Strona główna Działy Kultura i sztuka Janusze atakuja!!!

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    Baggins
    Participant

piwko to przeciez nieodlaczny atrybut emigracji wiec pasuje do klipa, brakuje mi tylko non-stop wlaczonego polsatu czy innego tvn-u w tle…

Anonim
    Nieaktywny

"piwko to przeciez nieodlaczny atrybut emigracji wiec pasuje do klipa" wg Ciebie – ja myslę żeby przestać się chwalić wszechobecnym alkocholizmem, bo tylko w naszych "klipach" jest to na pierwszym planie

Baggins
    Participant

Nie wiem co znaczy w ”naszych” klipach, ale chyba nie tylko wg mnie jest. poza tym zaden to powod do chwaly, ale tez nie wiem kto sie tym chwali?…tak po prostu jest

menaszka
    Członek

pifko jest nieodlacznym atrybutem Polaka ja sie tym nie chwale po prostu tak jest.
    a ty co snickers taki AA sie znalazl haha
    zajrzyj do kieliszeczka to sie lepiej poczujesz i troche wyluzujesz.

Anonim
    Gość

On i bez tego alkoholu ma czasem jakieś fazy i pisze od rzeczy więc może lepiej nie… Niektórym alkohol może zaszkodzić jeszcze bardziej.

SpokoBoyxxx:)
    Członek

Alkohol dzis bardzo zaszkodzil niektorym Janusze zaatakowaly ze zdwojona sila dzis na imprezie z okazji dozynek…w Polskim Osrodku.. Alkohol tez byl obficie lany… moze ktos kto byl wypowie sie… na ten temat…jak final akcji Policji!!!!

Anonim
    Gość

finał?
    Parę porwanych, zniszczonych kurtek, parę wybitych zębów zapewne, pare siniaków i innych obrażeń ciała.
    Na szczęście Policja w tym przypadku zadziałała błyskawicznie i przyjechała na sygnale. Jeśli chodzi o służby mundurowe, to wiedziały one o imprezie o podwyższonym ryzyku "januszostwa" u Polaków stąd też nie byli zbytnio zaskoczeni wydarzeniami.
    Kolejny raz wstyd, wstyd, wstyd !! Moim skromnym zdaniem Polskie Centrum powinno zostać objęte szczególnym nadzorem Policji bądź też w najlepszym wypadku zamknięte dla imprez masowych. Z polską mentalnością to wiele organizacji ma tu problem.
    Ja myślę że na takie imprezy rząd Polski powinien wysłać kontyngent uzbrojonych policjantów z OPP (Oddziału Prewencji Policji) w celu pomocy w zabezpieczeniu dla tutejszej Policji 😆

nowy_nowa
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    shaolin1 wrote:

finał?
    Parę porwanych, zniszczonych kurtek, parę wybitych zębów zapewne, pare siniaków i innych obrażeń ciała.
    Na szczęście Policja w tym przypadku zadziałała błyskawicznie i przyjechała na sygnale. Jeśli chodzi o służby mundurowe, to wiedziały one o imprezie o podwyższonym ryzyku "januszostwa" u Polaków stąd też nie byli zbytnio zaskoczeni wydarzeniami.
    Kolejny raz wstyd, wstyd, wstyd !! Moim skromnym zdaniem Polskie Centrum powinno zostać objęte szczególnym nadzorem Policji bądź też w najlepszym wypadku zamknięte dla imprez masowych. Z polską mentalnością to wiele organizacji ma tu problem.
    Ja myślę że na takie imprezy rząd Polski powinien wysłać kontyngent uzbrojonych policjantów z OPP (Oddziału Prewencji Policji) w celu pomocy w zabezpieczeniu dla tutejszej Policji 😆

Dokladnie tak jest!!! Bardzo trafna wypowiedz!!! Co do pomyslu zamkniecia klubu………….coz, ja bym zabral licencje na pub i wszelkie wieksze imprezy. Bo klub jako taki ma wielka i chwalebna przeszlosc i byl dobrym miejscem , dopoki holocie , wiz do anglii nie zniesli i otwarli rynku pracy. To byl wielki blad i teraz sa efekty.

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.