Strona główna Działy Zdrowie grupa wsparcia dda/ddd w leeds?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    kalina
    Participant

hej,
    tak pytam nie zobowiazujaco: czy sa moze wsrod Was jakies osoby chetne do wspoltworzenia lub uczestniczenia w grupie wsparcia dla doroslych dzieci alkoholika/doroslych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych?
    jest grupa w londynie, takze w Irlandii, moze by warto taka grupe w Leeds utworzyc? z tego co sie orientuje, narazie dziala tylko grupa AA.
    dzieki,
    kalina.

cyklop
    Participant

z checia pomoge w czym moge jesli cos prosze o kontakt na maila dzieki pozdro

Pabloo
    Członek

moze bym wpadl na jedno spotkanie, albo dwa

Baggins
    Participant

ja na szczescie juz sie przerzucilem na narkotyki

end2005
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Baggins wrote:

ja na szczescie juz sie przerzucilem na narkotyki

tu chodzi o konkretna sprawe , a nie o glupi zart

cyklop
    Participant

taka prawda

ja78
    Participant

jak to ma wygadac,gdzie i kiedy?sa juz jacys chetni czy dopiero szukacie?to jest dost trudne i delikatne.mozna niezlego bigosu narobic.<np.samobojstwo>ktos kto tym sie bedzie bawil musi brac takie rzeczy pod uwage.acie juz grupe potrzebujacych? ❓

cyklop
    Participant

chyba jeszcze nie ,brak odzewu ❓

kalina
    Participant

no wlasnie, tak zapytalam czy w ogole sa jakies osoby zainteresowane. jasne, ze do takiej grupy zawsze mozna dolaczyc, albo po prostu kiedys przyjsc na spotkanie i postanowic co dalej, narazie pomyslalam ze warto sie zorientowac, czy byloby kilka osob na poczatek.
    poczekajmy jeszcze troche, a jesli ktos jest zainteresowany – dawajcie znac.
    a to link do nieoficjalnej strony dda

http://www.dda.pl

tam jest duzo info o tym, co to jest, o takich grupach i jak sie je tworzy.

cyklop
    Participant

no to juz wiesz ,ze sa jedni by pomagac a drudzy by im pomoc 😀

kalina
    Participant

dolaczam jeszcze linka do audycji radiowej na ten temat

cyklop
    Participant

o to juz duzo wiemy ,pytanie co teraz?i gdzie? 😆

fiodor
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kalina wrote:

no wlasnie, tak zapytalam czy w ogole sa jakies osoby zainteresowane. jasne, ze do takiej grupy zawsze mozna dolaczyc, albo po prostu kiedys przyjsc na spotkanie i postanowic co dalej, narazie pomyslalam ze warto sie zorientowac, czy byloby kilka osob na poczatek.
    poczekajmy jeszcze troche, a jesli ktos jest zainteresowany – dawajcie znac.
    a to link do nieoficjalnej strony dda

http://www.dda.pl

tam jest duzo info o tym, co to jest, o takich grupach i jak sie je tworzy.

cze KALiNA

'ZBIEG OKOLICZNOSCI sam od tygodnia myslem, i chcialem znalezc chetnych do wspolzalozenia takiej grupy, .

Jesli o mnie chodzi to jestem zainteresowany na 100% chetnie pomoge wpoltworzyc.

Taka grupa moze juz dzialac jesli sa 2 osoby, a pozniej jest juz z gorki 😉
    takze jesli jestes nadal zaiteresowana to mamy grupe wsparcia

pozdrawiam 😉

fiodor
    Participant

cyklop wrote:

o to juz duzo wiemy ,pytanie co teraz?i gdzie? 😆

cze cylkop

mysle ze w takich sprawach mozna liczyc na polski osrodek, ksiadz raczej przychylnie patrzy na takie inicjatywy, jak wiesz jest juz tam grupa AA

Raczej to ze spotkania moglyby sie odbywac w osrodku ktory jest przy kosciele niepowinno nikogo urazac. Jak wiadomo DDA, nie jest zadna grupa wyznaniowa. Funkcjonuje zgodnie "12-ma tradycjami i 12 – krokami", uznajac istnienie i pomoc sily wyzszej jakkolwiek ja nazwiemy.

pozdrawiam

kalina
    Participant

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE:

spotykamy sie w niedziele za 2 dni (22 czerwca) w godzinach popoludniowych raczej (jeszcze dzis nie znamy dokladnej godziny).
    Jesli ktos chce o cos zapytac, to albo tu na forum, albo na pw moje lub fiodora albo pod nr tel. do fiodora 07515437089.

Dzieki:)

P.S.Wlasnie umowilismy sie, ze przynosimy w niedziele doswiadczenia, pomysly i materialy potrzebne na grupie jesli mamy cos takiego.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.