Strona główna Działy Nauka Angielski-Intensywny Kurs Wakacyjny

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Rabarbados
    Członek

Hej wszystkim
    Teraz w sobote sa zapisy na kurs angielskiego -Workplace Translation
    Jest ktos chetny?
    Moze juz ktos wczesniej korzystal z nauki w tej placowce i orientuje sie czy to dobry kurs i jest godny polecenia?

Anonim
    Gość

Naprawde polecam – nie dlatego ze mam z tego jakies profity,ale sam nie dawno skonczylem u nich 90 godzinny kurs sredniozaawansowany i mysle o tym intensywnym,ale na wyzszym levelu,kasa jest przystepna i przedewszystkim zajecia sa prowadzone tak jak byc powinny,luzna atmosfera, jak czegos nie kumasz to poprostu pytasz a nie tak jak kiedys w szkolach – czlowiek siedzial i sie nudzil,albo mial gdzies zeby zapytac o cos nauczyciela ,bo i po co. Tu byly nie wielkie grupy i spoko lektorzy (lektorki 8) )i jesli tylko chcesz sie uczyc to nie bedzie to strata czasu. Polecam ze glownie ze wzgledu na gramatyke,ktorej mysle ze zaden angielski nauczyciel nie wytlumaczy jednak tak dobrze jak polski lektor. Mysle ze warto bedac tu naprawde uczyc sie angielskiego i to nie tylko dlatego,ze jestesmy tu i potrzebujemy komunikowac sie na codzien,ale nawet jesli ktos chce wrocic do Polski jak np.ja to w Polsce bez minimum tego dobrego angielskiego trudno dzis zaimponowac pracodawcy starajac sie o lepsza prace.

Cholera dlaczego polski nie jest uniwersal language in the world? 😉

The best regards for Malgon and Cheeky girl 🙂

p
    Członek

a możesz podać adres gdzie będą zapisy i godz.? dzięki

Anonim
    Gość

na glownej stronie leeds.pl jest reklama Workplace otwórz ja i przeczytaj 🙂

p
    Członek

dzięki 😉

rysiul
    Członek

ja tez chodzilam na ten kurs i bylam bardzo zadowolona ,spoko nauczyciele ,ciekawie prowadzonew lekcje ,trzeba miec tylko checi do nauki 😉

Rabarbados
    Członek

Wielkie dzięki za informacje 😀 w takim razie w sobote pojade sie zapisac-Pozdrawiam.

cheeky girl
    Participant
    ”Fido wrote:

Naprawde polecam – nie dlatego ze mam z tego jakies profity,ale sam nie dawno skonczylem u nich 90 godzinny kurs sredniozaawansowany i mysle o tym intensywnym,ale na wyzszym levelu,kasa jest przystepna i przedewszystkim zajecia sa prowadzone tak jak byc powinny,luzna atmosfera, jak czegos nie kumasz to poprostu pytasz a nie tak jak kiedys w szkolach – czlowiek siedzial i sie nudzil,albo mial gdzies zeby zapytac o cos nauczyciela ,bo i po co. Tu byly nie wielkie grupy i spoko lektorzy (lektorki 8) )i jesli tylko chcesz sie uczyc to nie bedzie to strata czasu. Polecam ze glownie ze wzgledu na gramatyke,ktorej mysle ze zaden angielski nauczyciel nie wytlumaczy jednak tak dobrze jak polski lektor. Mysle ze warto bedac tu naprawde uczyc sie angielskiego i to nie tylko dlatego,ze jestesmy tu i potrzebujemy komunikowac sie na codzien,ale nawet jesli ktos chce wrocic do Polski jak np.ja to w Polsce bez minimum tego dobrego angielskiego trudno dzis zaimponowac pracodawcy starajac sie o lepsza prace.

Cholera dlaczego polski nie jest uniwersal language in the world? 😉

Ta luv 😀

Anonim
    Gość

😀 😀 😀 – na makulature z tymi moimi słownikami 😕 dopiero multimedialny PWN znalazł mi – what does it mean : luv 😉

Malgon
    Participant
    ”Fido wrote:

Naprawde polecam ….

My pleasure 😀
    i do zobaczenia na nastepnych kursach!!!

cheeky girl
    Participant
    ”Fido wrote:

😀 😀 😀 – na makulature z tymi moimi słownikami 😕 dopiero multimedialny PWN znalazł mi – what does it mean : luv 😉

Haha bo slowka Yorkshire nie pojawiaja sie w byle jakim slowniku 😆

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.