Strona główna Działy Hobby The Sisters of Mercy

Wyświetlanych postów: 14 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    pablus
    Członek

Witam,
    czy ktos idzie na koncert Sistersow 8 kwietnia w o2 Academy?
    Jade z Newcastle na ten koncert i chcialbym wiedziec, czy ktos z Polakow na nim bedzie 😉 Mam jeden extra bilet, jakby ktos chcial.
    Milo by bylo spedzic taki koncert w milym towarzystwie 😀 Ostatni raz ich widzialem 18 lat temu we Wrocku… Ech, te wspomnienia.
    pzdr
    PS: jak daleko od Central Station jest o2 A?

sugarfree
    Członek

o wow!!! ja bym chetnie sie wybrala ale nie 8 kwietnia 😥 CRAP!!!!
    baw sie dobrze na koncercie!

pablus
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sugarfree wrote:

o wow!!! ja bym chetnie sie wybrala ale nie 8 kwietnia 😥 CRAP!!!!
    baw sie dobrze na koncercie!

A coz zlego jest w 8? Oprocz tego, ze to przed swietami, srodek tyg. i w ogole do bani? 😉

PS: tnx za przeniesienie.

sugarfree
    Członek

odbieram mojego faceta z lotniska 20-21 w Doncaster. Jak sie zdaze sklonowac do 8kwietnia to dam Ci znac:)
    a wlasciwie rzezcywiscie co oni taki dzien na koncert wybrali, w swoim rodzinnym miescie mogliby cos atrakcyjniejszego zaoferowac, nie? 🙄

pablus
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sugarfree wrote:

a wlasciwie rzezcywiscie co oni taki dzien na koncert wybrali, w swoim rodzinnym miescie mogliby cos atrakcyjniejszego zaoferowac, nie? 🙄

Amphetamine logic 😉
    Szkoda…. Pomyslec, ze 18 lat temu nie bylo biletow na koncert we Wrocku po 1 dniu… a teraz nikt nie chce isc posluchac legendy. Ech…O tempora, o mores!

sugarfree
    Członek

pablus wrote:

Szkoda…. Pomyslec, ze 18 lat temu nie bylo biletow na koncert we Wrocku po 1 dniu… a teraz nikt nie chce isc posluchac legendy. Ech…O tempora, o mores!

Zgadza sie, zal serce sciska ale co poradzisz…. takie wlasnie czasy choc masz racje o pomste do nieba wola 😆

pablus
    Członek

A ja i tak przyjade ;]
    Jak daleko jest z Central S. do Academy? Bede mial ca. 30min do koncertu – da sie dojsc, czy taxi? Nie bylem jeszcze w Lydz :/

sugarfree
    Członek

okolo 1km, raczej na nozkach 😉

pablus
    Członek

Dzieki. Wyucze sie na guglmapz drogi i sru po "znakach szczegolnych" 😀
    Juz przebieram nozkami…. 😉
    pzdr
    PS: @SF…klonuj sie i faceta i wpadajcie 😀

PINK,FLOYD-ek
    Członek

hejka
    Ja wybieram sie na koncercik , cos widze male zainteresowanie tematem ,a niedlugo zaczyna sie sezon imprez na ktorych trzeba byc , gary moore , dream theater i wiele wiele innych , oj bedzie sie dzialo , pozdrawiam serdecznie

pablus
    Członek

No, kurna, wreszcie ktos 😀 Masz juz bilet? Bo ja mam 2 i nie mam co z drugim zrobic :/
    pzdr

jackyl
    Participant

tez sie bym chetnie wybral – i bilecik bym przytulil jak najbardziej 🙂 odezwij sie na priva, czy to wciaz aktualne..?

i trzeba przyznac, iz maly postep nastapil, jak jakis rok temu szukalem tu chetnych na sistersow, to nikt sie nie zglosil.

pozdr

jackyl
    Participant

koncercik zaliczony 🙂 legenda lysa.. ale pogo przy vision thing dalo rade 😀

pablus
    Członek

Mniodzio 😀

Wyświetlanych postów: 14 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.