Strona główna Działy Zdrowie Centrum Opieki Zdrowotnej

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #112057
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    rafvis wrote:

    A podobno kowal kowala młotkiem napier… . Nie jeb… Cię ktoś kiedyś młotkiem w cymbal??

    Czy to czasem nie można podciągnąć pod groźby karalne? Powinnam zgłosić gdzieś? Admin? West Yorkshire Police? 🙄

    #112060
    rafvis
    Członek

    widzę zwolenników Wałęsy. a Ci drogi kolego pisze się z dużej litery.

    #112061
    rafvis
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    dora750 wrote:

    rafvis wrote:

    A podobno kowal kowala młotkiem napier… . Nie jeb… Cię ktoś kiedyś młotkiem w cymbal??

    Czy to czasem nie można podciągnąć pod groźby karalne? Powinnam zgłosić gdzieś? Admin? West Yorkshire Police? :roll:[/quote]

    a może poszukasz odrazu dobrego papugi?? i wpadniesz z oddziałem anty nazywając mnie mafią?? śmieszna jesteś, ale jak to mówią jesteś mądrzejszy to ustąp. puszczam Ciebie i Twoje "groźby" przodem.

    #112144
    adriana
    Participant

    ludzie przestancie sie kłócic czemu wiekszosc tematow konczy sie zawsze klótnia
    Dla niektórych to naprawde ważne tematy,dlatego jesli ktoś ma swieże informacje prosze o napisanie
    Ja dopiero pojadę tam w środe to sprawdze.
    Dziekuje

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.