Strona główna Działy Nauka pożyczka studencka

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Balbinka
    Participant

Hej!

może macie jakieś informacje gdzie wziąć pożyczkę na studia… na zwykły kredyt studencki się nie łapię bo to studia podyplomowe… może jakieś możliwości dofinanoswania? na uczelni niestety niewiele mi pomogli, będę wdzięczna za wszelkie info, pozdrówka!

Reddbull
    Członek
    Ania_*
    Participant

Hej,
    Mam pytanie odnośnie kredytu studenckiego na studia dzienne undergraduate. Wyslalam aplikacje EU8N w sierpniu i dostalam tylko odpowiedz ze aplikacja zostala przyjeta i jest w trakcie rozpatrywania. Czy ktos sie orientuje czy nie bedzie problemu przy rejestracji na uczelni jesli nie mam w reku listu ze kredyt zostal juz zatwierdzony?
    Z gory dzieki za odpowiedz 🙂

Reddbull
    Członek

nie powinnas miec zadnych problemow… Ewentualnie okaz im list, ktory dostalas i tyle.
    Ja swoja aplikacje wyslalem dopiero w listopadzie (PN1), dopiero w styczniu dostalem pieniadze i nic mi nikt nie powiedzial. Zadzwonilem tylko na uni i wyjasnilem, ze pozno zlozylem forme i nadal oczekuje odpowiedzi.

Ania_*
    Participant

Dzieki Reddbull, jak narazie nie dostalam karty studenckiej, powiedzieli ze jutro dostaniemy wiec sie okaze, ale jestem juz spokojniejsza,
    Pozdrawiam

Reddbull
    Członek

Spokojnie. Bedzie ok- zobaczysz. Na wszelki wypadek wez ze soba ten list. Zapewniam Cie, ze nie jestes jedyna 🙂

Sandgirl
    Członek

a ja np jak sie dostalam pozniej na studia i pozniej skladalam aplikacje o pozyczke, to mialam problemy, chcieli pieniadze (przynajmnniej polowe) do listopada czy jakos tak… ale w koncu sie udalo wyjasnic sprawe i dali spokoj 😉

z tym ze ja wniosek o te pozyczke wysylalam w polowie pazdziernika dopiero, wiec jak twoja zostala juz wyslana, to nie powinno byc problemu 🙂

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.