Strona główna Działy Hyde Park Muzułmańscy… akwizytorzy?

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Chciałam się zapytać, z czystej ciekawości. Czy zdarza się wam, w Leeds, że przychodzą do was do domu Muzułmanie? Chodzi mi o to, że do mnie przynajmniej raz dziennie się dobijają do domu. Dzwonek do drzwi, albo walenie, nie pukanie. Lecę na dół, stoi talib. Dalej następujący schemat: albo przeprasza i wali w drzwi następne, albo pyta czy jacyś Pakistanie/Muzułmanie tu mieszkają, albo się pyta czy ja jestem Muzułmanka.

Po co oni tak łażą po domach? Może to jacyś muzułmańscy akwizytorzy, albo Świadkowie Jehowy? A może coś innego 😈 Wie ktoś?

Myślę, żeby sąsiada podpytać. Denerwuje mnie takie nachodzenie 8) Pomyślałam nawet, że na drzwiach wejściowych przybiję sobie krzyż 😉

nowy_nowa
    Członek

przybijesz krzyz-spala ci dom………prowokacja. Zalezy gdzie mieszkasz. Przyznam ze mi sie jeszcze nie zdazylo aczkolwiek slyszalem o tym z innych dzielnic. A ci co pukaja to szukaja chetnych do terroryzmu. Funduja chetnym wyjazd do obozow treningowych al kaidy a potem sie zobaczy. Rekrutacja-nic innego. Od domu do domu bezpieczniej gdyz inne metody "sledzi" Scotland Yard i inne sluzby. Wiec tak pewniej……….niby na cherbatke,pogawedke itd. Takze od ciebie z pewnoscia nic chciec nie beda chyba ze planujesz przejsc na islam. Ale nigdy w to bym nie uwierzyl……..dora za inteligentna jest. 😀 Narka

thomas1
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    dora750 wrote:

Chciałam się zapytać, z czystej ciekawości. Czy zdarza się wam, w Leeds, że przychodzą do was do domu Muzułmanie? Chodzi mi o to, że do mnie przynajmniej raz dziennie się dobijają do domu. Dzwonek do drzwi, albo walenie, nie pukanie. Lecę na dół, stoi talib. Dalej następujący schemat: albo przeprasza i wali w drzwi następne, albo pyta czy jacyś Pakistanie/Muzułmanie tu mieszkają, albo się pyta czy ja jestem Muzułmanka.

Po co oni tak łażą po domach? Może to jacyś muzułmańscy akwizytorzy, albo Świadkowie Jehowy? A może coś innego 😈 Wie ktoś?

Myślę, żeby sąsiada podpytać. Denerwuje mnie takie nachodzenie 8) Pomyślałam nawet, że na drzwiach wejściowych przybiję sobie krzyż 😉

Nie gdzie tam to tylko sasiedzi chcieliby sie zapoznac ale widzac twoja mine pewnie rezygnuja 😀 😀 😀

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    thomas1 wrote:

Nie gdzie tam to tylko sasiedzi chcieliby sie zapoznac ale widzac twoja mine pewnie rezygnuja 😀 😀 😀

Jaką minę? Ty wiesz, jaka ze mnie jest aktorka? 😈 Uśmiechem obdarzam każdego walącego mi w drzwi taliba. A że mieszkam w tym domu 2 i pół roku, więc sąsiadów znam. Z całej ulicy. Nie raz od nich samosy jadłam 😆 A ci co przychodzą to jacyś obcy.

Bardziej bym się przychyliła do odpowiedzi nowy_nowa odnośnie rekrutacji 😈

Z tym krzyżem rzecz jasna, żartowałam 😉

Sąsiada zapytam, nie ma co, bo mnie to intryguje. Przekopałam Google i nie znalazłam nic o chodzeniu po domach.

thomas1
    Członek

To w tym momencie zostala Ci tylko woda swiecona i kropidlo.Nie zapomnij nastawic glosno Radia Maryja.Mysle ze przestana pukac. 😀 😀 😀 😀 Mocherowy berecik tez pomoze.

Indra
    Participant

Dora, jak sie dowiesz to daj znac, bo u mnie w ostatnich paru miesiacach 3 razy sie tak zdarzylo. Nawet widzialam na twarzach rozczarowanie, jak otworzylam drzwi i sie okazalo, ze biala europejka ze mnie 🙂
    W ogole to nie zwrocilo mojej uwagi, ale ze Ty masz podobne doswiadczenia to sie zaczelam sama zastanawiac… 🙂

Anonim
    Nieaktywny

Do Dora750: następnym razem zapytaj: "gdzieś ty się nie mył"

100%polak
    Participant

A co ci szkodzi wysłać tam te pytania?

https://www.mi5.gov.uk/output/contact-form.html?subject=Reporting%20suspected%20threats

A nuż będziesz mogła powiedzieć Angielkom że przyjdziesz później do pracy, bo umówiłaś się na spotkanie z agentami.
    Będą one ciekawe jakie zegarki mają ci faceci ,Omegi czy Rolexy i gdzie mają kabury – pod pachami czy w spodniach ? – więc musisz być w czasie rozmowy uważna.

Anonim
    Gość

thomas1 wrote:

To w tym momencie zostala Ci tylko woda swiecona i kropidlo.Nie zapomnij nastawic glosno Radia Maryja.Mysle ze przestana pukac. 😀 😀 😀 😀 Mocherowy berecik tez pomoze.

Niestety, nie jestem katoliczką. Ale zawsze mogę poprosić np Ciebie o nagranie mi audycji 😈 Ale czy oni zrozumieją o czym nadaje Rydzyk? 😕 😈

Anonim
    Gość

Indra wrote:

Dora, jak sie dowiesz to daj znac, bo u mnie w ostatnich paru miesiacach 3 razy sie tak zdarzylo. Nawet widzialam na twarzach rozczarowanie, jak otworzylam drzwi i sie okazalo, ze biala europejka ze mnie 🙂
    W ogole to nie zwrocilo mojej uwagi, ale ze Ty masz podobne doswiadczenia to sie zaczelam sama zastanawiac… 🙂

Popytam i dam znać. Wcześniej też nie zwracałam uwagi, ale jestem w trakcie zmiany pracy i postanowiłam zrobić sobie miesięczny urlop. Do tej pory będąc rano w pracy, nie miałam pojęcia, że oni tak często przychodzą. Zdarzyło mi się wcześniej, ale teraz to praktycznie nie ma dnia bez pukających Pakistańczyków.

Anonim
    Gość

Dużo się nie pomyliłam. To nie akwizytorzy chodzą po domach, a … żebracy 8) No tak. Okazuje się, że jedną z zasad Islamu jest jałmużna. Interpretowana jako "charity" i mająca różne postacie. Zazwyczaj po osiągnięciu danego poziomu dochodu, oddaje się z niego 2.5 % na biednych.

Ale podobno można też chodzić po domach i prosić o datki dla siebie i na inne cele. Wymienianie się. Mogą się dzielić tylko między sobą, dlatego jak widzą białego, to odchodzą. Tak mi powiedziano.

Swoją drogą ciężko być miłym i uśmiechniętym, jeśli 2 razy dziennie lata się otwierać drzwi, po to żeby zobaczyć za nimi zawoalowaną babkę, gościa w sukience, którzy albo odchodzą, albo machają ręką, albo przepraszają, albo zadają głupie pytania typu, czy tu mieszkają jacyś pakistanie 8) Rozmawiałam z koleżanką z pracy, która pochodzi z Bangladeszu, mówiła że to niegrzeczne z ich strony 8) [/size:a428f68049]

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.