Strona główna Działy Hyde Park Złodzieje rowerów!!!

Wyświetlanych postów: 14 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    wicia
    Członek

potrafia wejsc jak sa wszyscy w domu i sa zapalone swiatla!wyszlam schowac rower jak zawsze byl przypiety,ale niestety go juz nie bylo!!jak spotkam gdzies na ulicy ten rower to…………… zasrani złodzieje!!

zlosnica2005
    Członek

Przykra sprawa.

wicia
    Członek

i wcale bym sie nie zdziwila jakby to zrobił polak!a mieszka tu kilku niedaleko.

Amber
    Participant

Straciłam w ten sposób 2 rowery, więc dałam sobie spokój z kupnem następnego. Zgłosiłam kradzież na policji i tyle w tej sprawie. 🙁 Sprawców nie wykryto a rowery przeszły już pewnie przez niejeden komis lub giełdę.
    Przykro mi.

kunegunda
    Participant

oczywiscie oznkowalas rowery tak ze przypadkiem kiedys policja bedzie jakies miala to jest mozliwosc sprawdzenia ze sprzet jest kradziony

Amber
    Participant

Pewnie, że oznakowałam. Rowery ukradziono mi jakieś 2 lata temu, więc nie ma o czym mówić. Przerzuciłam się na wrotki i trzymam je pod łóżkiem 😆

kunegunda
    Participant

gratuluje moze za kilka lat magicznym sposobe policja cos zalatwi i ci je oddadza.
    ja mialem podobny przypadk w polsce rower odnalazl sie po 5 latach oddali mi go ale nie chcieli powiedziec na jakie zlomowisko moge go zabrac 😆 😈

bolek
    Participant

hehehe, ja też miałem w Polsce podobny przypadek:

przyszło oficjalne pismo do znajomej: zgłosić się celem odebrania dowodu rzeczowego: rower

nie za bardzo kojarzyła o co chodzi (sprawa z przed 5 lat ),
    a ze nie chciała śmigać przez pół miasta rowerem w zimie, to poprosiła mnie o przysługę (miałem wtedy pick-up -a);

zwolniłem się z pracy, walimy do sądu – magazyn dowodów rzeczowych – godzina czekania – zaleźli!!! – rama z siodełkiem + tylne koło, wszystko pomalowane pędzlem, olejną, na różowo…. 😆 😆 😆

100%polak
    Participant

Anglicy wlasnie sie dowiedzieli ,jak w Polsce kradnie sie rowery ( imie troche przekrecili):

http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1072889/Caught-camera-Facing-time-bars-bike-thief-took-railing-too.html

bolek
    Participant

[quote:911f3d8941]This is news? It’s an every-weekend event in Cambridge. Or maybe the real shocker was that the police responded!
    – M Green, Cambridge, UK, 09/10/2008 20:37
    [/quote]

heheh, nie jest tak źle…

Silaczka
    Członek

Dzis rano wlasnie odkrylam ze ukradziono mi moj piekny stary rower z koszem na kierowniku, ktorym jezdzilam na stacje….a myslalam ze na takie cudo nikt sie nie polaszczy, bo ani to goral, ani firmówka zadna a jednak 😥
    Desperacko poszukuje nowego srodka transportu. Czy ktos ma cos taniego do natychmiastowego sprzedania? czy mozecie popytac znajomych?
    Z góry dziekuje

griszek
    Participant

O, ja tez stracilem rower….. specjalnie wygladal nieatrakcyjnie, myslalem ze zniecheci to zlodziei… Coz – moja wina, czujnosc mi oslabla i zostawilem go nieprzypietego pod Coopem na Oakwood. I po rowerze.
    Tanie a dobre rowery mozna dostac z ogloszen w gazetach… Kupno niezlego roweru za 25 GBP jest mozliwe… ludzie pozbywaja sie nieuzywanych rowerow z garazy.. itp.
    G

Dzieju
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    griszek wrote:

ludzie pozbywaja sie nieuzywanych rowerow z garazy.. itp.
    G

Polecam spojrzec rowniez tutaj
    http://www.freecycle.org/group/UK/Yorkshire%20and%20the%20Humber/Leeds

fiodor
    Participant

moj rower zniknal razem z [b:d76a78e402]rura kanalizacyjna [/b:d76a78e402]do ktorej byl skuty łańcuchem 🙂 – mialem go 3 tygodnie

Wyświetlanych postów: 14 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.