Strona główna Działy Babski kącik Co na odchudzanie – diety, tabletki, siłownie

• This topic is empty.
Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    truskawa86
    Członek

czesc wszystkim:) mam pytanie do kobiet z uk czy wy tez macie ten problem ze w uk strasznie utylyscie??? moze znacie jakies dobre tabletki lub cos innego dzieki czemu sa widoczne naprawde efekty odchudzania?? z gory wszystkim dziekuje:*

natia
    Członek

Polecam ćwiczenia z Nicole 🙂

SAMIRAHINI
    Członek

Ja schudlam 😆
    rozwiazanie jest proste-unikaj gotowego jedzenia bogatego w tluszcze i naszpikowane cukrami zlozonymi.Jedzenie przetworzone pelne jest zbednych weglowodanow (owszem sa niezbedne ale nie w takiej ilosci…!), ktore powoduja nagly wyrzut insuliny czyli chwilowe uczucie przyjemnosci i zaspokojenia oraz rownie szybkie uczucie glodu.Cukier jest prawdziwa plaga krajow wysokorozwinietych i glowna przyczyna zachorowania na cukrzyce typu B.poza tym cukier uzaleznia-im wiecej jeszc tym wiecej chcesz. Pamietaj, ze cukier to nei tylko czekolada!Czytaj ulotki i napisy na opakowaniach.Pozornie nieszkodliwy sok moze miec az do 7 lyzeczek cukru w 100ml.Zjadlabys 7 lyzeczek cukru ot tak??Schudniecie to nie kwestia tabletek (chociaz niedawno dopuszczono do sprzedazy lek oddchudzajacy bez recepty wyprodukowany przez Glaxo-ale…aby go zakupic musisz miec BMI 30i wiecej.Poza tym lek ten cudow nie zdziala jesli nie towarzyszy mu niskotluszczowa i cukrowa dieta), planowana utrata wagi to kwestia swiadomego wyboru nowego, zdrowego trybu zycia.Ruch jest niezbedny.Kalorie same sie nie spala!

anka__22
    Participant

Ja polecam Kuracje Neera http://madalbal.pl/ Wcześniej stosowałam i teraz znowu do niej wróciłam. Efekty widać po 6 dniach tylko musisz się do niej stosować. Pozdrawiam

szyderca
    Członek

najlepiej to sie za robote wziąść i nie jesc tyle

hrv
    Participant

I byc bardziej aktywna… w lozku 😆
    Sex wyszczupla!

kadwa
    Participant

Hej, tez mam ten problem – w ciagu doslownie kilku miesiecy przybylo mi pare kilogramow, ale od poniedzialku zapisuje sie na silownie i aerobik. Nie wierze w zadne cud diety ani tabletki. Moze ktos jest tez chetny na silownie? 🙂

ela1981
    Participant

przychyle sie do odpowiedzi Sami i hrv tez 8)
    co do 1. zdrowe odzywianie ale mozna zdrowo jest a duzo i tez pupa rosnie, w szczegolnosci jak sie ma rozepchany zoladek, nie jest tak latwo zmniejszyc porcje, to dlugotrwaly proces, a tableki to raczej na glowe w takich przypadkach (bez urazy), ale to wszystko siedzi w naszej glowie i jest kwestia innego zycia przez reszte lat a nie miesiac na diecie… i spowrotem dawny tryb zycia oraz jojo. Tabletki ~ jest kupe tego syfu typu meridia, ale dla osob z duuuuuuuza otyloscia. Sport podstawa ale mozna cwiczyc nieefektywnie, dlatego warto poczytac lub zasiegnac profesjonalnej porady.
    Oczywiscie o wyszystkim latwo pisac, gorzej sie tego trzymac 😥
    co do seksu, cala prawda, tylko ja na to patrze w inny sposob, tu nie chodzi o spalone kalorie podczas aktu tylko endorfiny ~ kochana, szczesliwa, zadowolona kobieta inaczej patrzy na zycie i sama siebie, chce sie dbac o cialo, cwiczyc itp

Kadwa ~ ja chodze na silke, kilka razy w tyg. na virgina, jak chcesz mozesz dolaczyc

kadwa
    Participant

super! z checia dolacze, do ktorego virgina chodzisz? ja w sumie kolo domu mam jedna silke ale jak to mowia razem razniej 😉

Netka
    Członek

ja tez nie jestem zadowolona ze swojego ciala 🙁

zastanawiam sie nad skuteczna metoda 😆

co do aktywnosci w lozku to podzielam opinie ale samej to sprawa robi sie trudniejsza 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

ela1981
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kadwa wrote:

super! z checia dolacze, do ktorego virgina chodzisz? ja w sumie kolo domu mam jedna silke ale jak to mowia razem razniej 😉

fajnie (bo mi ostatnio frekwencja spadla, zganiam na pogode)…
    gdzie mieszkasz?
    ja chodze na Kirkstall http://www.virginactive.co.uk/ClubInfo/default.aspx?ClubID=495
    mozemy zaczac od marca, jak chcesz mozesz sobie w przyszlym tygodniu pojsc za darmo i pocwiczyc, sprawdzic czy ci pasuje (mnie niestety nie bedzie w Leeds). Jest tam tez sauna, sanarium, jacuzi, laznia i czasem jaki przystojniak sie trafi 😉 8) 😆

Jak wroce to sie odezwe na priva to sie ustawimy konkretnie.

hrv
    Participant

Ela, jezeli chodzi o virgin, to ile placi sie miesiecznie?
    Club wyglada imponujaco.

M@rcin
    Participant

Witam:)

Ja uczeszczam sobie do Virgina od ponad roku, moge go Wam spokojnie polecic, przede wszystkim czysto no i jest wiekszosc tego co potrzebne utrzymania lub zrzucenia wagi:)

A co do kosztow, to jest jednorazowa oplata administracyjna na poczatku, rok temu bylo to 25 GBP, a miesieczne czlonkostwo kosztuje ok 45 GBP. Jest to kwota przy zalozeniu podpisania rocznego kontraktu. Bez takowego miesiecznie jest miedzy 55-60 GBP, dokladnej kwoty nie znam gdyz korzystam ze wspomnianego rocznego karnetu.

Polecam, serio, serio 😉

kadwa
    Participant

Ela, mieszkam kolo Park Lane tego przy Burley, to chyba jakos w strone Kirkstall? 🙂 Kolo domu mam malego Virgina to pojde tam na probe. Jak bedziesz juz w Leeds, to daj znac. Moze jeszcze ktos jest chetny?

ela1981
    Participant

koszty sa dokladnie takie jak podal M@rcin, administration fee 100 ale tylko formalnie bo miesiac w miesiac sa promocje, ja zaplacilam 35£
    ten virgin w centrum jest podobno do kitu, tam jest tylko silka, a na kirstall basen i spa 8)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.