Strona główna Działy Zdrowie Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    koukla
    Participant

Interesuje mnie jak to jest jak sie ma takie ubezpieczenie. Ostatnio mam troche problemy zdrowotne a nie mam juz sily chodzic do GP i prosic o skierowanie do specjalisty, GP twierdzi, ze nie jest to konieczne, chociaz niestety niewiele wie co mi dolega i za kazdym razem slysze inne opinie. Slyszalam, ze jak ktos ma dodatkowe ubezpieczenie np. z Bupy to lekarz bez zadnego problemu kieruje na rozne badania czy do danego specjalisty. No i nie czeka sie tez dlugo w kolejkach na owe badania. Czy ktos moze wie cokolwiek na ten temat?

Indra
    Participant

Moj kolega korzysta z BUPY od jakiegos roku i jest zadowolony. Powiedzieli mu, ze jakby sie cos dzialo, to zeby bron panie boze nie szedl do GP tylko od razu kontaktowal sie z ich lekarzem. Z tego co wiem badaja go od czasu do czasu profilaktycznie. Wszystko i tak zalezy od opcji jaka sobie wybierzesz i ile jestes w stanie placic. Tylko uwazaj, bo czesto polisy nie pokrywaja pre-existing conditions.

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.