Strona główna Działy Nauka SZUKAM PRZEDSZKOLA NA MIDDLETON

Forum zawiera odpowiedzi oraz 3 wypowiedzi. Ostatni post został napisany przez  adriana 10 lat, 6 miesięcy temu temu.

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy

adriana
    Członek

WITAM WSZYSTKICH
    CZY ZECHCECIE MI TROSZKE POMUC ODNOSNIE WYBORU PRZEDSZKOLA DLA MOJEJ NIUNI
    W STYCZNIU RAZEM Z MEŻEM I KORNELKĄ PRZEPROWADZAMY SIE Z GLASGOW DO LEEDS NA OSIEDLE MIDDLETON
    MAMY 3 LETNIA CÓRKE I CHCIELIBYŚMY JA ZAPISAĆ DO PRZEDSZKOLA NA 2,5 GODZINY ABY POMALU PRZYGOTOWAĆ JA DO SZKOŁY
    DODAM JESZCZE ZE CÓRKA NIE MÓWI PO ANGIELSKU DOPIERO JA UCZYMY
    JA KOMPLETNIE NIE WIEM OD CZEGO ZACZAĆ GDZIE SZUKAC
    MOŻE WASZE DZIECI TEŻ CHODZĄ NA TYM SAMYM OSIEDLU
    GDZIE WARTO JA ZAPISAC 🙄

ela1981
    Członek

http://www.upmystreet.co.uk
    wpisujesz kod pocztowy, znajdujesz szkole, odwiedzasz, rozmawiasz z nauczycielka/ami, jak ci sie podoba zapisujesz (a potem i tak narzekasz 😉 )

adriana
    Członek

DZEKUJE BARDZO OD STYCZNIA ZACZYNAM TAM JUZ ZALATWIAC A Z TYM NARZEKANIEM TO MOZLIWE BO KOBIETY OGOLNIE TAK MAJA ZAWSZE CHCA TEGO CO NAJLEPSZE DLA SWOICH DZIECI
    JESZCZE RAZ DZIEKUJE

sebaLEEDS
    Członek

to w zaleznosci wktorej czesci middletonu mieszkacie moj syn tez od stycznia idzie do przedszkola obeszlam i obejrzalam chyba z 4 i najleprze moim zdaniem bedzie play and learning jest to przedszkole w ktorym dzieci nie tylko sie bawia ale sie takze ucza nauczycielki sa bardzo mile i na 6 czy 7 dzieci jedna przedszkolanka w tamtych lacznie z kalolickim jest 1 na 12 dzieciakow takze nawet opieke maja lepsza. ale postaraj sie zalatwiac jak najszybciej formalnosci bo takto bedziesz dlugo czekac

adriana
    Członek

sebaLEEDS
    na początku dziękuje za odpowiedz dobrze jest usłyszeć cos dobrego
    a teraz mam prośbe jak byś mogl podacmi adres o ile jest to możliwe
    rozumiem ze tam tzeba isc osobiście bo ja dopiero w styczniu będe na w leeds i ile czekałeś na odpowiedz moja córcia w pazdzierniku skonczyła 3 latka i tak długo z tym czekalam ze wzgledu na przeprowadzke
    jeszcze raz dzieki 🙂

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)

Zaloguj się aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.