Strona główna Działy Prawo Problem z Virgin media

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    chomik
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    thomasmanchester wrote:

ja juz zaplcilem 92 funty wczesnie ja juz sam nie wiem co ten virgin robi;/ teraz napisali ze 17 zaplcic ale czemu 17 jak ja place 10;/ juz sam nie wiem o co chodzi z tym;/

tu masz prosta odpowiedz, jestes zbyt krytyczny 😮

schatz33 wrote:

…….pokaz mi firme tej wielkosci w uk co nie ma chaosu w rachunkowosci. Albo jestes az tak naiwna by w to wierzyc albo nie wiesz o czym piszesz,kazda wieksza firma ma z tym problemy ze juz nie wspomne o rzadowych instytucjach.

ela1981
    Participant

mialam taki sam problem, mialam placic 17£ miesiecznie przez 6 miesiecy, a nastepne 6×25£, oczywiscie pierwszy rachunek przyszedl na 25 dzwonilam kilka razy, powiedzieli, ze nie maja tak w systemie, wiec powiedzialam ze gadalam z babka z sales i dala mi taka oferte. Kilka kolejnych telefonow, napisalam skarge, druga, trzecia,…. ok przyznali ze beda mnie obciazac 17, konto jest nadplacone 48£, mam 1 list+ 1 email potwierdzajacy ta nadplate, wyslalam kolejne skargi jak zamierzaja rozliczyc ta nadplate ~ cisza, dalam sobie spokoj, bo aktualnie pobieraja mi 17, jesli beda pobierac do konca umowy to stan sie wyrowna
    do nich najlepiej pisac, mailowac, trzymac kopie jako dowody i pisac do upadlego………….

SAMIRAHINI
    Członek

W razie pojawiania sie kolejnych komplikacji albo niemoznosci dojscia do konsensusu z powyzsza firma, polecam skontakowanie sie z Urzedem Regulacji Komunikacji http://www.ofcom.org.uk/.
    Odbijanie pileczki z Virgin Media moze bowiem trwac miesiacami a moze nawet i latami i nie warto tracic wlasnego zdrowia i czasu na zabawe w kotka i myszke.

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.