Strona główna Działy Erystyka Wydzielone z "Komarów w Leeds"

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    nowy_nowa
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    SpokoBoyxxx:) wrote:

Odezwal sie nasz specjalista i znawca od wszystkich tematow nawet od komarow 😆 😆 😆 ❗ ❗ ❗ ❗

Wiesz przy kwocie 4847 postow nie ma sie co dziwic. Czyms trzeba byc gora. 😆 Nawet Kwiatek nie ma tyle logow co fata a wkoncu glowny admin leeds.pl. To juz mowi samo za siebie. Widac malo roboty na budowach gdzie fata urzeduje lub bezsenne noce. Albo fata ma komorke z internetem dzwonek nastawiony gdy nowy post sie pojawi, laptopy w sypialni,kuchni,ubikacji po jednym i w samochodzie nawigacje z siecia wap. Takze rozumiesz,chlopak sie udziela gdzie moze. Nawet policji nie odpusci…………wiec docen to……..hehehe. 🙄 Pozdrawiam.

SpokoBoyxxx:)
    Członek

Chyba ,ze brak samicy dla starego samca Faty:) 😆 😆 😆 stad tyle wolnego czasu zapewne ,ale pisal ze te samice gryza:)ciekawe!!! 😛 😛 😛 😀 hehe:)

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Chyba ,ze brak samicy dla starego samca Faty:) 😆 😆 😆 stad tyle wolnego czasu zapewne ,ale pisal ze te samice gryza:)ciekawe!!! 😛 😛 😛 😀 hehe:)

Ale ty pierniczysz facet…
    Juz te komary biją cię rozumem.
    Gdybyś miał rozum a nie kibolskie siano, skapowałbyś, że po 4 latach zwyczajnie człowiek sporo zdążył przeżyć i zauważyć- nawet częstotliwość występowania komarów.

P.S. Nowy nowa… najpierw piszesz o braku czasu na przeglądanie starszych postów, a teraz sugerujesz mi pisanie dla pisania…
    Coś nie trzyma się to kupy… 🙂
    Masz jakieś "ale" do mojej chęci pisania na forum?
    I skąd wiesz co mną kieruje i dlaczego wtedy a nie wtedy piszę?
    Jesteś wróżbitą, prorokiem czy duchem siedzącym właśnie obok mnie? 😆

Pozwól, że przypomne Ci po jakimś dłuższym czasie, że poprzednio nie było Cie tu, a teraz jesteś i sporo piszesz (napiszesz). Zobaczymy jak odbierzesz takie uwagi… 😉

Ale myślę, że wiem skąd taka a nie inna wypowiedź u Ciebie. 😉

chomik
    Participant

[quote:77a0109c47] P.S. Nowy nowa… najpierw piszesz o braku czasu na przeglądanie starszych postów, a teraz sugerujesz mi pisanie dla pisania…
    Coś nie trzyma się to kupy… 🙂 [/quote]

Jak na wypowiedzi mezczyzny to te wypowiedzi nowego brzmia jakos mi kobieco i dziwnie znajomo i jeszcze do tego ta znajomosc forum i ludzi ktorzy tu pisza… Wydaje cos mi sie, ze jeden (jedna) z naszych uzytkownikow zmienil tu plec i nicka no i moze ciut stonowal….

Członek

fatamorgana wrote:

Ale ty pierniczysz facet…
    Juz te komary biją cię rozumem.
    Gdybyś miał rozum a nie kibolskie siano, skapowałbyś, że po 4 latach zwyczajnie człowiek sporo zdążył przeżyć i zauważyć- nawet częstotliwość występowania komarów. [/quote]

Ty za to nie pierniczysz…
    Odezwal sie nasz wszystko wiedzacy Guru z forum.
    Nie chodzi tu o komary tylko o to ,ze ty sie wypowiadasz w kazdym temacie ,… nabijajac bez sensu ilosc na forum postow ktore nic nie wnosza w temacie oczywiscie ty masz zawsze racje jestes najmadrzejszy choc i tak nie zrozumiales dygresji.Jestes 4 lata jakby to mialo jakies znaczenie inni sa glupcami wedlug ciebie bo ty najwiecej przezyles i na wszystkim sie znasz….sadzisz sie i wozisz sie… jak jakis zakompleksiony malolat.
    Kazdy jest glupi kto sie z toba niezgadza tym bardziej kibic .Pamietaj ze ktos ci kiedys moze zrobic Kuku tymbardziej kibic…:)
    Kiedys na Marte Klecz jechales tez ze ma dziecko z facetem z ktorym juz nie zyje taki wlasnie jestes ty oceniasz ludzi w dodatku nosisz maske i udajesz mega sprawiedliwego Faryzeuszu…jestes zakompleksonym obludnikiem Fata zapamietaj to sobie…Nie wspomne o tym co ty musisz miec pod kopula i glowie… Jak nazwiesz kogos kto sam ze soba prowadzil dyskusje na forum i kto podszywal sie pod inne nicki bedac ta sama osoba to nic innego jak manipulacja Fata…Ty nic nigdy nie zrozumiesz jakby ktos naplul ci w twarz to powiesz ze deszcz pada…taki jestes niestety zalosny redaktorku… 😉 😥 😥 😥

Anonim
    Gość

Panowie…
    A moja propozycja jest taka:
    Swoje animozje zostawcie na prywatne wiadomości albo na jeden wydzielony dla was temat…
    Każdy popełnia czasem błędy (no ponad 4 tyś to trochę przesada hehe).
    Widać że te forum zamienia się powoli w poligon wojskowy (wojen i wojenek bez liku). Weźmy pod uwagę fakt że forum jest poniekąd naszą wizytówką, wizytówką emigracji.
    Pozdrawiam

Członek

Masz racje Pawel tylko nie ja zaatakowalem Fate tylko on mnie zreszta kazdy ktos cos napisze niezgodnie z mysla FATA albo jakis komentarz zawieral choc troche uszczypliwosci czy dygresji skierowany w strone naszej slynnej mega gwiazdy forum Fatamorgany to Fata mu jedzie. Moj posta byl odpowiedzia na atak Faty na moja osobe jedynym jego argumentem jest to ze jestem kibolem dostalem na ustawce lub cos mi sie pomieszalo.Chcialem zauwazyc ze w innym dziele dalej nie ustosunkowal do moich zarzutow i nie odpowiedzial na nie i czy podszywal sie pod inne nicki na forum prowadzac dyskusje sam ze soba jak rowniez to ze namawial innych aby pisali na temat innych na forum i ze chcial zwinac samochod Przemka czyli go ukrasc… sa tez inne zarzuty ,ale to nie czas i miejsce…
    Milej nocy …:)

nowy_nowa
    Członek

chomik wrote:

[quote:db2c794e1a] P.S. Nowy nowa… najpierw piszesz o braku czasu na przeglądanie starszych postów, a teraz sugerujesz mi pisanie dla pisania…

Jak na wypowiedzi mezczyzny to te wypowiedzi nowego brzmia jakos mi kobieco i dziwnie znajomo i jeszcze do tego ta znajomosc forum i ludzi ktorzy tu pisza… Wydaje cos mi sie, ze jeden (jedna) z naszych uzytkownikow zmienil tu plec i nicka no i moze ciut stonowal….[/quote]

Nie zauwazylem bym cokolwiek pisal do ciebie kolezanko wiec nie rozumie tego typu "zaczepki". Nudzi ci sie-rozumie,taka pogoda ostatnio. Ale uwierz mi- do "klotni" to poszukaj sobie podobnych , ja raczej stronie od tego. A to ze nieraz moja kobieta cos tu napisze nie jest chyba grzechem ma do tego takie same prawo jak ty. A wiec. Pozdrawiam i nie komentuje wiecej podobnych aluzji.

chomik
    Participant

nowy_nowa wrote:

chomik wrote:

:092623e14b wrote:

P.S. Nowy nowa… najpierw piszesz o braku czasu na przeglądanie starszych postów, a teraz sugerujesz mi pisanie dla pisania…

Jak na wypowiedzi mezczyzny to te wypowiedzi nowego brzmia jakos mi kobieco i dziwnie znajomo i jeszcze do tego ta znajomosc forum i ludzi ktorzy tu pisza… Wydaje cos mi sie, ze jeden (jedna) z naszych uzytkownikow zmienil tu plec i nicka no i moze ciut stonowal….[/quote]

Nie zauwazylem bym cokolwiek pisal do ciebie kolezanko wiec nie rozumie tego typu "zaczepki". Nudzi ci sie-rozumie,taka pogoda ostatnio. Ale uwierz mi- do "klotni" to poszukaj sobie podobnych , ja raczej stronie od tego. A to ze nieraz moja kobieta cos tu napisze nie jest chyba grzechem ma do tego takie same prawo jak ty. A wiec. Pozdrawiam i nie komentuje wiecej podobnych aluzji.[/quote]

W takim ukladzie, jak na niemca to niezle wychodzi Ci pisanie po polsku 😈 Pozdrow Shatsunie 😀

jackyl
    Participant

nowy_nowa wrote:

chomik wrote:

:d532275c94 wrote:

Nie zauwazylem bym cokolwiek pisal do ciebie kolezanko wiec nie rozumie tego typu "zaczepki". Nudzi ci sie-rozumie,taka pogoda ostatnio. Ale uwierz mi- do "klotni" to poszukaj sobie podobnych , ja raczej stronie od tego. A to ze nieraz moja kobieta cos tu napisze nie jest chyba grzechem ma do tego takie same prawo jak ty. A wiec. Pozdrawiam i nie komentuje wiecej podobnych aluzji.[/quote]

a gdzie tu chomik zaczepia albo dazy do 'klotni’? 🙂 napisala wyraznie to co widac od dawna.. 🙂 uderz w stol.. a niemce sie odezwa.. 😀

swoja droga to juz kolejna zmiana nicku, czyzby znowu znajomi znajomych meza krolika? 😛

przynajmniej nie wciskasz teraz ludziom uslug 'swego starego’ w ramach przerabiania elektroniki domowego uzytku.. 😀

Członek

Odezwal sie nasz specjalista i znawca od wszystkich tematow nawet od komarow 😆 😆 😆 ❗ ❗ ❗ ❗

bartosz
    Participant

ludzie i po co te nerwy po prostu redaktoerk został znawcą komarów to po prostu następna specjalizacja w jego jakże bogatym i barwnym cv. apelujemy do ciebie redaktorku znajdz sobie wreszcie kobietę i daj nam spokój no chyba że sądząc po zdjęciu lubisz się porównywać do Alexandra Wielkiego a jak wszyscy wiemy on gustował także w tej samej płci 😆 😆 😆

Uxbridge
    Członek
    ”SpokoBoyxxxx” wrote:

Widze ze cenzura na forum Leeds dalej dziala..no wiadomo ze nie mozna nic napisac negatywnego na nasza mega gwiazde i reszta o komarach zostala wydzielono i przeniesiona do innego dzialu!!!

Hej Spoko, to ja – cenzura. Za śmiecenie w temacie powinienem po prostu wykasować te posty. Ale zrobiłem ci grzeczność i przeniosłem je tutaj – do Erystyki, chociaż tematów o Facie są już chyba ze trzy.
    Wyjaśnij mi w związku z tym: dlaczego twierdzisz że NIE MOŻNA nic pisać o Fatamorganie, skoro nie wykasowałem ani jednej Twojej wypowiedzi na jego temat?

Członek

spoko Uxbrigde dopiero pozniej zauwazylem ze przenioslec ten temat tutaj…ponioslo mnie zwracam honor Uxbrigde… i wstydze sie 🙄 🙄 🙄 😥

Anonim
    Gość

Ja proponuje tematy o jakiejś osobie scalić w jeden temat 🙂
    Wydrukować, pięknie oprawić i wydać jako suplement do jego książki 🙂
    Na pewno poprawi to sprzedaż tej pozycji. Oczywiście procent z pieniądzy uzyskanych ze sprzedaży można było by przeznaczyć na funkcjonowanie naszej witryny. Można było by w ten sposób zwolnić ludzi z opłat za umieszczanie ogłoszeń. Ot takie połączenie przyjemnego z pożytecznym 😀

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.