miała spokój na kilka lat.
    A jaka książka Tobie zaginęła??

agusia29
    Participant

A moja Olivcia znowu tak w góre poszła,moja cipcia kochana,szaleje u dziadków,jezdzi z nimi po rodzince,każdy sie nią zachwyca.Pieski na spacerki wyprowadza.

Nika 28
    Członek

Oj wierze ze Olivcia tam nie ma czasu na sen 😆

zaraz zrobie jakas fotke
    a zaginela mi ksiazka Nowe Przygody Mikołajka tom 2 bo 1 czesc mloda juz przeczytala
    ksiazka wspaniala dla niej a wika pochlania ksiazki wiec jej kupuje 😆

hej Anetka

agusia29
    Participant

Czy któraś z Was wczoraj była na wyborach??Czy jesteście zadowolone z wyników??
    Nikuś a sprawdzałaś kto podpisał odbiór książki??

Nika 28
    Członek

Ja nie bylam i mam to w d… ktokolwiek tam bedzie rzadzil i tak dobrze nie bedzie

Kochana ksiazke wyslano 14 teraz dostalam meila a najpierw ze 10go jakis kolo zakrecony ehh no nic poczekam

zaraz jak wgram na YT to wam cos pokaze

anetka_sweet
    Participant

wlasnie zaprowadzilam brata do banku i tak szybko obrocilismy bo kuba na antybiotykach a slonce swieci mocno.mnie tez zaczyna brac cos.standard.
    hey nikusia mua:*

Anka13
    Participant

no ja tydzien temu tez robilam pozadek w wlosami – tzn wycieniowlam mocniej i scielam grzywke znowu 🙂
    ale koloru nie robialm, tesciowa mi zrobi:) w koncu jest fryzjerka i ma swoj zaklad i fajnie kolor kladzie i dobiera 🙂

A co dzis na obiadek robicie? ja tak na szykbo chilli – bo mam wtedy na dwa dni i do tego musze chatke posprzatac – bo moj dziad wczoraj sie kapal w basenie i wszedzie jest bloto 👿 jak dzieci jak dzieci sa te chlopy!!!

Nika 28
    Członek

no wgralam filmik patrzcie i podziwiajcie hahah

Agus zdjecie na nk 🙂

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aE7seQHTAj4[/youtube]

agusia29
    Participant

Super filmik,mężulek na pewno sie bardzo ucieszy.
    A ja jak zaczęłam sprzątac to końca nie widac,w domu to można by było robic od rana do nocy a i tak by sie coś jeszcze znalazło;P
    A ja Aniu dzisiaj na obiadek zjem sobie sałatke z serkiem feta mhhhhh moją ulubiona,jak jestem sama w domu to mi sie nie chce gotowac

Nika 28
    Członek

Aniu fotke dawaj

ja na obiadek mam dzis ziemniaczki i mielone
    ale ja ziemniakow nie zjem 🙂 co do mielonego moze nie ulegne pokusie i zjem platki owsiane 🙂

Anka13
    Participant

tez mialam miec mielone -ale nie chce mi sie smazyc – a tak jak zrobie chili to chlopaki na 2 dni beda mieli 🙂 ja tez zjem – ale pol porcji 🙂 i do tego salatke 🙂

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,411)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.