Strona główna Działy Praca Major Recruitment Ltd. w Normanton

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #104350
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    szyderca wrote:

    Ja też jestem z małego miasta też znam bardzo dobrze angielski mam dobrą pracę za [b:b7a53ba0da]dużą kasę[/b:b7a53ba0da] ale nigdy nie zapomnę kim jestem i skąd pochodzę. JESTEM [b:b7a53ba0da]POLACZKIEM[/b:b7a53ba0da] HEHEHE..

    i [b:b7a53ba0da]tez[/b:b7a53ba0da] pewnie jestes "managerem" 😆

    #104419
    szyderca
    Członek

    nie jestem menagierem bo odrzuciłem tą ofertę, ale jestem na kierowniczym stanowisku i mam pod sobą około 20 polaków, z których 3 lub 4 coś tam kąsa angielski na poziomie podstawowym i nigdy nie odmawiam im jeśli o coś proszą. nie ważne czy jest to związane z praca czy doładowaniem telefonu. wiem za to, że jak ich poproszę o pomoc w środku nocy to mi pomogą i to się nazywa wdzięczność+obustronny szacunek pozdro..

    #104578
    aqwa0109
    Participant

    W niczym nie przegięłam i nie przesadziłam.Wszyscy pracujący tam ludzie wiedzą jak jest i to nie jest żadna tajemnica.Poprostu za bardzo chcesz bronić tej osoby być może dlatego że masz jakis osobisty stosunek do niej.Znam wiele innych faktów jak funkcjonuje to biuro ale nie o to tutaj chodzi.Chodzi o to że pani Ania robi sobie jaja i myśli że nikt nie będzie reagował..a jak wiadomo wszystko jest do czasu.I nie obchodzi mnie czym się zajmuje w biurze,jeżeli dzwonię i pytam o P45 a pani Ania się tym nie zajmuje to niech mnie przełączy do kogoś kto jest za to odpowiedzialny a niech nie opowiada bzdur bo to jest niedopuszczalne.Z pozdrowieniami

    #104679
    gonia
    Participant

    ale nie ktore wypowiedzi sa zalosne…
    nie obsmarowujcie Ani dupy tylko idzicie jej w oczy powiedzcie do was boli, czy co nie jest zalatwione… odnosnie P45 to po pierwsze nie mozesz miec wystawionych dwoch P45 za ten sam okres pracy a po drugie moze zostalo wyslane na twoj domowy adres bo tak sie sklada ze Major w niektorych przypadkach tak wlasnie robi…jesli nie to bierz P11 i po sprawie pelni ono podobna funkcje jak P45…pojdziesz z tym do Inland Rvenue i masz balagan z glowy. A nie obsarowujcie Ani tak bo dziewczyna ma naprawde urwanie glowy i odwala kawal dobrej roboty.

    #105011
    Alienka
    Participant

    Osobiście pracuję dla agencji Major w Normanton, i jakoś nie mam problemu, jeśli chodzi o Anię. Owszem, nasłuchałam się wiele złego na temat Ani, z początku sądziłam, że 'zadziera nosa’, ale jak się okazało tak nie jest. Jeśli chodzi o drobne sprawy, to nie mam problemu, żeby to załatwić z Anią, jeśli chodzi o większe rzeczy, sama rozmawiam z Sarah.

    Nie jest tajemnicą, że gdziekolwiek Polak jest na wyższym stanowisku, i współpracuje z anglikami, jest od załatwiania gorszych spraw. W tym wypadku, Ania jest od odwoływania ludzi z pracy, od tłumaczenia się, gdzie zapodziała się karta, payslip, czy też P45.

    Skoro pani aqwa ma problem, to faktycznie, wypadałoby porozmawiać z Sarah. No chyba, że Pani angielski nie jest na tyle wystarczający…

    #105022
    chomik
    Participant

    Ja tez codziennie wspolczuje kolezance ktora pracuje w biurze w duzym zakladzie i widzie jak na kazdej przerwie chorda rodakow ja napada za wszystkie sprawy, a ona biedna notuje co ktory/ktora chcial/a a podem przychadza do mnie skarzyc sie jaki to managment jest zly a ona im niechce pomoc a przeciez ”nic nie robi”. A szczerze ma tyle ksiegowej, papierowej roboty ze ja sie dziwie, ze ona sie w tym lapie. Ja na szczescie nie pracuje dla firmy wiec do mnie nikt nie przychodzi to chodze i sie smieje czasem z boku 😈 Oj rodacy na mnie straszne tam psy wieszaja i tylko za moja obecnosc 8)

    #105209
    fatamorgana
    Participant

    Założyłem 2 lata temu tutaj taki temat "Czy warto pomagać Polakom?"

    Niektóre wpisy utwierdzają myślących, ze jednak nie warto…
    Pomożesz- źle, bo musisz jeszcze więcej pomagać, jak więcej wiesz i masz.
    Nie pomagasz- to też źle, no bo się chamisz…

    Tak w ogóle, to niektórzy zapomnieli że istniej coś takiego jak własny rozum?
    Wygląda na to, że takie sytuacje są drugą stroną medalu o nazwie
    "Agencja przyjmie Polaków- angielski nie wymagany"….
    🙄 😈
    No to przyjeżdżają, nieuki, leniwi i cwani- uzyskać jak najwięcej- jak najmniejszym kosztem (nie mówię że tacy sa wszyscy- ale jest ich aż za dużo).
    A czego się nie uda samemu- to jakieś panie Anie z biura pozałatwiają i powiedzą…
    " No bo kur… po co tam siedzi, nie?" (zasłyszane o Polce z biura). 😈

    #105358
    gonia
    Participant

    Oj Alienko…
    Nie zgodze sie z Toba ze Polak na wyzszym stanowisku zajmuje sie "tymi"gorszymi rzeczami…no chyba ze w jakies wypaczonej firmie.Z tego co mi wiadomo to w normalnym srodowisku to kazdy ma wykonuje takie obowiazki jakie sa przypisane jego stanowisku. Jesli chodzi o Major Recruitment to tez tak wlasnie jest. Tak sie sklada ze pomoc pracownik we wszelkich sprawach zwiazanych z ich zatrudnieniem wlaczajac payslips, clock card etc jest wlasnie obowiazkiem konsultanta … wiec nie wiem w czym problem 🙂
    ojj Alienko czasem walnie sie jakas glupote n nie 🙂
    pozdrowka

    #105422
    ewamaj
    Participant

    hmm tak sobie czytam czasem to forum chociaz nigdy nie wypowiadam sie ale ze akurat jade jutro odwiedzic siostre w normanton tak nagle wpadlam na to ze wydrukuje dialogi z tego tematu i podrzuce w poniedzialek pani ani krzywdy chyba nikomu nie zrobie a warto zeby sie dowiedziala co ludzie pisza o niej za jej plecami milego i niemilego;)

    #105425
    jackyl
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ewamaj wrote:

    hmm tak sobie czytam czasem to forum chociaz nigdy nie wypowiadam sie ale ze akurat jade jutro odwiedzic siostre w normanton tak nagle wpadlam na to ze wydrukuje dialogi z tego tematu i podrzuce w poniedzialek pani ani krzywdy chyba nikomu nie zrobie a warto zeby sie dowiedziala co ludzie pisza o niej za jej plecami milego i niemilego;)

    a nie prosciej linka do tematu podrzucic? 😛

    #105636
    fatamorgana
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ewamaj wrote:

    …tak nagle wpadlam na to ze wydrukuje dialogi z tego tematu i podrzuce w poniedzialek pani ani krzywdy chyba nikomu nie zrobie a warto zeby sie dowiedziala co ludzie pisza o niej za jej plecami milego i niemilego;)

    Naprawdę sądzisz, ze "pani Ania" 😉 🙂 nie umie kliknąć w net i nic nie wie że o niej się pisze????? 😯 😯 😯
    Otóż wie i to od dawna, ale jeśli myślisz, ze się tym przejmuje, to jesteś w błędzie. Robi swoją pracę dobrze a bzdury jej nie interesują. 🙂

    #106081
    Alienka
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    gonia wrote:

    Oj Alienko…
    Nie zgodze sie z Toba ze Polak na wyzszym stanowisku zajmuje sie "tymi"gorszymi rzeczami…no chyba ze w jakies wypaczonej firmie.Z tego co mi wiadomo to w normalnym srodowisku to kazdy ma wykonuje takie obowiazki jakie sa przypisane jego stanowisku. Jesli chodzi o Major Recruitment to tez tak wlasnie jest. Tak sie sklada ze pomoc pracownik we wszelkich sprawach zwiazanych z ich zatrudnieniem wlaczajac payslips, clock card etc jest wlasnie obowiazkiem konsultanta … wiec nie wiem w czym problem 🙂
    ojj Alienko czasem walnie sie jakas glupote n nie 🙂
    pozdrowka

    to są tylko moje osobiste spostrzeżenia :mrgreen:
    I przy tym zdaniu pozostanę ; )

    #106107
    cayuga
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Alienka wrote:

    Nie jest tajemnicą, że gdziekolwiek Polak jest na wyższym stanowisku, i współpracuje z anglikami, jest od załatwiania gorszych spraw.

    A ilu znasz osobiscie polakow na "wyzszych stanowiskach"??
    Czyli wedlug Ciebie jesli polak jest na przyklad glownym ksiegowym to zajmuje sie naklejaniem znaczkow na koperty i wysylaniem korespondencji?? Polak programista zajmuje sie jedyniem wklepywaniem kodu zrodlowego do kompa a nie programowaniem?? 😀
    Ciakawa teoria…

    Tak na marginesie nie uwazam ze praca typu "clerical" w agencji jest praca na "wysokim stanowisku"…
    Ale to tylko moje osobiste spostrzezenie 😛

    #106108
    Reddbull
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    cayuga wrote:

    Tak na marginesie nie uwazam ze praca typu "clerical" w agencji jest praca na "wysokim stanowisku"…
    Ale to tylko moje osobiste spostrzezenie 😛

    🙂 to samo chciaem napisac…

    #106109
    Gundis
    Participant

    Nie jest, ale z punktu widzenia szeregowego pracownika fabryki czy magazynu, takim sie wydaje.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.