Strona główna Działy Hyde Park Praca-bez wynagrodzenia

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    aguskwiatek
    Participant

czy można pracować bez wynagrodzenia? Na moim blogu znajdziecie
    gdzie można znaleźć temat. Znajdziecie go na mojej stronie internetowej. 💡 🙄 😯

aguskwiatek
    Participant

Moja stronka internetowa:)) http://sites.google.com/site/poradnikiautorki/
    na mojej stronie są pytania jak rozpoznać prawdziwa miłości
    a w nie długim czasie wstawię felieton jak się pracuje bez wypłaty

jackyl
    Participant

czekamy na ten belkot z niecierpliwoscia.. 8)

ps: artykul, nie artykol..

aguskwiatek
    Participant

wyżej masz link o tym bełkocie

jackyl
    Participant

zauwazylem 😆

aguskwiatek
    Participant

fajny z ciebie kompan do forowania 🙄

Uxbridge
    Członek

Do założycielki wątku:
    Tu jest link do jeszcze jednego forum, tam na pewno też znajdą się zainteresowani tematyką:
    http://www.leeds-pl.com/forum
    Jackyl, nie bij 😆

jackyl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Uxbridge wrote:

Do założycielki wątku:
    Tu jest link do jeszcze jednego forum, tam na pewno też znajdą się zainteresowani tematyką:
    http://www.leeds-manchester.pl/forum/forum
    Jackyl, nie bij 😆

no nie.. Ux.. na litosc boska.. why?? 😉

zauwazyles jak sie wyswietla? 🙂 ale i tak kieruje tam gdzie powinno.. 🙂

Baggins
    Participant

[i:3f040ff74e]Spotkanie się tych dwoje miało miejsce w parku na ulicy poznańskiej.

Ona miała owczarka, wabił się ,,Azor”. On miał tez psa, ale jamnika wołał do niego ,,charles”.[/i:3f040ff74e]

[i:3f040ff74e]On elektryk, a ona jako sprzątaczka. Ona teraz jest nowa, bo ich sprzątaczka poszła na urlop macierzyński, nie dawno rodziła dziecko.[/i:3f040ff74e]

[i:3f040ff74e]Mężczyzna, co on czul?

Jego spojrzenie tez nie było bez znaczenia, czas pokarze czy to zauroczenie, czy uczucie wielkiej miłości.

Jak tu umówić się?[/i:3f040ff74e]

sweet,

i na koniec:

[i:3f040ff74e],,Od jak długo tu pracujesz?” -zapytał.[/i:3f040ff74e]

czekam z wypiekami na reszte, moze gdzies zmiescisz slynne: ”co sie stalo sie?”

aguskwiatek
    Participant

swoim czasie

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

jackyl wrote:

Uxbridge wrote:

Do założycielki wątku:
    http://www.leeds-manchester.pl/forum/forum
    Jackyl, nie bij 😆

zauwazyles jak sie wyswietla? 🙂 ale i tak kieruje tam gdzie powinno.. :)[/quote]

Przykro mi Jackyl, ona juz tam jest 😆

jadzia26
    Participant

aguskwiatek wrote:

czy można pracować bez wynagrodzenia? Na moim blogu znajdziecie
    gdzie można znaleźć temat. Znajdziecie go na mojej stronie internetowej. 💡 🙄 😯

Boze co za bzdury ❗ Jak to czytalam, to czulam jak glowa robi mi sie kwadratowa.Belkot na maxa 😯

Uxbridge
    Członek

jackyl wrote:

🙂

Life sucks Jack…
    I tak nas Shaolin stąd sczyści. Na pewno juz pociągnął za spłuczkę, tylko jeszcze do nas nie dotarło…

Najlepsze sa 'pytania do zastanowienia’ 😀 : "Czy można miedzi odmienne zdanie nie kocąc się" – zastanawiam sie i zastanawiam i..poprosze autorke o podpowiedz 😆

jadzia26
    Participant

😆 😆 😆 😆 😆

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.