Strona główna Działy Erystyka Czy można się dorobić z uczciwej pracy i takie tam

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • Autor
    Wpisy
    cyklop
    Participant

kunegundzia ,za to nie odpowiedziala mi na zadne pytanie ,moze i ja gowno wiem nie powiem,ze jestem najmadrzejszy ,bo sa inni madrzejsi ,ale przynajmniej nie jestem gownozerca jak w twoim wypadku i jeszcze jedno jak bym chcial krasc to bym siedzial w polsce a nie tutaj swinski pomiocie.w dupie byles i ch..widziales a sie udzielasz ,,, somerfield ,,chyba sklepy o tworzyl a nie budowy prowadzi cieciu jeden hzahaaa 😀 😀 😀 😀

7sisters
    Participant

Zanosi sie na pojedynek mocarzy… hihi.

Stawiam na zmiazdzenie Kuni w trzeciej rundzie 😉

cyklop
    Participant

to tylko wymiana mysli i opini ,a nie zaden pojedynek,moze czasem niezbyt delikatny ,ale jednak 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cyklop
    Participant

do trzeciej nie dojdzie 😀 😀 😀 😀 😀

juliusz31
    Participant

oho widze ze slownictwojest conajmniej niepartykularne cyklop wyrazaj sie Ty jasne ze widziales wszystko na okolo ,jeszcze raz dorobic sie mozna a szczegolnietutaj w anglii to jest wielki rynek tylko trzeba miec pomysl i byc konsekwentnym w dzialaniu jesli nie miales na tym polu doswiadczenia to niebluzgaj dorosnij chlopie . od zerado milionera jest mozliwe aleto chyba za ciezkie dla ciebie

kunegunda
    Participant

sluchaj psi wentlu somerfild otwozyl sklep i to jest odpowiedz na twoje pytanie ty chuju na kaczych nogach, ale jak ma sie styropian zamiast muzgu to pierdoli sie od rzeczy widze jedna ke twoje urojenia sa az tak wielki ze zaczynaja ci przyslaniac wszystko dookola. pozatym
    TuURLAJ DROPSA LESZCZU

cyklop
    Participant

o julka ,no prosze ,skoro dla ciebie jest to takie proste to po kiego rympala tu zes sie wladowal ,chcesz dac darmowe lekcje ,czy moze rekolekcje??? 😀 😀 😀 ha miliona ,czy wy nie macie innych tematow niz te zajebane pieniadze ,dajcie spokoj 😀 😀 😀 😀 😯 😯 😯

cyklop
    Participant

kunegundka ,jestes cienki jak polsilver do wymiany i niestety mi nie dogadasz bo mi serek z c.uja zjadasz i nie masz na me pytania odpowiedzi bo moj c.uj ci w mordzie siedzi to tyle na poczatek ,cos jeszcze masz do powiedzenia leszczu barowy??hhahaahaaa 😀 😀 😀 😀

kunegunda
    Participant

tak mam tylko tyle ze przynajmniej wiem teraz ze twoj umysl na poziome 13 latka wywnioskowac z twojej odpowiedzi bo to co teraz pierdolisz to sa odpowiedzi przyjebuska z podstawowki 😆 😆
    przestan tak walic konia przed monitorem bo cala kew ci z lba odplywa

cyklop
    Participant

to nie za wiele masz do powiedzenia zreszta jak zwykle co do masturbacji przed kompem to widze ,ze jestes doswiadczony bo skad ta krew do glowy itd znasz sie na rzeczy ,lata praktyki??? 😀 😀 😀 lepiej wroc do polepszania swej branzlotechniki cieciu jeden haaaaaahahaha 😀 😀 😀 😀 😀

slanting_eye
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kunegunda wrote:

tak mam tylko tyle ze przynajmniej wiem teraz ze twoj umysl na poziome 13 latka wywnioskowac z twojej odpowiedzi bo to co teraz pierdolisz to sa odpowiedzi przyjebuska z podstawowki 😆 😆
    przestan tak walic konia przed monitorem bo cala kew ci z lba odplywa

13sto latki sa bardziej obiegane od klopa

cyklop
    Participant

co ty powiesz a ile ty masz lat ,ze sie tak znasz ?niesmaczku?hahaa 😀 😀 😀 😀 po tym psychiatryku zostalo ci???hahaa 😀 😀 😀

slanting_eye
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    cyklop wrote:

co ty powiesz a ile ty masz lat ,ze sie tak znasz ?niesmaczku?hahaa 😀 😀 😀 😀 po tym psychiatryku zostalo ci???hahaa 😀 😀 😀

przypomnialem sobie moje praktyki w szkole i porownalem je z twoimi wypowiedziami i wszystkie 13stki bija cie na glowe

cyklop
    Participant

to milo ,takie mlode a juz bija i to na glowe?porownaj sie lepiej do kogos bardziej bystrego ,? moze do wody w klozecie? bo bystry jestes jak ona hahaaa 😀 😀 😀 😀

slanting_eye
    Członek

cyklop wrote:

bo bystry jestes jak ona hahaaa 😀 😀 😀 😀

jaka "ona" ????

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.