Strona główna Działy Hobby Kupie Psiaka :)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Tomek1987
    Członek

:p Czy Moze ktos sie orientuje gdzie mozna Kupic Psiaka w leeds??? linki milo widziane 🙂 z gory dzieks:)

Anonim
    Gość

A nie wolisz adoptować ze schroniska? 😆

O tu można poczytać:

…beznadziejny ciężar egzystencji…

Tomek1987
    Członek

nom raczej nie wole kupic malego i sam go wychowac 🙂

szalonyszaman
    Członek

Hej
    Za Tesco w Bramley (Armley??) jak jedziesz w dol w kierunku Kirkstall jest duzy sklep dla zwierzat i tam tez sa ”psiaki” na sprzedaz, zazwyczaj kilkanascie ras. Bardzo fajna sprawa bo sobie mozna wejsc i poogladac szczeniaki!
    pzdr

ToRuNiAk
    Członek

To w baramley za tesco to dogs4us i ceny maja obledne o ile pamietam to zaczynaja sie od 550pounds, fakt ze szczepionki sa wliczone ale bez przesady. Popatrz tutaj
    http://www.pets4homes.co.uk/
    http://www.pets4homes.co.uk/
    http://www.gumtree.com
    powodzenia w szukaniu

Tomek1987
    Członek

no spoko dzieki za wiadomosc:) fajnie ze sa ludzie ktorzy bezinteresowie chca pomoc i nie mowie konkretnie o tym temacie tylko Ogolnie 🙂 jeszcze raz dzieks 🙂

Anonim
    Gość

Ale w schronisku też kupisz małego i sam sobie go wychowasz 😯 Tylko, że uratujesz od śmierci jednego, zamiast zapłacić jakiemuś pseudohodowcy za rozmnażanie dla zysku 🙄

chomik
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    dora750 wrote:

Ale w schronisku też kupisz małego i sam sobie go wychowasz 😯 Tylko, że uratujesz od śmierci jednego, zamiast zapłacić jakiemuś pseudohodowcy za rozmnażanie dla zysku 🙄

Tez jestem za schroniskiem, tyle ze nie zawsze pieska przyznaja, bo np. dziecko za male lub za blisko ulicy albo maly ogrod, lub jeden pokoj w domu za malo … 🙁

ToRuNiAk
    Członek

pamietam, ze jak ja myslalem o piesku ze schroniska to wyczytalem cos takiego iz oni(ludzie tam pracujacy) skladaja wizyty po pol roku itp. azeby sprawdzic czy piesek ma odpowiednie warunki,itp. i to mi sie wydalo troche chore 😕 bo skoro ratujesz psiaka to czemu jeszcze maja cie nachodzic obcy ludzie i oceniac czy dobrze sie nim zajmujesz albo czy ma dobre warunki?! Chyba nawet jesli masz ten jeden pokoj to bedzie lepiej niz w takim kennel’u?! 😕

gines73
    Participant

dokladnie ja tez slyszalem ze straszne problemy a dokladniej utrudnienia robia,wizyty w domu ,warunki w jakich mieszkasz,jak pracujesz itd. itp. i faktycznie od 3 do 6 miesiecy czekasz i sprawdzaja cie by wydac decyzje czy dadza ci psa czy nie.

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

chomik wrote:

dora750 wrote:

Tez jestem za schroniskiem, tyle ze nie zawsze pieska przyznaja, bo np. dziecko za male lub za blisko ulicy albo maly ogrod, lub jeden pokoj w domu za malo … :([/quote]

Ale spróbować warto 😆

Anonim
    Gość

gines73 wrote:

dokladnie ja tez slyszalem ze straszne problemy a dokladniej utrudnienia robia,wizyty w domu ,warunki w jakich mieszkasz,jak pracujesz itd. itp. i faktycznie od 3 do 6 miesiecy czekasz i sprawdzaja cie by wydac decyzje czy dadza ci psa czy nie.

A dziwi was to? Mnie nie. U mnie na forum miau.pl też są organizowane wizyty przedadopcyjne, domki są sprawdzane. Te zwierzaki już raz były uratowane, szkoda, żeby po raz kolejny stała im się krzywda. Do nowych domów idą po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Znacie historię Ozzyego? Zamordowanego goldena? Jak nie to poczytajcie. Uwaga, bo zdjęcia są brutalne. Właśnie dla uniknięcia takich sytuacji domy są sprawdzane.

http://pies-ozzy.blog.onet.pl/

ToRuNiAk
    Członek

ale(wiem, ze tak sie wypowiedzi nie zaczyna) ile psow uspia, a ile oddadza do adopcji 😕 przy tych kryteriach to statystyki chyba slabo wypadaja… 😕 dlatego nie rozumiem tych kryterii

Anonim
    Gość

Ja nie wiem, jak to działa w Anglii, ale chyba podobnie jak w Polsce. Nie wolno usypiać zdrowego zwierzaka. A tutaj to chyba jest mniej bezdomnych psów. W odróżnieniu od kotów 8) (chociaż z drugiej strony gro tych kotów tylko udaje bezdomne, żeby się dożywić kosztem sąsiada 😉 ) Wydaje mi się, że w ogóle Anglicy są bardziej nastawieni na ratowanie, niż usypianie. No i mamy RSPCA, PDSA.

Mogę podpytać mojego tutejszego weterynarza 🙄

chomik
    Participant

W Polsce zdrowego zwierzaka uspic nie mozna a tu jak najbardziej. Jesli np. kot jest dziki i nie udomawialny bo np. za duzy to sie go usypia, rowniez starsze psy jak nie ma szans na adopcje. To nie Polska niestety, ale maja studenci wiecej materialu do nauki 🙄

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.