Strona główna Działy English Zone Tlumaczenie

Wyświetlanych postów: 12 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    sosik
    Członek

witam niewiem czy w dobrym dziale ale mam problem mianowicie pisze cv i niewiem jak przetlumaczyc "Technikum ochrony srodowiska" jesli kto mogl by mi to przetlumaczyc bylbym wdzieczny

dzieki wielkie

Baggins
    Participant

a na jaki jezyk?

sosik
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Baggins wrote:

a na jaki jezyk?

na angielski bym prosil

cheeky girl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sosik wrote:

witam niewiem czy w dobrym dziale ale mam problem mianowicie pisze cv i niewiem jak przetlumaczyc "Technikum ochrony srodowiska" jesli kto mogl by mi to przetlumaczyc bylbym wdzieczny

dzieki wielkie

Baggins..w koncu to jest English zone!!

Ja bym napisala:

[i:9e63e538c0] Environmental Protection Technical College.[/i:9e63e538c0]

buzia82
    Participant

witam, mam maly problem. moze ktos mi pomoc przetlumaczyc ponizszy tekst?

"przepraszam za ponaglanie, ale bardzo mi zalezy na czasie. za 2 tygodnie wyjezdzam do polski gdzie bede brala slub i dlatego tak pilnie potrzebuje tej czesci.juz nie moge sie doczekac. dziekuje za twoja pomoc"

prosze o pomoc bo moj angielski zostawia niestety wiele do zyczenia 😥

nowy_nowa
    Członek

buzia82 wrote:

"przepraszam za ponaglanie, ale bardzo mi zalezy na czasie. za 2 tygodnie wyjezdzam do polski gdzie bede brala slub i dlatego tak pilnie potrzebuje tej czesci.juz nie moge sie doczekac. dziekuje za twoja pomoc"

To po co w polsce slub bierzesz??? Wez angola i opanujesz jezyk w mig!! Zart oczywiscie,nie zwracaj uwagi.

cheeky girl
    Participant

buzia82 wrote:

'I am sorry to rush you but time is very important. In 2 weeks I am going to get married in Poland and this is the reason why I need this part so urgently. I can’t wait. Thank you for your help.’

Szczerze to nie wiem czego to stwierdzenie 'juz nie moge sie doczekac’ dotyczy? Czy nie mozesz sie doczekac tej czesci czy slubu? Bo dobrze by bylo dopisac np. 'I can’t wait for my wedding’ lub 'I can’t wait for this part to be ready (delivered)’ 😀

buzia82
    Participant

”cheeky wrote:

buzia82 wrote:

'I am sorry to rush you but time is very important. In 2 weeks I am going to get married in Poland and this is the reason why I need this part so urgently. I can’t wait. Thank you for your help.’

Szczerze to nie wiem czego to stwierdzenie 'juz nie moge sie doczekac’ dotyczy? Czy nie mozesz sie doczekac tej czesci czy slubu? Bo dobrze by bylo dopisac np. 'I can’t wait for my wedding’ lub 'I can’t wait for this part to be ready (delivered)’ :D[/quote]
    dziekuje pani bardzo serdecznie za pomoc. pozdrawiam

jackyl
    Participant
    ”cheeky wrote:

'I am sorry to rush you but time is very important.

time is not important.. only life is important..

😛

Moni_ka
    Członek

Można to tak przetlumaczyć: Secondary Technical School of Environmental Protection

GablotaJanusz
    Participant

tak jest potykacz
    potykacze
    potykacze reklamowe
    tablice ogłoszeniowe
    witryna szklana
    witryny szklane

mariusszz56
    Członek

No ma naprawde wiele znaczeń, ciekawa sytuacja świetnie ją rozwiązaliście !

————————————
    Krem na powiększenie biustu[/url]

Wyświetlanych postów: 12 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.