Strona główna Działy Prawo Problem z Virgin media

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy

Zalozylem neta w Vigin media. Jest promocja ze 10 funtow miesiecznie przez pol roku potem pleace 18. Czekalem na pierwszy list na virgin media dotyczace platnosci bo mowili ze mi przysla czekalem 2 miesiace i po 2 miesiacach przyszlo ze musze zaplacic 92 funty.Wlasnie tylko nie wiem dlaczego??

jackyl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    thomasmanchester wrote:

Zalozylem neta w Vigin media. Jest promocja ze 10 funtow miesiecznie przez pol roku potem pleace 18. Czekalem na pierwszy list na virgin media dotyczace platnosci bo mowili ze mi przysla czekalem 2 miesiace i po 2 miesiacach przyszlo ze musze zaplacic 92 funty.Wlasnie tylko nie wiem dlaczego??

w tym co przyszlo powinno byc dokladnie rozpisane dlaczego..

wlasnie ze nic nie pisalo tlyko pisalo muj number account i suma do zapalty;/

kunegunda
    Participant

zycze powodzenia 🙂 wybrales najgorsza firme w UK (NTL)

slanting_eye
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kunegunda wrote:

sa ponoc jeszcze gorsze,ale….

schatz33
    Członek

thomasmanchester wrote:

wlasnie ze nic nie pisalo tlyko pisalo muj number account i suma do zapalty;/

to wejdz na ich strone i majac rachunek masz numer accont ,refe. itd. Uzywajac tego i swojego maila zarejestruj sie tam w E-blilling i masz dokladny wglad co do centa,za co i po co. Tam tez masz mozliwosc placenia,rezygnacji z wielu rzeczy ktorych moze nie potrzebujesz itd. Po za tym promocja dotyczy pewnie internetu z telefonem i jesli telefonem dzwoniles gdziekolwiek to logiczne ze koszty rozmow nie moga ci naliczac jako promocja tylko normalnie za nie placisz,stad rosnie pewnie. Wejdz jak ci pisalam i tam masz dokladny billing co i za co i za kiedy. Narka.

schatz33
    Członek

kunegunda wrote:

Nie zgodze sie z toba,korzystam juz 6 lat ,wczesniej ntl teraz virgin i nigdy klopotow nie mialam, mialam natomiast kiedys wielkie z british telecom wiec nie zanudzaj. Najgorsza jest dla tych co problemy sobie z compania robia lub jej rozgrysc nie moga…tudziesz wieczne rodakow przeprowadzki. Moze tobie chodzi o support telefoniczny………coz,powiem tak…….jesli ktos decyduje sie na internet a nie wie co to modem lub gdzie jest internet explorer w komputerze to nie powinien z tego korzystac………tyle. Narka

chomik
    Participant

Ale ja tez uwazam, ze to najgorsza firma. Nie mozna sie do nich do dzwonic, regularne przerwy w dostawie netu, spadki predkosci do poziomu slimaka, masakra. A po rozwiazaniu umowy ponad rok temu nagle wyslali nam znikad rachunek za jakis niedawny miesiac ot tak se….

kunegunda
    Participant

jakie przeprowadzki ???? kto mowil o jakims BT. to jest moja opinia (i chyba nie tylko, ponewaz NTL teraz Virgin regularnie co roku zdobywa miano najgorszego operator w UK) na temat tej firmy.
    To ze zmienili nazwe na Vergin podyktowane byla bardzo zszargana opinia obydwu firm zarowno NTL jak ich pozniejszego partnera zdaje sie Tele West

schatz33
    Członek

chomik wrote:

Ale ja tez uwazam, ze to najgorsza firma. Nie mozna sie do nich do dzwonic, regularne przerwy w dostawie netu, spadki predkosci do poziomu slimaka, masakra. A po rozwiazaniu umowy ponad rok temu nagle wyslali nam znikad rachunek za jakis niedawny miesiac ot tak se….

To chyba mieszkam na wyspie pomiedzy leeds a kosmosem bo jakos nigdy przerwy w necie nie mialam po za kilkoma razami gdzie zaden dostawca go nie mial ale to tak sporadyczne ze nie pamietam. Co do spadku predkosci to tez nie wiem o czym piszesz ale wiem ze zalezne to od dzielnicy,regionu itp. Ja nie narzekam,kazdy wzrost opcji co robili zaraz upgradowalam az do 20mb teraz i czesto robie testy i wychodza ok. Fakt ze biegam w 90% po zachodnio europejskich serwerach by cokolwiek sciagac czy przegladac ale nie powinno to byc az tak rozniace sie od wschodnio europejskich serwerow by ta roznica az tak wielka byla by pisac o spadku predkosci.Moze sprawdz,tudziesz oczysc od czasu do czasu historie,cache itd swojej przegladarki?. Co do rachunku po roku…………..pokaz mi firme tej wielkosci w uk co nie ma chaosu w rachunkowosci. Albo jestes az tak naiwna by w to wierzyc albo nie wiesz o czym piszesz,kazda wieksza firma ma z tym problemy ze juz nie wspomne o rzadowych instytucjach.
    To ze Virgin ma zla opinie nie twierdze ze jej nie ma. Ale twierdze ze ja naleze do wiernych i bardzo zadowolonych Virgin Media klientow!! A ze oplaca mi sie to ….. inna sprawa,oni dbaja o dlugoterminowych klientow. Ja mam teraz 20mb za cene ktora inni dostaja przy 8mb a dopisek na konto w postaci 50 funtow bylo juz chyba ze 10. A to za polecenie nowego klienta …a to za przedluzenie umowy ( za kazdym razem) itd. Zreszta nie podarmo jestem im wierna juz tyle lat. A kazdy ma prawo do swojej opini a skoro wasza jest inna wiec ma prawo byc-ja mam taka jak powyzej. Narka

PS. I nie pisz ze nie mozna sie do nich dodzwonic. Po pierwsze jest to darmowe ( numer 150) a po drugie trzeba nieraz przeczekac swoje,posluchac muzyczki lub kupic telefon ktory ci zadzwoni ponownie jak zglosi sie operator. Juz wyzej wspomnialam,przy takiej liczbie klientow 5 czy 15 minut czekania i to na darmowym numerze nie jest zadna przeszkoda a juz napewno nie jest powodem by pisac ze [b:608e32057e]NIE IDZIE SIE DODZWONIC!! [/b:608e32057e]

p
    Członek

niestety ale mialem "przyjemnosc" korzystac z ntl (virgin) i to totalna porazka, co miesic pobierali inne kwoty oczywiscie zwracali "pomylki" ale po dlugich probach dodzwonienia… inzynier spoznil sie ok 2 tygodni od umowionego terminu… 🙄 po przeprowadzce nastepny inzynier zjawil sie po ok miesiacu po kilku interwencjach tel. i wtedy zakonczylem wspolprace i pogonilem go z domu 😉 ogolnie straszny balagan w tej firmie
    kilku znajomych mialo podobne problemy 🙄

Wlasnie obejrzalem na stronie e-billing moj i pisze ze musze zaplacic za ten miesiac 17 funtow ale wlasnie.Czemu 17 funtow jak ja mam w kontrakcie napisane ze przez 6 miesiecy place 10 funtow dopiero po 6 miesiacach bede placic 17?? jak to jest?? Przeciesz jeszcze pol roku nie minelo od kad mam virgin internet

Malgon
    Participant

a 92 juz nie chca ? 🙂

jackyl
    Participant

a za jaki okres masz dokladnie ten rachunek? za miesiac czy moze wiecej?

i wlasnie, co sie stalo z 92? 😛

ja juz zaplcilem 92 funty wczesnie ja juz sam nie wiem co ten virgin robi;/ teraz napisali ze 17 zaplcic ale czemu 17 jak ja place 10;/ juz sam nie wiem o co chodzi z tym;/

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.