Wyświetlanych postów: 14 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    rydzo
    Członek

szukam warsztatu ktory robi "MOT" i zatrudnia polskich mechanikow

KOKOMAROKO
    Participant

w castleford jest polski mechanik polecam ja zawsze korzystam Wicek.

Numery telefonów firm świadczących usługi odpłatnie prosimy podawać sobie na PW, lub mailem.[/color:44ba0c415f]
    Inaczej traktujemy to jako reklamę.[/color:44ba0c415f]

TopSecret
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    KOKOMAROKO wrote:

(…)
    Numery telefonów firm świadczących usługi odpłatnie prosimy podawać sobie na PW, lub mailem.[/color:0984b92dba]
    Inaczej traktujemy to jako reklamę.[/color:0984b92dba]

Super, czyli gdybym także chciał skorzystać z porady to muszę ponownie zaczepiać tą osobę zamiast po prostu zapisać sobie numer 😡 Według mnie istnieje pewna różnica pomiędzy reklamą a prostą odpowiedzią na czyjeś pytanie ale cóż, jesteśmy w Anglii a tu większości spraw brakuje sensu 😕 Angielskie odmóżdżenie przechodzi także na polaków heh, wszystko co zawiera adres lub numer telefonu to reklama… dobrze wiedzieć 😀 😀

fatamorgana
    Participant

Dobrze to jest wiedzieć, że jest taki kolejny mądry i supercwany, któremu sie tu wydaje, że będzie wszystko po jego myśli i wg. jego uznania.
    No przykro mi, ale nie będzie…

P.S. Jak masz problemy z pisaniem PW, to chetnie Ci wytłumaczę jak się to robi.

A w ogóle człowieku, to pierwszy raz słyszę, że napisanie tu do kogos, jest jego zaczepianiem (?!?!?!) 😯 😯 😯
    Kurde, widocznie mnie od 3 lat nieustannie ktoś zaczepia, tylko ja tego jakoś nie widzę…. 😆 😆 😆

Czy ktos z was orientuje sie w tkaiej sprawie?? Dzis dostalem Refusal of an MOT Tes certyficate.Wypisali mi jedna usterke ktora musze naprawic drobna.I jak ta sprawa wyglada ponownie mam pojechac do tego samego mechanika czy moge jechac do innego na MOT?? I czy musze ponownie przechodzic caly MOT czy tylko z potwierdzeniem ze naprawilem, ta usterke to zalicza mi MOT?? i ile sie placi za ponowne podejscie do MOT?

hrv
    Participant

Jak masz jedna usterke, to dlaczego nie naprawisz na miejscu, ponowny mot jest czesto za free lub polowe ceny? Pojedzisz gdzie indziej i zaplacisz pelna kwote i znajda ci jeszcze jakas usterke…

ja dostalem po MOT certyfikat tak zwany Refusal Mot test czyli do odnowienia MOT i wypisana jest ta jedna usterka to czy w innym warsztacie nie bedzie uwzgledniany tezn certyfikat??

Nearside Seat belt anchorage prescribed area is excessively corroded (5.1.B.6) – To jest wada jaka napisalli mi MOT.Powiedzcie proszse o co w tym dokaldnie chodzi jaki problem w tkwi w aucie moim?? co nalezy zrobic jak ktos jest obeznany??

hrv
    Participant

Mocowanie pasa bezpieczenstwa, od strony pasazera, jest skorodowane.
    Jezeli nie ma jeszcze dziury, to hammerite na rdze 😉

Hrv dzieki jeszcze ostatnie pytanie do ciebie a to co to znaczy??Offside Seat belt anchorage prescribed area is excessively corroded (5.1.B.6) i co nalezy zrobic bo mi powiedzial ze na floor w tym miejscy czyli na ziemi

hrv
    Participant

To samo tylko od strony kierowcy.Nalezaloby wspawac nowy element podlogi… i w niedalekiej przyszlosci sprzedac gruza 😀

hrv ale to w tym miejscu gdzie jest zapinka do pasa?? ??gdzie pasy sie wpina??czy gdzie znajduja sie pasy??

hrv
    Participant

A skad ja mam to k…. wiedziec, nie mam przed soba twojej fury.
    Tak ciezko zobaczyc gdzie masz przezarta blache? 😯

nowy_nowa
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    hrv wrote:

A skad ja mam to k…. wiedziec, nie mam przed soba twojej fury.
    Tak ciezko zobaczyc gdzie masz przezarta blache? 😯

Daruj sobie tlumaczenie jemu ( thomasmanchester). Szkoda nerwow. Zaraz zapyta sie po co sa kola w aucie i sie nie zdziw to taki "Einstein made in wioska pl". Przejrzyj jego posty to i przejrzysz na oczy i dasz sobie spokoj bo to mija sie z jakimkolwiek sensem czy celem.

Wyświetlanych postów: 14 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.