Strona główna Działy Dziecko mamuski z roundhay parku

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny

czy znajde jakies chetne mamuski na wspolne spacerki??

motylek )*(
    Członek

a z jakiej jesteś dzielnicy ? Bo ta nazwa mi chyba nic nie mówi … 🙁 Pozdrawiam

Anonim
    Nieaktywny

ta dzielnica tak sie wlasnie nazywa:) a to sa okolice moortown i oakwood:) a ty gdzie mieszkasz??pozdrawiam

motylek )*(
    Członek

no to szkoda, bo ja z Beestonu 🙁 Pozdrawiam

marianek
    Członek

w kazdy wtorek o godz. 12.00 spotykamy sie w polskim osrodku na chapell allerton. jest nas ok. 10 mam z dziecmi w wieku 6 m-cy – 5 lat. czasami jest nas wiecej czasami mniej.
    osobiscie mieszkam niedaleko rhounday parku wiec daj znac to mozemy sie spotkac na jakiejs kawce lub herbatce, spacerku.
    mam dwuletnia coreczke

Anonim
    Nieaktywny

czy nadal spktykacie sie we wtorki o 12??

marianek
    Członek

w polskim osrodku juz nie bo troszku lipa byla. teraz spotykamy sie w little legz na beestonie. jest fajniej i dzieciaczki sie chociaz pozadnie wybawia

koukla
    Participant

A dzień i godzina tych spotkań w Little Legz jest taka sama jak poprzednio w polskim ośrodku?

Anonim
    Nieaktywny

a czy mozesz podac adres??:) dzien i godzine??

koukla
    Participant

http://www.littlelegz.co.uk/index.php
    adres to 6, Matrix Court, Leeds, LS11 5WB
    godziny i dnia niestety nie znam, Marianek czy mogłabyś nam podać?

Moja niunia jest jeszcze malutka ale chętnie spotkałabym się z innymi mamuśkami na pogaduszki 😀

Anonim
    Nieaktywny

a ile ma twoja niunia??:) moja ma skonczone 8 miesiecy.moze sie umowimy na kawke?

koukla
    Participant

Moja dzisiaj kończy osiem tygodni, na kawkę chętnie możemy się umówić, fajnie byłoby gdyby nas było więcej.

marianek
    Członek

11-12 przewaznie
    ja juz z 3 tyg nie bylam bo mala troszku chorowala i nie chcialam dzieci pozarazac
    czsami jest nas calkiem sporo.
    co do kawek to moge sie dolaczyc.

koukla
    Participant

Świetnie, to proponuje umówić się na przyszły tydzień np. środa. Co Wy na to? Myślę, że jedenasta byłaby ok. Tylko jeszcze miejsce. Little Legz? W sumie nigdy tam nie byłam ale chętnie się wybiorę. Czy pasuje Wam dzień i godzina no i miejsce, jak nie to zmienimy. Dajcie znać kto przyjdzie. Mam nadzieję, że spotkanie dojdzie do skutku i że nas trochę mamusiek przyjdzie, mam już dość siedzenia w domu.

Malgon
    Participant

ja z checia ale tylko czwartek wchodzi w rachube 🙁
    Da rade zmienic?
    Moj synek ma 18mies.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.