Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 436)
  • Autor
    Wpisy
    kargra
    Participant

Taaaaaa….cwana jestes bo masz juz prawko kupe czasu.
    A ja zawsze balam sie jezdzic….tzn za kierownica, i jeszcze ja widze jak ludzie tu smigaja to az ciarki mnie przechodza.

Nika 28
    Członek

Anka wiesz moze pod jaki wydzial komunikacji nalezy York??
    Leeds czy Manchester bo chyba w Yorku nie ma

Nika 28
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kargra wrote:

Taaaaaa….cwana jestes bo masz juz prawko kupe czasu.
    A ja zawsze balam sie jezdzic….tzn za kierownica, i jeszcze ja widze jak ludzie tu smigaja to az ciarki mnie przechodza.

zdolna bestia z ciebie dasz rade ja ci to mowie 🙂

Anka13
    Participant

Juszzz jessstemm……Bylo ok 🙂 taka pogadanka z nowym FD, co robie ile co czasu najmuje jakie programy uzywam itp itd……. ale ok 😀

Grazia – a ten twoj slawek nie chce tez i mi zasponsorwoac?? bo mi sie cos wydaje ze ja to nigdy na to kaski nie odloze 🙁

Nika jak juz to Leeds kochana ale o co dokladnie o DVLA??

Agus milego spacerku….

A gdzie Anetka??

Nika 28
    Członek

aniu szukam wydzialu komunikacji zeby prawko nowe wyrobic

no widzisz a tak sie denerwowalas

a ja mam nerwa na ta chmure bo mowia ze nawet miesiac moze tak byc 👿

Anka13
    Participant

Nika ale z tego co wiem to zeby wymienic prawko polskie na ang to trzeba im odeslac to pl – a ty go nie masz to nie wymienisz tak latwo – musisz wtedy najpierw w pl wyrobic nowe.
    A zeby wymienic to idz na poczte i powiedz ze chcesz druk na wymine prawka – nie pamietam teraz jaki to nr – tam dostajesz z ksiazeczka i koperta albo mozna zamowic na tronie DVLA ten druk i do domku ci za darmo przysylaja…….
    A wysyla sie go pod podany adres na druku.

Anka13
    Participant

i nie pekaj z ta chmura…bedzie ok do tego czasu….moj brat utknol na wymianie mlodziezowej w szewcji – mial wracac wczoraj, nie wiadomo kiedy wroca…….a jutro ma egzamin na kursie szyblowcowym(on chce zostac pilotem – masochista 😀 – i jakies kirsy robi zeby dosatac wicej punktow na studia -)…….i jest zalamany…….

Nika 28
    Członek

aniu policjant powiedzial mezowi ze z ta karteczka co dostane albo z taco mam napisane ze szukaja i numer sprawy mam isc do wydzialu komunikacji i tam mi daja nowe

a co do chmury to ja jestem zalamana 👿

Anka13
    Participant

no nie wiem Nika, moj znajomy tak nie mogl wyrobic…..bo oni odsylaa twoje prawko do Polski – znajomy tez zgubil i pani w DVLA powiedziala mu ze nie ma podstawy zeby wyrobic ang prawo jakzdy – gdyby mial wczesniej angielskie i bylby w systemie to tak nie ma problemu, ale tak to kazdy obcokrajowiec moglby isc do DVLA powiedziec ze zgubil swoje i oni by mu wyrobili ang. I w sumie to logiczne. i ze owszem z checia mu wyrobi angielskie ale jak przywiezie polskie.

Nika 28
    Członek

Aniu nie wiem ja juz nic nie wiem 😥

anetka_sweet
    Participant

cholerka jak zwykle jak mnie nie ma to nagle wszystkie sie pojawiaja i skrobia ile wlezie.trudno.nie chce mi sie nadrabiac.jestem wsciekla 😈

Anka13
    Participant

dzien dobry 🙂

Anetka co sie stalo??

Ja dzis w troche lepszym nastroju, wczoraj sobie pogadalm z miskiem i jest mi lepiej 🙂
    i musze sie powaznie wziasc za siebie!!! dzis nawet wstalam i zjadlam w domku sniadanie musli z jogurtem. i musze zaczac naprawde systematycznie cwiczyc i naprawde przestrzegac diety!!! kurka musze do wakacji zrzucic conajmniej 10kg – jak nie to ja nigdzie nie jade…….pomozcie laski, bo juz w depresje chyba zaczynam popadac……….

anetka_sweet
    Participant

czesc Aniu.co ma sie dziac przed okresem jestem i caly swiatr obrucil sie przeciw mnie.a po za tym to co zwykle.
    co do odchudzania to nie wespre cie puki nie skonczy mi sie okres bo teraz sama pochlaniam zarcie jak maly slon

Anka13
    Participant

a ja nie wytrzymam juz zadnego krytycznego slowa, zadnego wiecej docinka na temat ze przytylam w Anglii jak bede na urlopie, dlatego nie pojade jak nie schudne, plakac mi sie chce jak o tym urlopie pomysle i wcale na niego nei czekam nie ciesze sie tylko w jakas depresje popadam……. 😥 😥 😥 😥 😥

anetka_sweet
    Participant

no ja sie nie nadaje na pocieszenie dzisiaj.moge powiedziec tylko ze bede trzymac kciuki

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 436)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.