Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,876)
  • Autor
    Wpisy
    kargra
    Participant

Nikus, ksiegowosc poziom 1…..
    Trzeba ruszyc dupke i cos z zyciem zrobic, rozwijac sie…..i mam nadzieje poprawic kiedys w przyszlosci (niedalekiej mysle) warunki finansowe 😉

Ja tez rybka bylam na ESOL….nie masz sie czego obawiac. Oni na podstawie tego "egzaminu" okresla Twoje zdolnosci jezykowe…..nawet jezeli ze strachu zakwalifikujesz sie na I a bedziesz robic postepy to moga Cie przesunac na II.

Anka13
    Participant

nie ma co sie bac Nika – bedzie dobrze 🙂

I Grazia brawo postawy 🙂 ja jakos sie zbieram i zebrac nie moge, bo nie wiem co bym w sumie chciala w zyciu robic…..a jednym z moich mazen jest otwarcie wlasnej restauracji 🙂

Moj misko tez od wrzesni zaczyna cos tam zwiazanego z transportem i logistyka…. 🙂

jakas przygaszona jestm 🙁 smutno mi z powodu mojej Fruzi i wyjazd miska tego nie polepsza…..

Ale musze sie zebrac w sobie…… co macie dzis na obiadek?? ja robie salatke warzywna (mam warzywa z wczorajszego rosolu) i moze jakis gulasz zrobie, do tego grzanki czosnkowe -taka kolacje dla miska przed wyjazdem, nie typowy obiad……

anetka_sweet
    Participant

ale pospalam sobie.nie bylam spiaca wcale a polozylam sie i zasnelam no.
    kuba w weekend tez niezle pospal.o 15 odebralismy go od nini i padl od razu i o 6 go budzilismy a wczoraj bylismy na targach tych rolniczych,to jak wrocilismy od 2,polozyl sie od razu i spal do 18.30 szok normalnie.
    a ja mam dzis wczorajszy obiadek.
    robilam kuraka na piwie z pieczonymi ziemniakami,dzis nie mam ziemniakow wiec z frytkami do tego ogorek kiszony i z glowy ich mam:)

Nika 28
    Członek

Ja zrobilam mezowi na kolacje rybe w ciescie pieczona na glebokim oleju a ja sobie rybke w piekarniku 🙂

Grazia brawo!

anetka_sweet
    Participant

hello.ale marny dzien dzisiaj.
    do tego wkurzylam sie wczoraj.bo gadalam w niedziele z sylwia,i mowi zebym dzwonila do redberrego bo brakuje im ludzi i zadzwonilam wczoraj a ta mowi ze dzwonila w zeszlym tygodniu do mnie ale nie odbieralam i ze jak beda potrzebowac to zadzwonia.a ja nei odebralam bo juz mialam nagrana prace u piotrka i wczesniejsze 10 razy to chciala mnie dac gdzies na sprzatanie i za kazdym razem an 2h,a ja pieprze taki interes bo polowe oddam niani.to mi sie nie oplaca w tak malej ilosci godzin.
    no i ejstem zla botak robie raz tu raz tu a benefity uciekaja bo ja "pracuje" a do tego jak mi walna br bo jestrem w dwoch agencjach i pracuje raz u jednej raz u drugiej to bedzie wogole zajebiscie.

anetka_sweet
    Participant

halllo
    jest tu ktos?

kargra
    Participant

Dobry!
    Ja znowu wykonczona…spiaca…kiedy ja sie wyspie??????? Po smierci chyba 😈

Co tam laseczki? Ja dzis w nawet dobrym humorze…w domku dobrze, dzieciaki zadowolone, Slawek tez…… 😛
    Tak jak pisalam mam 2 koty…i dom wywrocony do gory nogami! Maraton i wariacje w calym domu….nie mam sily! Nawet moja Tosia zachowuje sie jak szalona (albo tego jej brakowalo)……

Anka13
    Participant

a ja dzis niewyspana i nie mam weny pisac …

ale wpadlam sie przywitak wiec BuuuuZzziioolllLLLe dla wszytskich 🙂

anetka_sweet
    Participant

nooo ide jutro do pracy:)
    niby na pakowaniu mam byc,ale pakowanie od 8 jest a ja na 6 wiec nei wiem gdzie mnie dadza.
    fajnie by bylo na linie piotrka bo fajna ekipa ale ale jutro maja poki co takie zamowienie ze do 12 sie wyrobia wiec lepiej nie w takim wypadku,chyba ze cos im doloza

Anka13
    Participant

czesc laseczki 🙂

ale mnie dzis boli glowa….az nie moge sie skupic 🙁
    pije kawe i chyba zaraz jakies pigulki wezme…..

A poza tym to fajna ksoazke zaczelam czytac wczoraj i dzis w autobusie o malo nie przegapilam mojego przystanku 😀

a co u was??

Nikus jak tam bez dzieciakow?? kiedy sie spotkamy ?? moze jakos w ten dlugi weekend??

Agus co tam u ciebie?? znalazlas juz kogos do malutkiej jak mama wyjedzie??

Anetko powodzonka w pracy 🙂

Grazia meldowac sie mi tu 😀 jak tam pelna chata??

kargra
    Participant

Dobry.
    Ja znowu niewyspana i zmeczona….a to dopiero sroda jest!!!!!
    W domku spokoj, chatka ciagle pelna ale jest spoko….koty szaleja a,e jest smiesznie.

Czekam na weekend i mam nadzieje ze pogoda bedzie ladna bo chcemy jechac do Thorpe Park albo Legoland’u….no zobaczymy!
    A dzis zrobimy chyba sobie mala wycieczke do centrum…tak po prostu polazic.

Nika 28
    Członek

Hej
    Anka bardzo chetnie sie spotkam z Wami tylko narazie nie powiem ci nic na 100% mam troche komplikacji i musze to rozwiazac

Graziu ciesze sie ze w domku jest wesolo

Agus melduj sie!! 😈 😆

Anetko milej pracy

Dzieci wracaja za 3 tyg baaardzo tesknie ale luzik mam czas pozalatwiac swoje sprawy

buziaki

anetka_sweet
    Participant

dzien dobry:)
    ja wlasnie wrocilam z pracy.
    i odzylam.jak siedze w domu,to ciagle zmeczona,niewyspana,a jak pracuje to zajebiscie sie czuje:)
    mielgo dzionka dziewczynki

Anka13
    Participant

a mnie caly dzien dzis glowa boli….byleby do 4…..

A poza tym to mam dzis lenia i nie zrobialm polowy zadan jakie soebie na dzis w pracy wyznaczylam, co oznacza ze jutro i w pt bede musia z****ac jak dziki wol 🙁 ale dzis mi sie nie chce 😀

i widzisz Anetko, ja to bym chcila tak z miesiac w domku posiedziec – ale bym odrzyla az do pracy by mi sie chcialo wracac….a tak….to nie mam ochoty….

Wiecie co juz prawie miesiac minol od mojego powrotu do UK i tata sie nawet nie odezwal……ja postanowilam byc twarda i nie odzywc sie pierwsza tym razem…..mam dosc tego jak mnie traktuje i nie pozwole sobie dluzej, kocham go bardzo, jest moim ojcem i dobrm czlowiekiem, ale czasem moglby tez o mnie pomyslec sam z siebie……….ajjj….nie wazne, ale bede twarda….

Nika nio moj misko wraca dopoero w przyszly piatek……wiec moze jakos na poczatku wrzesnia bysmy sie umowily co??

anetka_sweet
    Participant

dzien dobry:)
    a co tu tak cicho?
    ja niedawno wstalam.kuba te:)
    tzn bylam w pracy ale okazalo sie z enie ma mnie na liscie bo nie ma roboty i wrocilam do domu,ale bede miala zaplacone za 4h bo wczoraj na lunchu pytalam debi czy ide dzis do pracy i ona powiedziala ze tak,a ja skonczylam prace zanim zrobila liste heh

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,876)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.